folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İran"Dan Ultimatom - İncirlik"İ De Vururuz!

İran"Dan Ultimatom - İncirlik"İ De Vururuz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

türk ordusunun silah gücü, strateji gücü ve saldırı gücünden kimsenin şüphesi olmasın. bu bombaları atmak için düğmeye basmak yetmiyor. hava savunma sistemi diye birşey var, kabak gibi çıkıyor o bombalar neticede radarda. iran asrın hatasını yapar türkiyeye bomba atmakla. evet zor olur türkiyeyi vurması ama hava savunma sistemlerine rağmen 10larca bomba atarsa 2-3 tanesi düşebilir. akabinde Türk Hava Kuvvetleri'nin iran'ı düzleme uçuşları başlar, şöyle ki bu düzlemeler gece yapılır, israil ve abd ' den gelen anlık istihbaratla, ve tabii israil ve abd'nin de operasyona katılmasıyla, önce şahab mevziileri, sonra da gerekli stratejik bölgeler vurulur. abd, israil oraya asker sokmak konusunda,strateji konusudna ne yapar bilmeyiz ama TSK gerekeni gerektiği zaman yapar kimse şüphe etmesin.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

biraz mantıklı düşünelim ..

amerikanın konumu neresi ? şurası  kardeşim ..

iran' ın konumu neresi ? burası kardeşim ..

öyle bi düşünelm .. amerika oradan iran ı rahat rahat wurabilirmi? wuramaz .. o zaman ne yapacak ? iran a yakın üslerin uçak kaldırıcak ..  iran da bunu düşünerek dediki  herhangi bi şeyde ilk olarak incirliyi yok ederim.. adamlar haklı? kendilerine en büyük tehdidi israil den önce incirli oluşturuyor.. .çünkü büyük bir amerikan donanması var ve iran ı çüker .. ben birşey demiyorum fakat iran ın incirliyi wurması türkiyenin bir bakımından işine gelir..

eğer ben başbakan olsaydım incirlinin etrafını boşaltırdım yavaş yavaş .. bırakın iran wursun incirliyi amerikayı silsin .. irana zaten füzeler kitlenmiş..

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İran nükleer füze üretemeyebilir. Ama el altından temin etmişte olabilir. Bunun yanında İran'ın kendi toprakları ve çevresinde nükleer füze kullanması kendisine zarar vereceğinden söz konusu olamaz. Ayrıca İran yada herhangi bir devletin(Vezirin sol t.şağı ABD hariç tabiki) nükleer füze kullanması büyük bir suçtur. Bütün akbabalar İran'a üşüşürler. İran askeri olarak güçlü bir devlet. Fakat o kadarda büyütülecek bir gücü yok. Pers olmaları, savaşçı ruhu taşımaları yukardan yağan bombalara işlemez. Sınırlı sayıda eski askeri hava taşıtları var.  Amerika'nın şu an saldırıyı bekletmesinin sebebi istihbarat toplanmasının henüz bitirilmemiş olmasından kaynaklanabilir.

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

polatla iskenderi karsilikli oturtacaksin... tahribatida vereceksin ellerine text olarak... oh! bide sigara yak ustune.

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

lemar bunu yazdı:
    -----------------------------

polatla iskenderi karsilikli oturtacaksin... tahribatida vereceksin ellerine text olarak... oh! bide sigara yak ustune.

ne alaka :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Poker masası gibi aq.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

İran nükleer füze üretemeyebilir. Ama el altından temin etmişte olabilir. Bunun yanında İran'ın kendi toprakları ve çevresinde nükleer füze kullanması kendisine zarar vereceğinden söz konusu olamaz. Ayrıca İran yada herhangi bir devletin(Vezirin sol t.şağı ABD hariç tabiki) nükleer füze kullanması büyük bir suçtur. Bütün akbabalar İran'a üşüşürler. İran askeri olarak güçlü bir devlet. Fakat o kadarda büyütülecek bir gücü yok. Pers olmaları, savaşçı ruhu taşımaları yukardan yağan bombalara işlemez. Sınırlı sayıda eski askeri hava taşıtları var.  Amerika'nın şu an saldırıyı bekletmesinin sebebi istihbarat toplanmasının henüz bitirilmemiş olmasından kaynaklanabilir.

hacı bence iran bunu zaten elde etti gizli gizli bir boklar yaptılar bile çağımızda nükleer zor değil :|

fakat şunu anlıyorumki abd türkiye iran arasında çıkacak herhangi bir savaş 3. dünya savaşına kadar gidebilir diye düşünüyorum...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

burdaki kara mizahı anlamak lazım. Sorun İran'ın bizi vurup vurmaması değil, bu tehdit sanırım bizi "Neden ABD'ye iran'a karşı yardım ediyoruz?" sorusunu sordurtmak amacıyla yapılmış.

Yoksa iran bizi nereye vuruyo amk.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Beyler,nükleer atması zor bir ihtimal,sebebi de nükleer silahların etkileri,yani kısaca serpinti.Diyelim ki kullandı,etkisini kim durduracak,karşımızda koca bir Çernobil örneği duruyor,ki Çernobil nükleer enerji üretim tesisiydi ve sızıntı oldu ama Karadeniz boyundan tutun da Avrupa'ya kadar etkisi oldu.Olası kullanım durumunda etkisi sadece bizde değil,tüm Asya ve Önasya üzerinde olur,bundan Kafkaslarda nasibini alır,Rusya'da,Yunanistan'da, Ermenistan'da ve tüm yakın ülkelerde. Herşeyden evvel Rusya'nın bu olaya karşı çıkması yüksek ihtimal,çünkü okkanın altına ilk gidecek ülkelerden birisi de onlar,serpintinin ilk etki edeceği yerlerden birisi de Rusya ve bunu istemeyeceği malum,nükleer silahın bizde olabilecek etkilerini zaten yazmıyorum.Kısacası o kadar kolay değil nükleer silah kullanmak,ama ihtimal balistik silah olabilir.

İran'ın bizi vurma ihtimali var mı?Evet,var,savunma amaçlı olarak bunu yapabilir,atabileceği füzeler havada durdurulur ya da durdurulamaz;bunlar hep ihtimal hesapları ama aynı zamanda gerçek.

Kendinizi İran'ın yerine koyun;siz olsanız ne yapardınız?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
Toplam Hit: 9480 Toplam Mesaj: 75