İPTV

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kıskanmak yerine, örnek almayı deneseniz belki içten içe büyüyen fesatlığınız da son bulur. Deneyin, bedava.

Gerçek piyasaya gel bakalım hocam , diğer konuma gelip cihaz ısınma yapınca pixelleme yapıyor ( ki kaliteli cihaz böyle bir şey yapmaz ) demek yerine , tavsiyeler de bulunsaydın ? vesselam , ben ve nice murid bu işi yapıyordu :) 

Bizim ülkemizin sorunu zaten bu "fanatiklik" ; "fanatiklik" yapmak yerine tarafsız ve mantıklı haraket etsek belkide içten içe büyüyen bu fanatikliğimiz de son bulur. Deneyin , hemde test bedava. 

Sen cidden okuduğunu anlamıyorsun. O konuda ben senin cihazın sorunlu ısınınca pixellenme mi yapıyor yazmışım. Yapanı gördüm senin cihazın ne durumda diye alıcı olarak soru sordum. Karizma nickli müridden hizmet almadım. O yüzden kimsenin fanatikliğini yapmıyorum. Tarafsız olarak gördüğüm sen şuan adamı kıskanmışsın ve kimse sana tek kelime bile atıfta bulunmadan kendin ortaya atlamışsın.

https://www.tahribat.com/forum/hdiptv-satilik-cihazlar-242552

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kıskanmak yerine, örnek almayı deneseniz belki içten içe büyüyen fesatlığınız da son bulur. Deneyin, bedava.

Gerçek piyasaya gel bakalım hocam , diğer konuma gelip cihaz ısınma yapınca pixelleme yapıyor ( ki kaliteli cihaz böyle bir şey yapmaz ) demek yerine , tavsiyeler de bulunsaydın ? vesselam , ben ve nice murid bu işi yapıyordu :) 

Bizim ülkemizin sorunu zaten bu "fanatiklik" ; "fanatiklik" yapmak yerine tarafsız ve mantıklı haraket etsek belkide içten içe büyüyen bu fanatikliğimiz de son bulur. Deneyin , hemde test bedava. 

Sen cidden okuduğunu anlamıyorsun. O konuda ben senin cihazın sorunlu ısınınca pixellenme mi yapıyor yazmışım. Yapanı gördüm senin cihazın ne durumda diye alıcı olarak soru sordum. Karizma nickli müridden hizmet almadım. O yüzden kimsenin fanatikliğini yapmıyorum. Tarafsız olarak gördüğüm sen şuan adamı kıskanmışsın ve kimse sana tek kelime bile atıfta bulunmadan kendin ortaya atlamışsın.

https://www.tahribat.com/forum/hdiptv-satilik-cihazlar-242552

Hocam , karizma nickli murid ile bir problemim yok , daha önce bir sohbet ya da muhattap olma olayımızda yok allah kazancını bol etsin hayırlı satışlar versin allah'a şüküler olsun kimseye karşı bir kıskançlığımız ya da kötü niyetimizde yok buna sizi inandırmak ya da ispatlamak zorunda değilim. 

Diğer mesajımda da belirttiğim gibi , atmış olduğum mesaj iptv ya da maç zamanı benden test yayını alıp , sonrasında hocam ne yaptın memnun musun diye sorduğumda beni cevapsız bırakan , aradan 1 ay geçince hocam şu şu muridden aldık ama fiyatı şu yap sana yollayalım diyen , hocam akşama senden alıyorum diyip , akşam farklı konularda farklı tavır sergileyen , hatta ve hatta benden yayını izleyip harika hocam diyip akşamında ya da ertesi gün çok donuyor tıkanıyor diyip haksızlık yapan kişi ve kişilerin hepsine karşı yapılmış bir yorumdu. 

O konuda senin soruna da cevap vermiştim hocam , keşke o zaman konu altına aklına takılan diğer şeyleri de sorsaydın :) 

Amacım kimseye zorla ip tv satmak , gelin benden alın gibi şeyler söylemek değil ben malıma güvenirim , konuyu açtım gittim sonrasında da konu başa çıksın diye her hangi bir girişimde bulunmadım , o yüzden şu niye çok sattı bu niye çok sattı diyecek değilim öyle olsa şimdi sokağa çıkıp esnaf arkadaşlarla kavga etmem gerekir ki böyle bir şey ne etik kurallarına nede ticaret kurallarına sığar. Benim sitemim genel olarak anlattığım davranışları yapan arkadaşlara idi. 

