İphone Tamirinden Anlayanlar İçeri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

batarya problemli olmasın? :)

evde eski iphone 6 bataryası var onu desem mi?  sorun olur mu 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    bord u bile değiştirmiş olabilir.

Parçalarda bir oynama yok macunlar harici. Pc ye bağlamayı denedin mi ?

taktım görmüyor pc telefonu.

işim garibi telefonun gerçek sahibinin umrunda deği.l yani onlar çöp olarak verdi bana .ben bunu hayata döndürürsem. bana kalacak anlaşılan .

anakartta kısa devre olabilir mi, nasıl anlarım? ya da anakartı değişmiş mi, onu nasıl anlayabilirim?

Bu önemli değil ama AnaKart'ı nasıl pis görünüyor ya? mümkünse öncelikle yağ'dan(sprey kolon'yağ'la ve fırçala) toz'dan(fırçala) arındır.

AnaKart'da kısa-devre var mı yok mu sorusunun cevabını, AvoMetre ile öğrenebilirsin, sanırım. ama uzun iş bütün o yolları, çip'leri, SMD'leri kontrol etmek uzun sürer. 

Birazcık iç-görü gerekiyor gibi. 

bir'de bu telefon vb bilimum elektronik kartlar için, özel hata kontrol kartları oluyor. Üstüne arızalı kartı koyuyorsun, bi takım noktalarına temas edip, renk,ses,hata kodu üreten kartlar oluyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam anakarta büyük müdahale var kendileri yapmış olmasa yani ellerine böyle gelse işlem yapmadan söylerlerdi

masraf yapmayın anasını sıkmısler

biz böyle cihazlara müdehale etmiyoruz direk iade

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Tinerle diş furçası ile temizle güzelce, bu gerizekalılar uygun vidalarıda yerlerine koymamışlardır, bulabilirsen hurda bir aynı model bul plaklarını videlarını doğru düzgün tak, bide yapabilirsen çalışan bir batarya ile dene 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ne yapıp ettiysem açılmadı elimdeki iphone 6 bataryası oturmadı 

bizim telefoncu tanıdık aletlerle bir ölçsün akımını falan kısa devre var mı baksın bakalım ne çıkacak 

No way out
Toplam Hit: 1468 Toplam Mesaj: 16
iphone tamir