Iphone Ne Kadar Kalitesiz Bir Ürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Özet isteyenler sadece maddeleri okusun.

Demin adam videoda iphonedan sonra en büyük buluş falan diyor ama iphone şuana kadar kullandığım en bokdan telefonlardan biri.Yaklaşık 1 aydır iphone4 kullanıyorum,babamın 5 inide kullandım ve size sadece şunu söyleyeyim psikoloji gerçekden çok önemli.Türkiyede Bihter dünyada diğer ünlüler bunu kullandı sonra insanlara bunu "elit telefonu,tasarımı çok güzel,uygulamaları süper" vs diye kitleyip bu takozu sattılar.İnsanlar borca harca girip bu telefonu aldı.

Şahsen bende o insanlardan biri olarak bu telefonu aldım ama aldıkdan sonra ne kadar dandik olduğunu uyandım.Artık başkalarıda yavaş yavaş bu telefonun balon olduğunu anlamaya başlıyor.Bu telefonu almaya düşünenlere tavsiyem bir kere daha düşünsünler.

-Cihazda bluetooth yok.Bluetooth bence hala çok gerekli bişey.Benim arkadaşların hepsi kullanıyorlar ama bu çok gelişmiş telefonda yok.Normal bir bluetooth için bir ton takla atacan jailbreak yapıp uygulama yükleyecen vs

-Şarjı hiçbişey yapmasan bile 1.5 gün anca gidiyor.

-Müzik yüklemek eziyet.İtunes olmadan müzik atılmıyor.İtunesi 2 saat bekliyorsun cihazı tararken.Nokianın yarısı kadar bile kullanışlı değil bu konuda.

-Ürün en dayanıksız halde tasarlanmış heralde.Yarım metreden düşse ekranı çatlıyor.

-Geri tuşları yok.Uygulamayı kapatmak için orta tuşu kullanman yada o ekrandaki yuvarlak zımbırtıyla kapatman gerekiyor.

-Daha demin telefona bir not kaydedeyim mesajlar kısmından dedim.Onun bile nasıl olacağını bulamadım.Bilen varsa yazsın.

-Sim kartı küçültmen gerekiyor.

-Telefon özelleştirilemiyor.Kullanıcıya tanınan izinler çok az.

-Aynı özellikdeki telefonlara göre çok daha pahalı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

akilli telefonlardan sogudum ameka.heryerinden bi sorun cikiyo.

simdi 6300 kullaniyorum kafam rahat ohhh misss .))

FAK DI SISTEM!!!

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

6300 mp3 çalmıyodu app yüklüyorduk hey gidi günler 9 sene önce herkesin elindeydi.. 32 mb den az hafıza kartları vardı..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ayrica hicbir bokla uyumlu degil, blackberry telefonumu windows 7 bir bilgisayara bluetooth uzerinden baglayip o bilgisayari telefonum uzerinden internete baglamam 1 dakika falan suruyo, mac de bu 45 saniye (bi kere bimeksteki bilgisayari bagladim meraktan).

iphone ile ayni seyi yapamadim bilgisayar iphone u bulamadi bile.

ayni sey hemen hemen butun donanimlar icin gecerli, artik bircok aracta bluetooth var ama iphone hicbiriyle dogru duzgun calismiyo. sony nin zamaninda telefonlarina abuk subuk hafiza kartlari kullanmasi gibi sacma bisey. farkli olcaz degisik olucaz diye icine etmisler cihazin :|

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Benim düşünceme göre nasıl ki milyon doları bulan fiyatıyla Tibet Mastiff cinsi köpek bi zenginlik sembolüyse, iphone da öyledir.

Her ikisininde alternatifleri çokca varken neden bu kdr para bayılırlar hiç anlamam. Kalite deme bana.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Almadan önce telefonun özelliklerini ve ekonomik durumunuzu iyi inceleseydiniz keske. Simdi telefonda o yok bu eksik, borca girdik vs demek durumunda kalmazdiniz.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

3-5 tane önemli özellik gerek oluyor hakikaten yok, saçma sapalak programlarla uğraşmak zorunda kalıyorsun, neden böyle yaptılar diye araştırıncada hemen güvenlik nedenleriyle diyorlar, ama şuda su götürmez bir gerçek dünyayı değiştiren bir telefondur gerek yazılımları olsun gerekse eski telefon alışkanlıklarını değiştirmesi olsun devrim yapmıştır,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Android de kullandım bence iOS en güzeli ben memnunum iyi ki iPhone kullanıyorum 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

-Cihazda bluetooth yok.Bluetooth bence hala çok gerekli bişey.Benim arkadaşların hepsi kullanıyorlar ama bu çok gelişmiş telefonda yok.Normal bir bluetooth için bir ton takla atacan jailbreak yapıp uygulama yükleyecen vs

Hocam bluetooth artık çok gerek bir şey değil. wifi var her yerde. box,dropbox gibi programlar var paylaşabileceğin. Bump diye bişey hocam hatta.

-Şarjı hiçbişey yapmasan bile 1.5 gün anca gidiyor.

çoğu cihaz böyle artık hocam. akıllı telefon sınıfında iyi bence.

-Müzik yüklemek eziyet.İtunes olmadan müzik atılmıyor.İtunesi 2 saat bekliyorsun cihazı tararken.Nokianın yarısı kadar bile kullanışlı değil bu konuda.

-Ürün en dayanıksız halde tasarlanmış heralde.Yarım metreden düşse ekranı çatlıyor.

nasıl düştüğüne bağlı hocam şimdi kaç kere düştü alet bana mısın demedi kılıfsız kullanıyorum hem de.

-Geri tuşları yok.Uygulamayı kapatmak için orta tuşu kullanman yada o ekrandaki yuvarlak zımbırtıyla kapatman gerekiyor.

hocam geri olayı program içinden yapılıyor zaten. başka telefonda da kapatmak için bi tşa basıyorsun zoraki

-Daha demin telefona bir not kaydedeyim mesajlar kısmından dedim.Onun bile nasıl olacağını bulamadım.Bilen varsa yazsın.

notlar diye uygulama var ilk sayfada hocam onu kullan. yaz kaydet ister sms at ister email

-Sim kartı küçültmen gerekiyor.

-Telefon özelleştirilemiyor.Kullanıcıya tanınan izinler çok az.

-Aynı özellikdeki telefonlara göre çok daha pahalı.

Aynı özellikteki telefonlara göre performansı da göz önünde bulundurmak lazım hocam.

genel olarak güvenli ve sade bi yapısı olduğu için özelleştirme olayı bi duvar kağıdı hocam. ama ille de yerden yere vurmaya gerek yok aleti.

teknik olarak piyasadaki en iyi akıllı telefon.işin gösterişi beni bağlamaz sadece arama mesaj için fazla gereksiz olabilir. bir şeyi alıyosan amacına göre alacaksın zaten :)

diğer akıllı telefonlara göre eksisi olsa olsa program ücretleri olur başka da bişey olmaz.bir çok uygulama android markette ücretsiz iken appstoreda ücretli, telefona verdiğin 2bine yanmayıp 1$'a yanıp yakınanlar da var.

özetle büyük saygı duyuyorum apple ailesine ve ürünlerine. yiğidi öldür hakkını yeme :)

punto cero
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Jailbreakli iPhone hala piyasadaki en iyi smartphone bence. Peki o parayı ona verir miyim? Vermem tabiki.

while (1<2)
Toplam Hit: 7842 Toplam Mesaj: 80