Roark tarafından 24/Eyl/19 17:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

İki müridden de hizmet aldım, Roark yan gelir olarak uğraşırken Mami pro takılıyor son kullanıcı kısmında.

İki mürit de kaliteli içerik sundu/sunuyor/sunacaktır, birini överken diğerini gömmeye gerenk yok :) ikisi de mürid 

Roark anladıgım kadarı ile "o kadar mesaimiz var insan bir nereye gidiyon der amg" diyerek bizlere biraz sitem etmiş, darılmış, kendisine bir teşekkürü çok görmüşüz gibme geldi. Ama yeri yanlış olmuş biraz gibime geldi.

Herkes öpüşüp barışşın en iyisi :) 

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Karizma59
    Karizma59's avatar
    Erkek

Şahsım Nickim geçiyor diye cevap veriyorum buradaki hiç bir arkadaş benden bedava yayın almadıki taraf olsun veya bir aile bağı hiç birisini şahsen tanımıyorum . Tamamiyle alışveriş ile oluşan dostluklardır . Ticaret her yerde yapılır biz bayii değiliz serverler sistem tarafımıza aittir siz elektrik elektronik işi yapıyorsanız ona yoğunlaşın bayii sistemi zaten size kazandırmaz çok dostane olarak söylüyorum . Ayrıca 2 gün 3 gün yayın yok diye kimse 3 ay + 6 ay sistem vermez veremez maliyeti vardır siz boş laf yapmışsınız burada yazmakla kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Tüm alışveriş yaptığımız müridlere whatsapp ile siz daha düşünmeden klavyenize basmadan bir kaç gün önce +1 ay ilave edilecektir diye bilgi verdik üstelik yayın varken müridler şahittir bence herkes iyi olduğu işi yapmalı iyi günler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sizlere verecek bir cevabım yok  , test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız , kendiniz gibi insanlar ile karşılaşmanız dileğiyle. 

Ek olarak  : Sattığım hiç bir üründen şikayet almadım , sürekli müşterilerimin arkasında durdum , yayınlarım kesilmedi , mahcup olmadım ki sadece burada da satış yapmıyorum , vicdan rahatlığı her şeyden önemli. 

hocam bişi sorcam.

senden neden konuda kendi kendini, gazladın? bu konuyu sen acmamissin? insanlar yorum yazmis. ithamda bulundugun adam senden sonra yorum yazmis. 

magdurumda magdurum sendromu mu yasiyorsun?

verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi? ustelik kimse sana tek laf etmemisti. sen ortaya kendini attin. bir de ustune konuya yorum atan herkese karaktersiz insanlar diye hakaret ettin.

ihbardir @underzero.

Konuyu açan arkadaş bana özel mesajdan ip tv ile ilgili soru sordu ve konu açıldı. 

Tabi bunun yanında ip tv ile ilgili daha öncesinden bir çok mesaj geldi ve çok test yayını verildi , bazı yaşanan olaylar oldu ki bu muridler arası özel mesajlaşma yoluyla gerçekleşti sonrasın da 2 defa ip tv konusu açtım ve açmamın hemen peşine 2-3 kişi konu üst sıralara gelsin diye floot yaptı ki neyse bunlar önemli değil , zaten bu uzun süredir süre gelen bir durum oldu ve bu konuyu görünce sitemimi dile getirdim. 

Karaktersiz kelimesini kullanmadım " test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız " bu karakterde insanlarsınız dedim. Kimseye karşı karaktersiz diye bir kelime kullanmadım. 

"verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi?" : hayır olamaz , çünkü sen iptv ne bilmezken biz ccam server satıyorduk avrupanın farklı ülkelerinde bile müşterilerimiz vardı  , bu platformda herkes iyi hizmet alsın diye çaba sarf ettik ama değeri olmadığını görünce verecek cevabım yok dedim iptv yüzünden kimseyle laf dalaşına girmek , ve uzatmak istemediğimden ötürü söylenmiş bir kelime o. Sonuçta herkes burada çok kişiye iptv satacak diye bir şey yok. 

direkt yargısız infaz ve bu ihbarcılığın sana karşı olan tavrım , saygım ve tutumumu değiştirmeyecektir. 

