İphone Stabil Android Çok Kasıyor Yalanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

bu nasil bir iftiradir bu nasil bir yalandir arkadas? iphone kullananlar ya da iphone kullanan yakini olanlar acsinlar baksinlar, icerisinde 2 3 finans uygulamasi, whatsapp instagram vs, bazen retrica tarzi bir sey ve en fazla 1 oyundan baska bir sey yuklemiyorlar.

peki androidi olan ne yapiyor? android kullanan birinin telefonunu elinize aldiginizda play store 'a girmenize gerek bile kalmiyor cunku play store 'daki tum uygulamalar zaten telefona yuklenmis oluyor :( sacma sapan klavyesinden tut launcherine, onlarca oyundan degisik casus yazilimlar iceren uygulamalara.

benim 2013ten beri kullandigim gm discovery 4 gb hafizali, 1 gb ramli android telefonum hala ilk gunku performansinda calisiyor. 2 sene once samsunga gectim, samsung da ayni sekilde, herhangi bir yavaslama olmayi gecin bir kere donup kalmadi bile android telefonlarim. neden derseniz cunku telefonlari bir iphone kullanicisinin kullandigi gibi kullaniyorum. 

kisaca ozetlemek gerekirse; android kasmiyordu hicbir zaman, kullanici kastiriyordu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam kasıyor. Nasıl kasıyor? Geçen abim bir yerden alacağına karşılık telefon almış adetli. İçerisinde android var çin malı ve 200 liradan satıyor. Evet telefonu açtım baktım öyle yada böyle bir samsung gibi çalışmıyor.

Patronumda iphone 7 var. Dediğin gibi yok yok. 6-7 sayfa uygulama dolu. Ölüm gibi. Diğer sayfaya geçerken bi 5 sn falan bekliyorsun.

Kıyaslama yapanlar genelde 1000 liralık android telefon ile 3000 liralık iphone karşılaştırması yapıyorlar. Ben nisan ayında note 8 ile androide geçtim. Iphone X i her kulvarda tokatlar (Donanım, yazılım, özellik). Oyunlar vs canavar gibi. Ki samsungun note serisi genelde ömürlük oluyor. Macbook kullanıyorum şirket malı, birde airpods var. Gerçi airpods garanti bitmeden 2 defa aynı arızadan servis gördü. İade olayını bir zorlayıp samsungun kablosuz kulaklığını alacağım.

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Gök Tanrı başka dert vermesin.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

tespit doğru, ek olarak aynı donanım özellikteki android telefona göre 2 kat para verince ister istemez insan savunma ihtiyacı hissediyor. yazılımın daha optimize olduğunu kabul ediyorum ama güncel durumda olsun olsun %20 daha verimli olsun. aynı paraya %50 daha güçlü işlemci ve ram alırsan android o farkı fazlasıyla telafi eder.

iosun kabul edilmesi gereken tek üstünlüğü güvenlik açısından daha iyi olması, onu yapmak için de bazı şeyleri kısıtlaması tartışılır. üstelik güvenliği androidde sağlasan bile google beni sürekli izliyor paranoyasından kurtulamazsın. tabi aynı şeyi apple da yapıyor olabilir bunu bilemeyiz. pricavy işinin sonu ölüm mü mokoko mu oluyor anlayacağın.

fp olayını kenara bıraksak dahi ben iphoneun en güçlü telefonları yaptığın inanmıyorum. o yüzden androidleri hatta xiaomi huawei gibi markaların "iphone X'e yakın mı?" şeklinde değrlendirilmesine çok üzülüyorum.  adamlar daha iyi cihazlar yapmış ama iphone fiyatı daha yüksek olduğu için youtube'da android tarafının illa kötü özelliğini bulup, yoksa da uydurup "şu sıkıntısı var ama fiyat farkına değmez" diye bitiriyorlar. 

iphone bence artık geçmişin ekmeğini yiyor. bugünkü telnolojiyle ilk dokunmatik ekranı çıkaran oydu (nokia 5800 dokunmatik değil basmatikti) özellikleri ilerideydi ve fiyatı pahalıydı tamam ama bugün neyi önde? hiçbirşey bulamayan yazılımı iyi diyor, iyi özelliği bulunamayan insana kalbi temiz, niyeti iyi demek gibi birşey.

Prometheus tarafından 27/Ağu/18 11:44 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

appleın reklamda dediği gibi yazılımına göre donanım, donanımına göre yazılım yaptık lafı her şeyi açıklıyor sanırım.

iş telefonum galaxy note edge, şahsi telefonum 6s 

hiç bi zaman amiral gemileri kullanmadım. telefon için basit kullanıcıyım ben bana verdiği hizmete bakarım.

aq samsungunda bir tane uygulama yok spotify dışında whatsapp mail bu kadar hala uygulama açarken vs kasıyor telefon

6s imde kasmaya başladı ufak ufak ama sanırım hafıza yok diye yapıyor 16gb pişmanlıktır.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

A7 2017 kullanıyorum sabun gibi kayıyor.  iphone savunan arkadasima incelemesi icin verdim e hani bu donmuyormş takılmıyor diye acayip tepkiler aldim.  

bende A7 alacağım diye tutturdu simdi.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

ios ile android kıyaslamak cehalettir hangi telefonla neyi kıyaslarsan kıyasla.. 

biri porsche diğeri murat 131 isterse saatte 300 km hızla gitsin. 

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

ios ile android kıyaslamak cehalettir hangi telefonla neyi kıyaslarsan kıyasla.. 

biri porsche diğeri murat 131 isterse saatte 300 km hızla gitsin. 

Buyur? :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

gm8 ile yaptiklarimi gorseniz androide laf soylemezsiniz kullanicidan kaynakli hersey ... iphone sirf mal satma odakli...

Toplam Hit: 11006 Toplam Mesaj: 124
ios android işletim sistemi yavaşlık yalan gavatlık iftira