İşe Yarar Chrome Eklentileri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Click&Clean

Geçmişi temizlemek için kullanıyorum.
    Evet geçmiş menüsüne girip temizlesene diyeceksizin de geçmiş e girmek temizlemek aklıma gelmiyor ama bu 99 sayfaya kadar kaç sayfaya girdiğinin sayısını gösteriyor, 99dan sonra 99+ şeklinde gösteriyor yani 99+ olduğunu görünce temizliyorum.

https://chrome.google.com/webstore/detail/clickclean/ghgabhipcejejjmhhchfonmamedcbeod?hl=tr

İstek: Chrome yi açınca bana ayarladığım sürelerde uyarı veren bir eklenti var mı? Örneğin 15 dk ayarlayacağım her 15dk geçince uyarı verecek internette zaman nasıl geçiyor anlamıyoruz, bir nebze kısıtlayıcı şeklinde kullanacağım

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

tampermonkey - yazılım ıcın

adblock plus - reklam

freshstart - favorimdir sekmeler için

builtwith - site bilgilerini gösteriyor

awesome screenshot - ss

hover zoom - ss için

rapportive - mailler gelince kimligini gösteriyor

browsec - vpn

pocket - kaydediyorum evernote için işe yarıyor

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

video blocker diye birşey buldum.

youtubeda önerilerde sık ısk görüp rahatsız olduğunu şeyleri sağ click block yapıyorsunuz birdaha çıkmıyor karşınıza.

öyle bir sefer enes batur burak oyun filan gibi hatalara düştüyseniz işinize yarar:)

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

aslında soru sormak için açıcaktım fakat herkes paylaşırsa güzel birşey çıkar ortaya .

sorum şuydu firefox yeni güncellemesi ile bir özellik getirmiş, gün içinde denk geldiğiniz içerikleri not alıp işaretleyip, sonradan size hatırlatıyormuş buna bakıcaktın diye. Teknoseyirde bahsederlerken chrome da bunun için ekklenti var zaten demişlerdi onu merak etmiştim. Bilen yazarsa makbule geçer.

Onun haricinde ben  

zenmate kullanıyorum. Pre aboneyim. fakat telde işe yaramıyor artık.

Adbock kullanıyorum fakat buda iyice uysallaştı gelen geçen reklam bünyemde hissediyorum.

İQ kullanıyorum youtube için. videoların etiketini istatistiklerini gösteriyor.

Data Selfie bu uygulamayı kurduğunuzda sizin facebook üzerinden beğenilerinizi takip ettiklerinizi vs takip ederek, sizin reklamcıların gözünde nasıl bir profile sahip olduğunuzu çok detaylı şekilde analiz edip söylüyormuş. İzleme süresi içinde facebooku kapattığım için şu an inaktir

Free Download Manager Chrome extension açıkllamaya gerek yok bunu

Benden bu kadar jullandıklarınızın ne işe yaradığınıda yazarsanız süper olabilir.

Özellikle  

@pikacu   :)

adam burada bana şey etmiş ama ben hiç şey etmedim. Girip bakmaya şey etmedim. Bazen ararken lazım oluyor. 

Bir de geri git eklentisi var ama şey edemedim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu chrome nasıl hızlanır mobil işlemcim var çekmiyo bilgisayar 

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Imtranslator - yabancı dilde sitelerde gezerken anlamadığınız kelimeleri pat diye çevirebiliyorsunuz 

Todoist - mobille senkron guzel 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Ya şu Youtube Plus eklentisi artık Chrome (Chromium) da görünmüyor mu?

Yeni sistem yüklemeden önce kullanıyodum şimdi yok bulamıyorum.

Firefox için var Chromium için yok.

Şu eklenti Chrome için vardı ya

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/youtube-plus/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yutubu böyle ekranda sagda sola ufak şekilde gösterecek bi uygulama varmı ama hep en önde olmasını istiyorum 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

yutubu böyle ekranda sagda sola ufak şekilde gösterecek bi uygulama varmı ama hep en önde olmasını istiyorum 

yandex browser ile yapabiliyorsun 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

one tab: çok fazla sekme açıyorsanız bu eklentiyle tek tuşla hepsini bir paket haline getiriyor daha sonra tekrar tüm sekmeleri tek tuşla açabiliyorsunuz.

tampermonkey: çeşitli scriptler için

ublock origin: reklam engelleyici

capture page: up uzun bir web sayfasından tek tuşla screenshot almak için.

musixmatch lyric for youtube: youtube da şarkıların altyazılarını gösterir.

aliexpress assistant - price tracker: aliexpresste ürünlerin daha önceki fiyatlarını indirimleri falan gösteriyor. yani daha önce ne kadar indirime girmiş bir ürün. üzerine yazdıkları %80 indirim doğru mu yoksa önce fiyatı şişirmişler sonra mı indirim yapmışlar onu gösteriyor.

tabcloud veya session buddy: bunlar da açmış olduğunuz sekmeleri daha önce erişmeniz için saklıyor. hem cloud hem de local de saklayabiliyorsunuz.

csfrt tarafından 16/Nis/17 13:30 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 5617 Toplam Mesaj: 39
chormoe eklentiileri