İphone Alacaksanız Acele Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple Türkiye tüm modellerde %10 ve %13 arası zam yapacakmış vergiler ve dolar kurundan dolayı.

3.250 liralık iPhone 7 32 GB : 3.672 lira

Bu TRT vergisi gelmeden önce 2.800 liralardayken millet ucuzlar diye almadı şimdi 872 lira zam geldi.

Samsung'un yeni çıkacak Galaxy S8'inin ise 4.000 liradan çıkması bekleniyormuş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

yok anasının örekesi 10 bin yapsınlar da bari uğraşmayalım küsüratlarla bu ne arkadaş ya

Love is nothing without fucking.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu daha ne ki operatörden taahhütle alanlar 4-5 bin liraları gözden çıkarsın.

Eğer ben aldığım telefonu bozulana, çatlayana, patlayana kadar kullanırım derseniz sıfır telefon alın.

Ha ama ben yeni modeli çıkar, sıkılırım, 1-2 sene kullanır satarım diyorsanız 2. el telefon alın. Zira sıfır telefon her zaman zarar ettirir. Samsung, iPhone, LG vs hepsinde aynı olay geçerli.

Kaldı ki 2. elde kovalarsanız cidden temiz cihazlar düşüyor mesala geçen tanıdığa 2 aylık iPhone SE aldık telefon tertemiz çizik yok. Üstelik bayağı uyguna geldi.

mkyb tarafından 13/Oca/17 15:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Senelerdir iphone kullanan ve iphone u seven bir kullanici olarak soyleyebilirim ki; sikerim iphonenun anasinida applein anasinida avradini da.! Nedir lan bu? amin evlatlari sanki apartman satiyorlar.! Amk yerinde bir telefon 4bin liraya yakin fiyattan satiliyor.! Nedir lan bu araba mi..!! Alani siksinler ya.

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Senelerdir iphone kullanan ve iphone u seven bir kullanici olarak soyleyebilirim ki; sikerim iphonenun anasinida applein anasinida avradini da.! Nedir lan bu? amin evlatlari sanki apartman satiyorlar.! Amk yerinde bir telefon 4bin liraya yakin fiyattan satiliyor.! Nedir lan bu araba mi..!! Alani siksinler ya.

telefon sektörü oldukça karlı iş aga.sony laptop üretmeyi bıraktı telefona geçti. şimdi düşün koskoca ekranlı kasalı laptop yapior 3bine satıyor kıç kadar telefonu satıyor aynı paraya. telefon fiyatları ciddi manada abartılmış durumda. e talep te var adamlar satıyor. bunun üzerine bizim mal hükümet üretmeden üretmiş kadar vergi almaya çalışınca zaten fiyat baya bir yükseliyor

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon sektöründe ki karı Apple yiyor hocam. Geçenlerde açıklanmıştı %90 Apple'da. Kalan %10'luk kesimde ise Samsung, Sony ve Lenovo kendi aralarında takılıyor. LG ve HTC sürekli zarar gösteriyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hamdolsun etkilemiyor bizi

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

neyse ben hep elli liralık la hassiktir olmadı bunda

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

konu açılmışken diyim.Çok iyi fiyat değil mi ya ? 

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8T?magaza=Hepsiburada

ReyiZ tarafından 13/Oca/17 15:47 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    ReyiZ bunu yazdı

konu açılmışken diyim.Çok iyi fiyat değil mi ya ? 

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8T?magaza=Hepsiburada

kipadada aynı fiyat epil türkiye garantili.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

iphone 7 plus 128 gb bi zorluda var sanırım. hangi operatöre gitsem yok dedi

ibineler zamlı fiyattan çakmak için bekliolar sanırım

Toplam Hit: 6906 Toplam Mesaj: 53
vergi zam