folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İran"Dan Ultimatom - İncirlik"İ De Vururuz!

İran"Dan Ultimatom - İncirlik"İ De Vururuz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek

hoca Türkiye Iran'ın yanında olmadıgı surece bazı seylerı kaybedıcek bunu bılın .. her zaman güçlünün değil , haklının yanında olucaksın . hala o.ç abd'yi yada o.ç israili savunup onların yanında olursak sadece bu bır ahmaklıktır , bu bır ahmaklık !

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek

Biraz eskiye donup bakarsak fazla değil 40 sene önce deniz gezmis ve arkadaslari 6.filonun ulkemizde bulunmasından dogacak zararı gormus olmalilarki onurlu bir mucadele ornegi sergilediler..Bizim başımızdaki komutanlar ne yaptılar( aslında köpekler amerikan uşakları demeliyim) adamları tutup yok yere astılar..Bazı oyunlar hep oynandı dıştan parçalayamadıkları ülkeyi peşkeş çekerek bu tur oyunlara alet ederek hep maşa olarak kullandılar..Durumumuz ortada kucaktayız ee bebeğim ee ee eeeeh..

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

darkii bunu yazdı:
    -----------------------------

Biraz eskiye donup bakarsak fazla değil 40 sene önce deniz gezmis ve arkadaslari 6.filonun ulkemizde bulunmasından dogacak zararı gormus olmalilarki onurlu bir mucadele ornegi sergilediler..Bizim başımızdaki komutanlar ne yaptılar( aslında köpekler amerikan uşakları demeliyim) adamları tutup yok yere astılar..Bazı oyunlar hep oynandı dıştan parçalayamadıkları ülkeyi peşkeş çekerek bu tur oyunlara alet ederek hep maşa olarak kullandılar..Durumumuz ortada kucaktayız ee bebeğim ee ee eeeeh..

söylediklerine aynen katılıyorum , . bütün yönetimimiz başkalarının bi taraflarını yalıyor , hiç bir zaman kendi aklımızla hareket edemiyoruz . iran da israil ajanı war diye adamı o qün astılar . bizim buradada israil ajanı çıktı 1 qünde haberlerden kalktı. bakınız hrant drink cinayetindeki o elemanın kız arkadaşı israil ajanı. bunu kim biliyor?herkes .. peki niye kimse tartışmıyor?tartışamaz çünkü amerika yada israil in üzerimizde öyle bir dominantlığı varki kendi başımıza hareket edemez olduk. daha düne kadar sokaklarda kendilerini parçalayan şehit anneleri bugun apo cezaevindeyken ( sözde ceza evi qerçekte saray ) çıtları çıkmıyor .. buradan yazıyorum EĞER APOYA O ŞEHİT AİLELERİNDEN HATTA BİZDEN BİLE DAHA İYİ BAKILMIYOSA BÜTÜN TBT YE GÖT VERİCEM.söyleyecek başka sözm yok konuyu saptırdım özür diliyorum

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Nihayetinde İran'da Türkiye'ye saldırı yaptığı vakit nelerle karşı karşıya kalcağını hesaplıyordur,bedel ödemeye hazırlarsa kendileri bilirler...

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaZenci
    beyaZenci's avatar
    Erkek

Türkiye Amerika Savaşı adlı bir kitap var bilirmisiniz kitap bi kaç sene önce yazılmış amerıka iranı vurmak için toprak kullunmu izni istiyor izin verilmiyor verilmeme nedeni bu ama abd türkler ne olduğunu anlamadan geçeriz diye hataya çıkarma yapıyor ve irin abd yerine Türkiye abd svaşı çıkıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Kiss_Kiss bunu yazdı:

valla abd iranı vurursa bizde fırsattan istifade yunanistanla ermenistanı vuralım bir ermeniyle yunan askerini öldürmeden bu dünyadan şutlanırsam gözüm acık gider :D:D:D vur vur davula ahmeti necat inlesin bush dinlesin

Lan bu benim fikrim :) Ayrıca fikrimde ciddiyim. Hakkaten öle bişi olursa Türkiye de dalsın direk :l

Ayrıca Hadi İran biliyor Abd nin şimdi saldırıcak durumu olmadığınıda konuşuyor. Türkiye ye bu tehdit niye?

Abd- İran savaşını boşver , Türkiye- İran savaşı olursa Abd den daha beter olur iran için :)

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

yazık gunah...umarım savaş çıkmaz !

hatta simdiden abd'nin üslerini kapattıralım..iran'a yapılacak saldırılar incirlik'ten olursa adamların orayı ve diğer üsleri vurması-vurmak istemesi cok normal.

ama buna Türkiye olarak izin verilmemesi lazım.

Abd ne ki ? gelip gidici,biz bu topraklarda kalıcıyız...

bir de unutmadan İran gecen kış DOğal gazı bi kesti kıyametler koptu,bir de düşünün ki doğal gaz hiç gelmiyor...

haydi bakalım ne yapıcaz... ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

End0t0ksiN bunu yazdı:

hoca Türkiye Iran'ın yanında olmadıgı surece bazı seylerı kaybedıcek bunu bılın .. her zaman güçlünün değil , haklının yanında olucaksın . hala o.ç abd'yi yada o.ç israili savunup onların yanında olursak sadece bu bır ahmaklıktır , bu bır ahmaklık !

sen diyorsun ki türkiye iranla olsun kapalı kutu olsun? esas ahmaklık budur.

ABD'ye karşı olmak ayrı şey kapalı kutu olmak ayrı şey. Atatürk'ün yaptığı gibi, iç işlerinde tamamen bağımsız olup, çevre ülkeler başta olmak üzere tüm dünya ülkeleri ile iyi ilişkiler kurmaktır esas ve hepsiyle gerektiği kadar ticaret yapmak, stratejik ortaklkta bulunmaktır.

abd siyasi,ekonomik,askeri ve sosyokültürel açıdan dünyanın geri kalanına çok açık bir fark atmıştır. düz mantık giremezseniz bu saatten sorna. abd ne derse yapalım demiyorum. ama şu durumda biz  gidip abd biz sana küstük dersek biz zararlı çıkarız, ama bir çok isteğimizi de stratejik konumumuzu kullanarak abd'ye yaptırabiliriz ben bunu isterim. aksi halde, hani cenevre sözleşmesi ile suç ama abd bu suçu kim icraa edicek, abd şugün türkiyeye tıbbı malzeme satımını kısıtlasa, abartmıyorum yüzbinlerce insan, kalp,böbrek,damar vsvs hastalıklarından ölür, kuduz gibi avrupa'da görülmeyen bir hastalık bile aşının türkiyeye verilmemesi durumudna türkiye'de salgın haline gelir. ki örneklerini de biraz yaşamışlığımız var. şuan da iran da abd nin ilaç sanayisinin üretiklerini kullanıyor satın alıyor kısıtlı olarak.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slave13_
    slave13_'s avatar
    Erkek

ya hocalr bırakın pjakı ya sanki pjak bi bok yapıyoda iran gidip saldırsın adamlar haklı biz abd ye üst verelim onlarda komşumuz die vurmasınlar olurmu öle şey haklılar a.q..

bide iran su tabancasıyla gelecek değil herhal saçmalamayın

Gördüm ölümü kaç kez <br> Selam verip geçti gülümseyerek <br> Ben korkusuz Kepez <br>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

havlayan kopek isirmaz.

Toplam Hit: 9482 Toplam Mesaj: 75