folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone'da Jailbreak Yapmadan Crackli Uygulama İndirme

İphone'da Jailbreak Yapmadan Crackli Uygulama İndirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Siteye girip 1 adet uygulama indirdim ve ardından hemen payguru gibi saçma sapan bir sms aldım yok kodu girip ödemeyi yapabilirsiniz falan,filan.Kısacası; ucuz etin yahnisi olmaz demişler :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tutuapp'ta kendi uygulamasını ve profil yüklemek gerek. Bununla Android'e APK yükler gibi tek tıkla halledebiliyorsun. Jailbrek çıksada kurtulsak ama nerde... Jailbreak'ı öldürdü Apple.

bence Apple öldürmedi hocam. Rüşvet alan crack ekipleri yüzünden öldü jailbreak.

Pangunun, yalunun, phonexin, taigin, evasionun be diger bilumum jb gruplarinin anasini avradini sikim satilmis orospucocuklari

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tutuapp'ta kendi uygulamasını ve profil yüklemek gerek. Bununla Android'e APK yükler gibi tek tıkla halledebiliyorsun. Jailbrek çıksada kurtulsak ama nerde... Jailbreak'ı öldürdü Apple.

bence Apple öldürmedi hocam. Rüşvet alan crack ekipleri yüzünden öldü jailbreak.

Pangunun, yalunun, phonexin, taigin, evasionun be diger bilumum jb gruplarinin anasini avradini sikim satilmis orospucocuklari

hocam apple öldürdü , güvenlik yamalarıyla değil parayla.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Buna benzer başka siteler var ise paylaşırmısınız.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Youtube ++ listeden kalmış :/ inderemeden kötü oldu

https://next.tweakboxapp.com

Apps-->Tweaked Apps--> Youtube++

Teşekkürler hocam, 

+ Merak ediyorum acaba ++yotube indirdiğim de fake bir hesapta takılsam 
    Youtube hariç bir program için güvenlik zaafiyeti yaratır mı ? 

Örneğin ben en para ve garanti uygulması kullanıyorum 
    İnstagram ve mail hesaplarıma giriyorum ( Safari ) 

İndirdiğim ++youtube'yi de sadece arka plan müzik için kullanacağım 
    Ama korkum telefon da güvenlik zaafiyeti çıkarır mı ? 

Tişikkirler 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    baba3232 bunu yazdı

Siteye girip 1 adet uygulama indirdim ve ardından hemen payguru gibi saçma sapan bir sms aldım yok kodu girip ödemeyi yapabilirsiniz falan,filan.Kısacası; ucuz etin yahnisi olmaz demişler :)

Reklam engelleme eklentisi kullanmıyorsan normal. Uygulamalara değilde siteye otomatik üye eden reklamlardan koymuşlardır.

---------------

@EricNorthman

iOS'ta Jailbreak olmadığı sürece hacklenmekten korkma. iOS'u bir apartmana benzetebiliriz. Her uygulamanın kendine ait dairesi var. Başkasına ait daire giremiyor, dinleme yapamıyor. iOS'u kısıtlayıcı vs diyoruz ama kısıtlayıcı olunca güvenli oluyor. En basitinden geçen rehberde kayıtlı olmayan numaraları göstersin diye uygulama indirdim. Uygulama gelen aramadaki numarayı bile göremiyor. Apple ona bile izin vermiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    baba3232 bunu yazdı

Reklam engelleme eklentisi kullanmıyorsan normal. Uygulamalara değilde siteye otomatik üye eden reklamlardan koymuşlardır.

---------------

@EricNorthman

iOS'ta Jailbreak olmadığı sürece hacklenmekten korkma. iOS'u bir apartmana benzetebiliriz. Her uygulamanın kendine ait dairesi var. Başkasına ait daire giremiyor, dinleme yapamıyor. iOS'u kısıtlayıcı vs diyoruz ama kısıtlayıcı olunca güvenli oluyor. En basitinden geçen rehberde kayıtlı olmayan numaraları göstersin diye uygulama indirdim. Uygulama gelen aramadaki numarayı bile göremiyor. Apple ona bile izin vermiyor. 

Teşekkürler hocam açıklaman için

O zaman bu Youtube ++ yi indirdim ve artık gönül rahatlığı ile kullabilirim

Sırf arka plan müzik zevki için yoksa sıkıntım yoktu

İyi oldu eyvallah hocam

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Deezer+'ıda indirebilirsin onda müzikleri indirme vardı en son değiştirmedilerse. Reklamsız Spotify'da var ama onda indirme yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

şu önbellek temizlemek için bi uygulama var mı peki hocam telefonda 800 mb alan kaldı 

telefonda 1200 tane resim var hepsi gerekli silemiyorumda :( 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

şu önbellek temizlemek için bi uygulama var mı peki hocam telefonda 800 mb alan kaldı 

telefonda 1200 tane resim var hepsi gerekli silemiyorumda :( 

iCloud'a yükleyebilirsin hocam. En iyi depolama ayarına getir. Hafıza doldukça iphone clouada atıyor kendi hafızasında fotoğrafın kalitesi düşük önizlemesini bırakıyor. Sen açmak istersen buluttan indirip gösteriyor. 

Toplam Hit: 4663 Toplam Mesaj: 36
iphone iphone ısırılmış elma