İphoneların Soğuktan Kapanması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

http://imgur.com/gallery/xsQRi

soğuktan ziyade ios sürümü ile alakalı galiba

fakat tabiki anketler %100 doğru sonuç vermez

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

bi izleyin soğuktan kapanma durumu doğru bu videoda kanıtlı bir şekilde var :) 

https://www.youtube.com/watch?v=owe2P7ejdKk

PsychoDawn tarafından 08/Oca/17 01:24 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Normal aga normal. Altı üstü bi telefon. Sıfırın altından bahsediliyo. Can dayanmaz o soğuğa.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Daha önce 4S'te şimdi de 6S'te zaman zaman yaşadığım olay..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Normal aga normal. Altı üstü bi telefon. Sıfırın altından bahsediliyo. Can dayanmaz o soğuğa.

Samsung S7 ve Sony Z5 normal çalışıyordu. Hatta Z5 -4 derece havada bile ısınmasıyla güldürdü. :)

Bu arada nemli havanın soğuda bir başka oluyor. -4 derece diyor ama siz onu ikiyle çarpın nem yüzünden. Yazında nem yüzünden nefes alınmıyor İstanbul'da.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Çevremden çok sık duyuyorum şarjım daha %30 du nie kapandı gibi sözleri. Samsung s3-s4-s6edge hepsini uzun süre kullandım hiçbirinde soğuk ile veya batarya ile ilgili bir sorun yaşamadım. Sanırım iphonelarda olan kronik bir sorun. Belki direk soğukta değilde havanın aniden soğumasından kaynaklı bir sıkıntı vardır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Eskişehir'in soğuğunu bilen bilir, ben 2014 yılından beri 5S kullanıyorum bir kere bile kapanmadı telefon soğukta. Ayrıca pil %0 olmadan da kapanmıyor. Apple markasının Nokia gibi olması imkansız, sadece telefon üretmiyorlar neticede. Ayrıca Apple markasına bilinçli olarak para verenler yazılımı için alıyor telefonu. Türkiye'de bir çok sağlam bilişimci Iphone sahibi ayrıca her yeni modeli alan belli bir kitlesi var. Ne üretirse üretsin elbet alıcısı çıkar 

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

verdiğin örnekte telefonun kullanmadan önce soğuması lazım diyor yani uyarı soğuktan değil ısınmadan dolayı verilmiş

http://i.hizliresim.com/X9lm8k.jpg

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

aga bunun yazılımsal oldugunu zannetmıyorum, şahsen rusya soğuğunda hem benım 5s hem arkadaşımın 6, - 18 dereceyi görünce gözümün önünde kapandı, ki girip ısınıyoduk denemek için gözümle %95 ten bı anda %25e ordan da %1 yazıp kapandığını biliyorum.

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

yazılımsal olduğunu düşünmüyorum açıkcası ben note3 kullanırkende aynı şekilde çok soğuk havada %30 da iken batarya boş gösterebiliyordu kapanıyordu.

bence bataryadan kaynaklı bir olay kaldıki şöyle düşünmemek gerekiyor adamlar 0 ila 35 derece arası yazmış. eğer benim gibi evden çıkmadan telefona kulaklığı takıp montun pantolonun cebeni koyarsan telefonu -4 de olsa hava o telefon -4 olmaz sıcak kalır. ama kokoş kızlar gibi telefonu elinde gezdirirsen -4 e doğru yavaş yavaş ilerler (ki günümüzde çoğu metal kasa) ve bataryanın çalışma düzeyini aşıp batarya çalışma standartını kaybeder.

buna en iyi örnek bilgisayar işlemcisi verilebilir overclock yaparken işlemciyi ısınmasın diye soğutmak önemlidir fakat soğutma işini çok fazla abartırsan işlemci çalışabilecek sıcaklıkta olmadığı için işlem yapmaz

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 4378 Toplam Mesaj: 37
apple apple