Iphone Ne Kadar Kalitesiz Bir Ürün

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

:D :D :D :D 

siyah yazılarla açıklayan arkadaşlar e diğer telefonlarda öyle diyip maddeleri sıralamışlar en altta

pahalı maddesine gelince daha iyi ama demişler aynı ama daha iyi =)

daha pahalı olması daha iyi olmasından mı?

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

eski hatunun iphone 3gs'ne güncelleme yaparken telefon kendi kendini bozmakla birlikte hem telefondan hem kızdan olduk :-)

steve jobs ve arkadaşları geleceğimi yıktı mına koyim :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

:D :D :D :D 

siyah yazılarla açıklayan arkadaşlar e diğer telefonlarda öyle diyip maddeleri sıralamışlar en altta

pahalı maddesine gelince daha iyi ama demişler aynı ama daha iyi =)

daha pahalı olması daha iyi olmasından mı?

yoo bknz ben gayet evet pahalı demişim :D

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bu arada çevrede özellikle ileri yaşlardaki eş dost diyor ki sen anlarsın bunlardan bana şunu şunu kursana diyor, itunes şifren ne diyorum akrabalarımın %90 ı itunes şifresini bilmiyor.

dolayısıyla telefonlarında sadece default applar yüklü, mail accountu bile kurulu değil. (muhtemelen apple setupini birine yaptirmis onun actigi mailide kaydetmemisler)

Bu bana çok tuhaf geliyor. Örneğin çizgilerin renklerini beğendiniz diye osiloskop alıp sonra elektronikci bulunca bu nasıl çalışıyor bana elektronik öğretsene demek gibi bişey.  Böyle insanlar neden iphone alıyor hiçbir şekilde anlamış değilim.

Havalimanında görmüştüm 70 lik nineye iPhone 5 hediye etmişler 

kadın telin adını bile bilmiyor bana hediye ettiler diyor hemde orjinal yani çakmada değil 

hediye edene mi söversin yoksa hediyeyi alanamı :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

temiz garantılı 4s alınırrr duyurulur :D

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

açıklayanlar açıklamış. eyvallah eklemek gerekirse 

kardeşim bu kullanım meselesidir. 

iphone u sen ne için kullanmak istiyorsun ?

ben gazete okuyorum muzik dinliyorum bloga yazı yazıyorum haberleri çekiyorum maillerim orada telefon özelliklerini kullanıyorum oyun oynuyorum hatırlatıcı ile aramam gereken müşterilerimi takip ediyorum ve daha binlerce şey. ve bu programların hepsi stabil sağlıklı...

ekstra olarak şarjı 2 gün giden akıllı telefon var ise göster bana.

bluetooth nedir güzel kardeşim ? zil sesimi paylaşacaksın fotoğrafmı ? at facebook dan dropbox dan.

ifunbox yanlış hatırlamıyorsam müziklerini bununla kopyala yapıştır şeklinde atabiliyorsun bununla birlikte her dosyayı aynı şekilde kopyala yapıştır....

geri tuşu ne işine yarayacak ? illa geri tuşu istiyorsan touch değil tuşlu telefon bak ( nokia 3310 işini görür. )

samsung galaxy s3 ve s4 kesinlikle iphone 4s ve sonrası ile kıyaslanamaz.

kullanıcıya tanınan özelliklerde gayet fazla bence sen armut piş ağzuma düş mantığını bırak bi appstore a gir. kurcala bak bakalım neler varmış. itunes hesabın yoksa benimkini vereyim :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

bekleyin kolamı ve cipsimi kapıp geliyorum.

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

bu arada suda yüzemeyen ayfonlarınızı getirin de benim cihazla küvette yüzdüriyim benim cihaz yalnız kalmasın birlikte serinlesinler :-)

böyle de babacan bi telefona sahibim sony xperia acro s akar :-) 

ulan hatırladıkça çıldıracak gibi oluyorum :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

kullanmasını beceremeyen bana versinde ben kullanayım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

açıklayanlar açıklamış. eyvallah eklemek gerekirse 

kardeşim bu kullanım meselesidir. 

iphone u sen ne için kullanmak istiyorsun ?

ben gazete okuyorum muzik dinliyorum bloga yazı yazıyorum haberleri çekiyorum maillerim orada telefon özelliklerini kullanıyorum oyun oynuyorum hatırlatıcı ile aramam gereken müşterilerimi takip ediyorum ve daha binlerce şey. ve bu programların hepsi stabil sağlıklı...

ekstra olarak şarjı 2 gün giden akıllı telefon var ise göster bana.

bluetooth nedir güzel kardeşim ? zil sesimi paylaşacaksın fotoğrafmı ? at facebook dan dropbox dan.

ifunbox yanlış hatırlamıyorsam müziklerini bununla kopyala yapıştır şeklinde atabiliyorsun bununla birlikte her dosyayı aynı şekilde kopyala yapıştır....

geri tuşu ne işine yarayacak ? illa geri tuşu istiyorsan touch değil tuşlu telefon bak ( nokia 3310 işini görür. )

samsung galaxy s3 ve s4 kesinlikle iphone 4s ve sonrası ile kıyaslanamaz.

kullanıcıya tanınan özelliklerde gayet fazla bence sen armut piş ağzuma düş mantığını bırak bi appstore a gir. kurcala bak bakalım neler varmış. itunes hesabın yoksa benimkini vereyim :)

şu telefonu putlaştırmayın artık. bold yaptığım yerlerde saçma cevaplar vermişsin.

fotoğraf paylaşmak istiyorum karşımdaki adam illa iphone veya android kullanmak zorunda mı ? belki normal tel kullanıyor adama 'git ios veya android al. fakirsin ben senle paylaşım yapamam' diye cevap mı verecem.

geri tuşu ne işe yarayacak demişsin ya artık oraya yazacak bişi bulamadım. 3310 almaya gidiyorum şu an.

konu ile ilgili olarak pahalı filan olabilir ama stabilite açısından üzerine yok. ona göre tercih yapmak lazım. parası olanın alması gereken bir tel. benimde epeydir aklımda sadece ekran boyutu beni tatmin etmiyor 4s'de. 5 de ufak geliyor bana ayrıca çok pahalı geliyor bütçeme.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 7864 Toplam Mesaj: 80