İPTV

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

ip tv karizmadan alınır.

+1

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Sizlere verecek bir cevabım yok  , test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız , kendiniz gibi insanlar ile karşılaşmanız dileğiyle. 

Ek olarak  : Sattığım hiç bir üründen şikayet almadım , sürekli müşterilerimin arkasında durdum , yayınlarım kesilmedi , mahcup olmadım ki sadece burada da satış yapmıyorum , vicdan rahatlığı her şeyden önemli. 

Roark tarafından 24/Eyl/19 13:07 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Sizlere verecek bir cevabım yok  , test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız , kendiniz gibi insanlar ile karşılaşmanız dileğiyle. 

Ek olarak  : Sattığım hiç bir üründen şikayet almadım , sürekli müşterilerimin arkasında durdum , yayınlarım kesilmedi , mahcup olmadım ki sadece burada da satış yapmıyorum , vicdan rahatlığı her şeyden önemli. 

ben senden kaç kere test yayını istedim hocam yazarmısın lütfen , senin iptv sattığından bile haberim yok açıkcası.

DevilKingtr tarafından 24/Eyl/19 14:21 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Kumanaga bunu yazdı

ip tv karizmadan alınır.

+1

+1  

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

hangi işi yaparsan yap sıkıntı anında muhattap önemli çoğu kişi mesela turknet e endişeli bakması bu yüzden. Karizma nın saat kaç olursa olsun sıkıntı olduğunda verdiği destek herşeye bedel. çevremde kaç kişiye aldırttım sırf bu ilgiden dolayı. bir keresinde benim hatamdan dolayı kanal listesi eksikti sıkıntı var diye yazdım adam terslemeden açıkladı kusura bakma dedim gereksiz yere rahtsız ettim diye estağfurullah hiç problem değil dedikten sonra bile zaman geçtikten sonra düzeldi mi hallettin mi diye soruyor adam kestirip atmıyor. herkeste memnun olduğu için adamı tavsiye ediyor bunda abes durum yok. test yayını isteyip almayan arkadaşlarım da oldu hiç problem etmedi bu normal. yoğunluktan donma olmuyor mu oluyor ama olduğunda hemen bein sport 1 den alternatifler artıyor birinde donsa diğeri sıkıntısız gidiyor daha ne yapcak adam :d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

bu aralar iptv olayı sıkıntılı ince eleyip sık dokumak gerekiyor çünkü sebebi  Xtream codes lar engellendi ve tüm dünyada sistem alt yapısı genel olarak (%90) bu olduğu için altarnetif çözümler arıyor herkes test yayını satmaya çalışanlar da oluyormuş o yüzden dikkatli olmak gerek

https://www.tamindir.com/haber/ip-tv-lere-buyuk-operasyon-yapildi-yayinlar-kesiliyor_47905/

karizma dan iptv alanlardanım sistem etkilendi bi kaçgün içinde yeni sisteme geçiş yapmaya çalışıyorlarmış fakat bu süreçte belki de şans benim yayınlarımda hiç bir sorun olmadı, aktif kullanmaya devam ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

hocam bişi sorcam.

senden neden konuda kendi kendini, gazladın? bu konuyu sen acmamissin? insanlar yorum yazmis. ithamda bulundugun adam senden sonra yorum yazmis. 

magdurumda magdurum sendromu mu yasiyorsun?

verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi? ustelik kimse sana tek laf etmemisti. sen ortaya kendini attin. bir de ustune konuya yorum atan herkese karaktersiz insanlar diye hakaret ettin.

ihbardir @underzero.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kıskanmak yerine, örnek almayı deneseniz belki içten içe büyüyen fesatlığınız da son bulur. Deneyin, bedava.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

hocam bişi sorcam.

senden neden konuda kendi kendini, gazladın? bu konuyu sen acmamissin? insanlar yorum yazmis. ithamda bulundugun adam senden sonra yorum yazmis. 

magdurumda magdurum sendromu mu yasiyorsun?

verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi? ustelik kimse sana tek laf etmemisti. sen ortaya kendini attin. bir de ustune konuya yorum atan herkese karaktersiz insanlar diye hakaret ettin.

ihbardir @underzero.

Konuyu açan arkadaş bana özel mesajdan ip tv ile ilgili soru sordu ve konu açıldı. 

Tabi bunun yanında ip tv ile ilgili daha öncesinden bir çok mesaj geldi ve çok test yayını verildi , bazı yaşanan olaylar oldu ki bu muridler arası özel mesajlaşma yoluyla gerçekleşti sonrasın da 2 defa ip tv konusu açtım ve açmamın hemen peşine 2-3 kişi konu üst sıralara gelsin diye floot yaptı ki neyse bunlar önemli değil , zaten bu uzun süredir süre gelen bir durum oldu ve bu konuyu görünce sitemimi dile getirdim. 

Karaktersiz kelimesini kullanmadım " test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız " bu karakterde insanlarsınız dedim. Kimseye karşı karaktersiz diye bir kelime kullanmadım. 

"verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi?" : hayır olamaz , çünkü sen iptv ne bilmezken biz ccam server satıyorduk avrupanın farklı ülkelerinde bile müşterilerimiz vardı  , bu platformda herkes iyi hizmet alsın diye çaba sarf ettik ama değeri olmadığını görünce verecek cevabım yok dedim iptv yüzünden kimseyle laf dalaşına girmek , ve uzatmak istemediğimden ötürü söylenmiş bir kelime o. Sonuçta herkes burada çok kişiye iptv satacak diye bir şey yok. 

direkt yargısız infaz ve bu ihbarcılığın sana karşı olan tavrım , saygım ve tutumumu değiştirmeyecektir. 

Herkese hayırlı işler , hayırlı günler dilerim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kıskanmak yerine, örnek almayı deneseniz belki içten içe büyüyen fesatlığınız da son bulur. Deneyin, bedava.

Gerçek piyasaya gel bakalım hocam , diğer konuma gelip cihaz ısınma yapınca pixelleme yapıyor ( ki kaliteli cihaz böyle bir şey yapmaz ) demek yerine , tavsiyeler de bulunsaydın ? vesselam , ben ve nice murid bu işi yapıyordu :) 

Bizim ülkemizin sorunu zaten bu "fanatiklik" ; "fanatiklik" yapmak yerine tarafsız ve mantıklı haraket etsek belkide içten içe büyüyen bu fanatikliğimiz de son bulur. Deneyin , hemde test bedava. 

Toplam Hit: 3545 Toplam Mesaj: 31
iptv