Herkese hayırlı işler , hayırlı günler dilerim. 

ben ali veli demek ile veli ali demek arasında bir fark göremiyorum ki neyse tamam ben hatalıyım o konuda diyip uzatmayım.

ama tavırların o kadar itici ki. "çünkü sen iptv ne bilmezken biz ccam server satıyorduk avrupanın farklı ülkelerinde bile müşterilerimiz vardı"  bilmediğimi nereden biliyorsun? sidik mi yarıştırıcaz?

haklısın avrupada o kdar çok müşterin varmış, paraya o kadar çok domuşsun ki ona rağmen tbt'de satış yapamıyor olman koyuyor sana. 

te allam ya. 

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

İki müridden de hizmet aldım, Roark yan gelir olarak uğraşırken Mami pro takılıyor son kullanıcı kısmında.

İki mürit de kaliteli içerik sundu/sunuyor/sunacaktır, birini överken diğerini gömmeye gerenk yok :) ikisi de mürid 

Roark anladıgım kadarı ile "o kadar mesaimiz var insan bir nereye gidiyon der amg" diyerek bizlere biraz sitem etmiş, darılmış, kendisine bir teşekkürü çok görmüşüz gibme geldi. Ama yeri yanlış olmuş biraz gibime geldi.

Herkes öpüşüp barışşın en iyisi :) 

Çok teşekkür ederim :) herkese bol sevgi ve selam veriyorum :)  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sizlere verecek bir cevabım yok  , test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız , kendiniz gibi insanlar ile karşılaşmanız dileğiyle. 

Ek olarak  : Sattığım hiç bir üründen şikayet almadım , sürekli müşterilerimin arkasında durdum , yayınlarım kesilmedi , mahcup olmadım ki sadece burada da satış yapmıyorum , vicdan rahatlığı her şeyden önemli. 

hocam bişi sorcam.

senden neden konuda kendi kendini, gazladın? bu konuyu sen acmamissin? insanlar yorum yazmis. ithamda bulundugun adam senden sonra yorum yazmis. 

magdurumda magdurum sendromu mu yasiyorsun?

verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi? ustelik kimse sana tek laf etmemisti. sen ortaya kendini attin. bir de ustune konuya yorum atan herkese karaktersiz insanlar diye hakaret ettin.

ihbardir @underzero.

Konuyu açan arkadaş bana özel mesajdan ip tv ile ilgili soru sordu ve konu açıldı. 

Tabi bunun yanında ip tv ile ilgili daha öncesinden bir çok mesaj geldi ve çok test yayını verildi , bazı yaşanan olaylar oldu ki bu muridler arası özel mesajlaşma yoluyla gerçekleşti sonrasın da 2 defa ip tv konusu açtım ve açmamın hemen peşine 2-3 kişi konu üst sıralara gelsin diye floot yaptı ki neyse bunlar önemli değil , zaten bu uzun süredir süre gelen bir durum oldu ve bu konuyu görünce sitemimi dile getirdim. 

Karaktersiz kelimesini kullanmadım " test yayınları izlerken hepiniz çok iyisiniz sonrasında teşekkür bile etmeden çekip giden karakterde insanlarsınız " bu karakterde insanlarsınız dedim. Kimseye karşı karaktersiz diye bir kelime kullanmadım. 

"verecek cevabin olmamasinin sebebi ne diyecegini bilememen olabilir mi?" : hayır olamaz , çünkü sen iptv ne bilmezken biz ccam server satıyorduk avrupanın farklı ülkelerinde bile müşterilerimiz vardı  , bu platformda herkes iyi hizmet alsın diye çaba sarf ettik ama değeri olmadığını görünce verecek cevabım yok dedim iptv yüzünden kimseyle laf dalaşına girmek , ve uzatmak istemediğimden ötürü söylenmiş bir kelime o. Sonuçta herkes burada çok kişiye iptv satacak diye bir şey yok. 

direkt yargısız infaz ve bu ihbarcılığın sana karşı olan tavrım , saygım ve tutumumu değiştirmeyecektir. 

