İphone 8Gb Arıyorum (Uygun Fiyatlı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Birinci nesil iPhone 8gb arıyorum. Sıfır da olur; çok temiz, sorunsuz olması koşulu ile ikinci elde olur, tabi uygun fiyatlı.

Kayıt durumu, kilit durumu, temizlik durumu, kutu-içerik durumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Elimde N80 var. Üstüne para vererek takas da düşünürüm. Bilginize...

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

yenisine bakarsan amerikada 299$ galiba ona bi bak istersen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yenisinin ben bir pazarlama taktiği olarak görüyorum. Tek farkı 3G ve GPS. Türkiye'de zaten 3G henüz yok, çalışmaz. GPS'te çok gerekli değil, sırf onun için o kadar para vermeye gerek yok. 8GB da geyet yeterli 16'ya gerek yok. Bu nedenle bu tercihi yaptım. Ayrıca 199dolar yurtdışında fakat anlaşma ile aylık min. 60dolar konuşma ücreti vermek kaidesiyle oluyor. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Ablam Amerikada ve istersen getirttirebilirim ona yaklaşık olarak 800 lira civarında kutusunda geliyo ve istersen yanında kırıyoruz yanında açıp veya hazır kırılmış olarakta isteyebilirsin hiç farketmiyor......

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Amerika'da artık birinci nesil satılmıyor diye biliyorum. Bahsettiğin birinici nesil 8gb mı, yoksa 3G 8gb mı?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    bu nesil olayı nedir yahu

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.apple.com/iphone/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Arkadasim ebay 'den aldi 1 hafta kullanilmis ciziksiz vs jailbroken + unlocked  420$ icinde bir suru oyun + programda varmis haftaya elinde (iphone 2G)..Kesinlikle  alicam telefonu buyuk ihtimallede ebay 'den fakat durum neyi gosterir bilmiorum eger ki tek satarlarsa iphone 3G bile alabilirim .. Sanirim New York 'ta bazi telefoncularda varmis sifir Iphone 2G

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    hocam daha dün gece iphone getirtmeye karar verdik Amerika'dan.. 5-10 tane getiricez ama 3G muhabbeti olanı getiricez diğerinden zaten kalmadı...
    İş kesin gibi bişey,bakarsın ilk müşterim sen olursun :=)

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    iphone izmirde kırılır.Versiyon atılır.
    BU ARADA SIMKARTI HER TAKIP CIKARTTIGINZDA TEKRAR VERSIYON ATMAK GEREKIOR:UMKUNSE CIKARMAYIN

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 3233 Toplam Mesaj: 17