İphone 7 Vs Huawei Mate 10 ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Gizlilik konusunu önemseyen biri olarak Apple dan şaşmazdım, Bu Çin telefonlar ıyı fiyat ama herşeyini 3. Şahıslara satabilmek için izninizi almayı zorunlu koşuyorlar. Devir gıt gide değişiyor. İlerde bunlar bize sıkıntı yaratabilir. 

Birinde NSA biliyor diğerinde MSS çok takılma hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple şuan Nokia'nın izinden gidiyor. 2009'daki Nokia gibi. Tüm yeniliklere kapalılar. En iyisini biz biliriz modunda dik kafalılık ediyorlar. Çevremdeki iPhone kullanıcılarına bakıyorum cihazlarından memnunlar. Ancak yeni cihazın iPhone olur mu sorusuna çoğu hayır, pahalı diyorlar. 

Daha öncede demiştim. LG, Sony ve HTC zaten mobilde bittiler. Arada tek tük göstermelik model çıkarırlar. Samsung ise Siemens gibi mobil kısmını başka bir firmaya satacak. Telefonlarda gene Samsung yazacak ama Samsung üretmeyecek. Samsung gözlemlediğim kadarıyla artık bireysel kullanıcı ile uğraşmaktansa firmalara toptan satışa kayıyor. 

Apple ise azalarak ufalacak ama bitmeyecek. Zira Android'e bir rakip lazım. Ha Huawei kapılar ardında kendisi işletim sistemi geliştiriyor. Amerika baskı yapıyor bizim Google'ın sistemini kullanın veriler bize aksın diye ama Huawei takmıyor. Zaten genel müdürlerini falan tutuklamalarını bundan dolayı. Samsung'ta Tizen'i geliştiriyor ama Huawei gibi olmaktan korkuyor. Tizen gördüğüm kadarıyla hafif ve stabil bir sistem ama Bada'ya yaptıklarından dolayı Samsung'a güvenmem. Tükürdüğünü yalamayı seven bir firma.

mkyb tarafından 04/Oca/19 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Tizen den vaz geçti geçen ay samsung ve yaptığı en.büyük hatalardan biri bada döneminin en iyi işletim sistemi idi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

yıllarca android kullandım. son 1 yıldır iphone 7 kullanıyorum, bi daha telefon alacak olsam yine iphone ya 7 plus yada 8 plus alırdım...

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

evde iphone var herkeste 4 den beri iphone kullanıyoruz telefon bozulmadığı sürece yeni almayız çok pahalı cihazlar

alırsak iphone alırız gene...

No way out
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

10 yıldır iphone kullanıyordum androide güzel ama bence ios hertürlü daha iyi stabil, iphonda komple yedek alıp yeni cihaza aktarmak o kadar güzel ki androidde bu yok. 

Apple nokia gibi olmaz umarım fiyatlarını ucuzlatması lazım fiyat yükselttiği için düşüşte.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

10 yıldır iphone kullanıyordum androide güzel ama bence ios hertürlü daha iyi stabil, iphonda komple yedek alıp yeni cihaza aktarmak o kadar güzel ki androidde bu yok. 

Apple nokia gibi olmaz umarım fiyatlarını ucuzlatması lazım fiyat yükselttiği için düşüşte.

androidde de var hocam sen geride kalmışsın baya :D

ana ekrandaki klasör içine koyduğum uygulamaların yerleri bile geri geliyor yedekten yükleyince.

zamzung da epıldan örnek almış heralde 5 Gb samsung cloud veriyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Hocam ne gömdün sende androidi.

Wifi keylerine kadar klasör yeri adı içindekiler ne istiyosan eski haline geliyor. 

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

10 yıldır iPhone kullanıyorsan zaten akıllı telefonların yaygınlaşmaya başlaması 10 yıl hocam. İlk iPhone 2007'de çıktı zaten. Android'e hiç şans vermemişsin anladığım kadarıyla zira o bahsettiğin muhabbet Android 6'dan beri standart bir özellik.

Toplam Hit: 3309 Toplam Mesaj: 36
telefon telefon