Herkese hayırlı işler , hayırlı günler dilerim. 

ben ali veli demek ile veli ali demek arasında bir fark göremiyorum ki neyse tamam ben hatalıyım o konuda diyip uzatmayım.

ama tavırların o kadar itici ki. "çünkü sen iptv ne bilmezken biz ccam server satıyorduk avrupanın farklı ülkelerinde bile müşterilerimiz vardı"  bilmediğimi nereden biliyorsun? sidik mi yarıştırıcaz?

haklısın avrupada o kdar çok müşterin varmış, paraya o kadar çok domuşsun ki ona rağmen tbt'de satış yapamıyor olman koyuyor sana. 

te allam ya. 

Kimseyle hiçbir konuda yarış halinde değilim. Kimseden akıllı, kimseden güzel, kimseden iyi olma gibi bir iddiam yok. Kimse için en değilim. Daha değilim. Bu devasa iddiasızlığın bana verdiği özgürlüğün hastasıyım..   :) bak ne yazmışım bir üst mesajda , kimseye karşı bir itici hareketim yoktur ve herkese sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşırım.

Ama sen yine konuyu kendince anlayıp , kendince bir yorumda bulunmuşsun ve bana "haklısın avrupada o kdar çok müşterin varmış, paraya o kadar çok domuşsun ki ona rağmen tbt'de satış yapamıyor olman koyuyor sana. " diyerek bana karşı bir itham'da bulunmuşsun :) bana koyan tbt de satış yapamamak değil , hiç iptv satmasam da bir sorun yok benim için :) benim sitemim yıllardır bulunduğumuz bu platform da belirli bir yaş ve belirli bir ortamın oturmasına rağmen insanların yapmış olduğu tavırlardı bir nevi üst mesaj da cesnist muridin açıklaması gibi de diyebiliriz ama sen olayı para sanmışsın ,neyse sanıların ile sana iyi günler diliyorum hocam , sevgiler. 

Sanıyorum ki konu yanlış anlaşılma ve farklı yorumlamalar üzerine farklı noktalara gidecek , o yüzden fazla büyütmenin önemi yok diye düşünüyorum. 

Herkese hayırlı işler , bol kazançlar :) 

@Karizma59 murid ile herhangi bir problemimiz , birbirimiz ile bir yarışımız ya da daha öncesinden bir muhabbetimiz yoktur. Kendisine de hayırlı işler bol kazançlar diliyorum işleri rast gitsin. 

Roark tarafından 24/Eyl/19 17:36 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edesifree
    edesifree's avatar
    Erkek

İtalya, Bulgaristan, Hollanda ve birçok ülkede maç yayınları başta olmak üzere sinema ve dizileri internet üzerinden izleten sistem yapılan operasyonla çökertildi. 700 bine yakın abonesi olan Xtream Codes'in tüm bilgileri polisin eline geçti. 2 Yunanlı gencin kurduğu sistem ip'lerin kayıtlı olduğu adres sayesinde çözüldü. 25 bin euroya kadar para ceza alması beklenen gençler için 3 yıla kadar varan hapis cezası da söz konusu.  

Türkiye dahil birçok ülkede bulunan IPTV, satıcıların kullandığı sistemin polis tarafından çökertilmesiyle birlikte yaklaşık 5 milyon kişinin de yayını kesilmiş oldu. Yapılan operasyonda 22 kişi gözaltına alınırken binlerce sunucuya da el kondu. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bir müridi över diğerini gömmeyelim adam birşeyler yaşamışsada bu tepkiyi veriyorsa vardır sebebi suistimaller olmuşda olabilir

şimdi karizma yapıyor bu işi sende yapıyorsun ben seni duymadım ama karizmayı biliyorum burda biraz suçu kendinde aramalısın diye düşünüyorum

şimdi sigortacılık yapıyorum bu forumda yapan benim bildiğim 3 arkadaş daha var gerçekten suitimal sezersem o kişiyle yollarımı ayırıyorum ama hiç bir meslektaşım hakkındada kötü söylemiyorum çoğu kişide yazabilir bazı durumlarda diğer arkadaşlara bak  bende bu fiyat çıkıyor onda daha uygun çıkar diyorum tekrar tefklifler bana geliyor inceliyorum ben ok dersem mürid o poliçeyi alıyor

güven insanlarda çabuk oluşmuyor sabır ve çalışmak

ben herkesin kendi çapında haklı olduğunu düşünüyorum forumlar tartışma yeridir tartışalım kalp kırmayalım saygılar..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Guncel guvenilir iptv varmi

Toplam Hit: 3517 Toplam Mesaj: 31
iptv