İphone 7S Plus'ın Tasarımı Sızdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    matr0x bunu yazdı

rahat olun parmak izi arkada falan olmayacak. :)

Hocam seninkisi şu hesap "Sallayayım olmayacak arkada. Olursada kimse umursamaz hee olmazsa AHA zamanında demiştim" olayı :D

Kanıt , link haber video birşey yok. Bende diyorum ki Ayfonunun yeni modeli 7 s plus olacak !!!

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    matr0x bunu yazdı

rahat olun parmak izi arkada falan olmayacak. :)

Hocam seninkisi şu hesap "Sallayayım olmayacak arkada. Olursada kimse umursamaz hee olmazsa AHA zamanında demiştim" olayı :D

Kanıt , link haber video birşey yok. Bende diyorum ki Ayfonunun yeni modeli 7 s plus olacak !!!

dogru soyluyorsun. ben iphone'un mevcut pazarlama ve dizayn stratejisini degerlendirdigim zaman boyle birseyin olmayacagini rahatlikla gorebiliyorum. yani senin dilinden konusacak olursam; altini doldurarak salliyorum.

"ben sunu demistim" olayina da gelirsek. gir postlarima bir bak bakayim ki kime zamaninda "aha ben sunu demistim" demisim?

matr0x tarafından 17/Haz/17 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver328
    enver328's avatar
    Erkek

Bence de olmamış. O eski tasarımlar gibi orijinal durmuyor. Kamera çıkıntısı da hiç hoş gözükmüyor. Eğer parmak izi sensörü arkada kalırsa da kullanışsız olur ama bazı sitelerde ekrana entegre edildiğinden bahsediliyordu. Yine de her seferinde almamak için bir sebep oluyor. Mesela pil ömründe de bir gelişme olacağını düşünmüyorum.

Biz Elimizi Neye Atsak Kurur Zaten...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Ayni bokun farkli rengini her yil getirip getirip onumuze koyuyorlar. Bu mu teknoloji amk. Nerede teknoloji? Devrim istiyoruz. Teknolojide devrim...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    balbazar bunu yazdı

Ayni bokun farkli rengini her yil getirip getirip onumuze koyuyorlar. Bu mu teknoloji amk. Nerede teknoloji? Devrim istiyoruz. Teknolojide devrim...

O artık zor hocam. Galaxy S2, iPhone 4 zamanlarında ki gibi telefonda teknolojik devrim zor. Şu katlanabilir telefonlar çıkana kadar böyle devam edecek. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

4'ten aşağı bekleme hocam. 

3300 e aldım hocam 700tl daha verilebilirdi. an itibari ile pişmanım :D

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet tasarım tamamiyle belli oldu. Kılıfları üretilmiş bile.

http://www.mobilefun.com/61848/apple/iphone-8/cases.htm

Arkadaki parmak izi sensörü saçmalığı yok. Ancak ahize ve ön kamera görüntüyü bozmuş. Xiaomi gibi ahize sesi cam üstünden iletilebilirdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Arkadaki parmak izi sensörü saçmalığı yok. Ancak ahize ve ön kamera görüntüyü bozmuş. Xiaomi gibi ahize sesi cam üstünden iletilebilirdi.

tasarım hoş olmuş. kim ne derse desin yazılım tasarım donanım her noktasında mühendislik var...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

bu websitesini duymadım ben şahsen adında meymenet yok :D
    Fake olma ihtimali bence hala var.

Kamera stilleri bile farklı :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Site önemli değil üreticiye bak hocam. Olixar diye bir firma. Üretici firmalar telefon piyasaya çıkmadan önce ölçülerini kılıf üreticilerine bildiriyor ki piyasaya çıkınca akseusar desteği hazır olsun.

İnternette araştırırsan iPhone 7, Samsung S7, Samsung S8, Samsung Note 7 vs gibi popüler cihazların kılıflarını ilk Olixar firmasının sitesine eklemiş olduğunu göreceksin.

Toplam Hit: 8906 Toplam Mesaj: 54
apple apple iphone 7s iphone 8