İphone Stabil Android Çok Kasıyor Yalanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Harbi  deli boş adamsınız oğlum. Bu tarz şeylere  vakit ayıracağınıza gidin dil filan öğrenin. Ferrari mi güzel Lamborghini mi ? Sal gitsin olm sanane.

facebookta değilsin tahribat.com bilişim forumundasın.

Ne zaman bi filozof çıkacak diye bekliyordum. Adam başlık açmış fikir alışverişi yapıyor. Konu hakkında fikrin varsa yaz yoksa boş yapma .

Dante_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

İPhone 8 plus kullanıyorum ve işime yarayan yaramayan baya uygulama yüklü. Telefonda tık yok. 

İPhone 6s plus, eşim kullanıyor. Kendi kullandığı uygulamalar ve benim indirdiğim baya uygulama var telefonda. Yanlış değilsem 4 yaşında telefon. Telefonda tık yok. 

Daha onceleri samsung wonder , Samsung Note-4 , LG G3 , Samsung S-5 kullandım. Bunların içinde sadece samsung s-5 kafama yatmıştı. 3 sene kullandım ve 3. yılı dolduğunda telefon artık kullanılamaz halde idi. (Yere düşürme vs durumundan değil aşırı ağırlaştı ve dokunmatik kısmi olarak çalışmıyordu vs vs )

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Böyle bir konunun bilişim forumunda açılmış olması çok ilginç. Benim tanıdığım çoğu bilişimci apple ürünü kullanıyor. Buna siber güvenlikçiler de dahil.

Birincisi android tabanlı telefonlar herhangi bir ekosisteme sahip değil. Apple ürünlerini aldığınızda istediğiniz gibi senkronizasyon yapabiliyorsunuz. Telefon yanınızda olmadan bilgisayar başında sms atabiliyor, gelen çağrıları cevaplıyabiliyor ve birçok şey yapabiliyorsunuz. Bu bile tercih sebebi olabilir insanlar için. Ayrıca şuan 5S kullanıyorum kaç senelik telefon güncelleme almaya devam ediyor. Doğru düzgün de yavaşladığını hatırlamıyorum. Önceden 80'den fazla uygulama vardı telefonumda şuan baktım 53 tane varmış öyle 1-2 uygulama da kullanmıyorum yani. Ayrıca casus yazılım yükleniyor yazmışsın eğer buna rağmen android kullanıyorsan bu senin hatan güzel kardeşim. 

Çok geniş kapsamlı konuşmuşsun ve dediklerinin çoğu yanlış. https://www.tahribat.com/forum/aslinda-kilo-diye-bir-seyin-olmamasi-236410 bu konuda da 1-2 şey söyleyip geri çekilmişsin beyin fırtınası yapmak, bilgi edinmek veya bir şeyler öğrenmek istiyorsan polemik yaratıp gitmek yerine düzgün şekilde savunma yapmalısın. 

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    Dante_ bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Harbi  deli boş adamsınız oğlum. Bu tarz şeylere  vakit ayıracağınıza gidin dil filan öğrenin. Ferrari mi güzel Lamborghini mi ? Sal gitsin olm sanane.

Ne zaman bi filozof çıkacak diye bekliyordum. Adam başlık açmış fikir alışverişi yapıyor. Konu hakkında fikrin varsa yaz yoksa boş yapma .

1- Bilişim forumları "fanboy trigger" başlıklarının olduğu yerler değildir. Makul ölçülerle ürünlerin karşılaştırılmasına lafım yok. Başlık trigger başlığı.

2- Boş yapıyorsun diyen ağzını yerim senin. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Yaw 8gb ram var makinada laptopundan hizli cat cat cat......... Android 800 farkli telefonda var. iPhone 8 tane. Baydi konu mq.

Samsung s2 agliyor tabi, Nexus 4te agliyor...

Ama Al bi makina 8gb. Dj alperin dedigi gibi 5kda degil 2k falan. Cat cat cat......

Ama iPhone sexy.... iPhone x hele kiz tavliyor seen bisey yapmiyon. App var. Tavla diyon tavliyor :D

Feci baydi konu mq

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    PathfindeR00 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

1- Bilişim forumları "fanboy trigger" başlıklarının olduğu yerler değildir. Makul ölçülerle ürünlerin karşılaştırılmasına lafım yok. Başlık trigger başlığı.

sanıyorum ki sen yolda yürürken sakız çiğneyemeyenlerdensin :) yoksa dil bilmekle bunu düşünmek arasında zıt bir bağlantı yok, ben bunu kafama takarken 3 tane dil biliyorum/öğreniyorum, peki ya sen? :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Birşey yükleyemediğin telefonun nasıl kasmasını bekliyorsunuz? Aynı fiyat aralığında telefonla da kıyaslamıyorsunuz. Özgürlükten yanayım açık kaynak kodunu seviyorum ve hemen hemen her telefonda kullanılan android diyorum.  

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı
    Dante_ bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

sanıyorum ki sen yolda yürürken sakız çiğneyemeyenlerdensin :) yoksa dil bilmekle bunu düşünmek arasında zıt bir bağlantı yok, ben bunu kafama takarken 3 tane dil biliyorum/öğreniyorum, peki ya sen? :)

4 dil biliyorum, 5. yi öğreniyorum. Düşünün abi siz. Gram umrumda değil. Bunun ismi "Buzz Marketing". Siz firmalar yerine reklam yapıyor, fanboy oluyorsunuz. Takılın kafanıza göre hiiiç umrumda değil. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Şu konulardan sonra diyorum ki,

Afyonun da amk, samsunun da amk.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

99 uygulama. 300 kişi telefon hafızası. 2200 fotoğraf.

Sorunsuz.

İmza: Samsung J7 pro

Toplam Hit: 11007 Toplam Mesaj: 124
ios android işletim sistemi yavaşlık yalan gavatlık iftira