İşe Yarar Chrome Eklentileri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

aslında soru sormak için açıcaktım fakat herkes paylaşırsa güzel birşey çıkar ortaya .

sorum şuydu firefox yeni güncellemesi ile bir özellik getirmiş, gün içinde denk geldiğiniz içerikleri not alıp işaretleyip, sonradan size hatırlatıyormuş buna bakıcaktın diye. Teknoseyirde bahsederlerken chrome da bunun için ekklenti var zaten demişlerdi onu merak etmiştim. Bilen yazarsa makbule geçer.

Onun haricinde ben  

zenmate kullanıyorum. Pre aboneyim. fakat telde işe yaramıyor artık.

Adbock kullanıyorum fakat buda iyice uysallaştı gelen geçen reklam bünyemde hissediyorum.

İQ kullanıyorum youtube için. videoların etiketini istatistiklerini gösteriyor.

Data Selfie bu uygulamayı kurduğunuzda sizin facebook üzerinden beğenilerinizi takip ettiklerinizi vs takip ederek, sizin reklamcıların gözünde nasıl bir profile sahip olduğunuzu çok detaylı şekilde analiz edip söylüyormuş. İzleme süresi içinde facebooku kapattığım için şu an inaktir

Free Download Manager Chrome extension açıkllamaya gerek yok bunu

Benden bu kadar jullandıklarınızın ne işe yaradığınıda yazarsanız süper olabilir.

Özellikle  

@pikacu   :)

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Instapaper kullanıyorum. İnternette dolaşırken daha sonra bakayım dediğim bir sayfayı tek tıklamayla Instapaper hesabıma kaydediyorum. Daha sonra ister telefon uygulamasından, ister tarayıcıdan kaydettiğim içeriklere ulaşabiliyorum.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

alexa toolbar , google tag assistant

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

çok fazla plugin kurmuyorum erişim hızını  bi ufak kastırıyor sadece idm kurulu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xmarks : yer imlerimi kaydetmemi sağlıyor.

adblock plus : reklamları engelliyor

gif delayer : giflerin önce yüklenip sonra oynamasını sağlıyor. giflerin kasa kasa izlemiyoruz böylece

hangouts

toggl : çalışırken zaman tutmamı sağlıyor

todoist : günlük yapılacakları ekleyip check edebildiğim not uygulaması

angelofhope tarafından 27/Şub/17 14:08 tarihinde düzenlenmiştir

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

Instapaper kullanıyorum. İnternette dolaşırken daha sonra bakayım dediğim bir sayfayı tek tıklamayla Instapaper hesabıma kaydediyorum. Daha sonra ister telefon uygulamasından, ister tarayıcıdan kaydettiğim içeriklere ulaşabiliyorum.

hem işlevsel olarak hem basit ve sadece olması dehşet işe yarar bir şeymiş sağolasın

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://chrome.google.com/webstore/detail/hover-zoom+/pccckmaobkjjboncdfnnofkonhgpceea?hl=tr

Tam bir stalker eklentisi. Büyük boyu kapalı Facebook profil fotoğraflarını bile açar. Resimlere tıklamanıza gerek kalmaz fareyi üstüne getirin kendisi açar. Resim linklerine tıklamanıza gerek kalmaz vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Adblock

Adblock plus

Zenmate blocker

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ad-block veya Ad-block plus kullanmayın. Parasını veren firmaların reklamlarını bilerek engellemiyor birde reklam engelleme eklentisini kapat yoksa siteye sokmam diyen sitelere yakalanıyor.

Ublock kullanın ayarlardan anti ad-block killer filtresini yükleyin siteler eklentiyi tespit edemiyor.

Bu arada Zenmate engelli değil mi siz nasıl kullanıyorsunuz ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

ublock origin+flash control

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek

Pushbullet kullanıyorum aynı zamanda entegre çalışması için telefon uygulamasınıda. Ne işe yarar;

Hem telefondan hem de eklentiden aynı hesaptan giriş yaparak senkronize olduktan sonra eklentiden resim, video, belge, link vb şeyleri seçip telefona göndererek direk verilerin eline ulaşmasını sağlıyor. Aynı şekilde telefondan eklentiye de gönderebiliyorsun.  Avantajı kablo veya bluetooth ile uğraşmadan işini 5 saniyede hallediyor. 

Toplam Hit: 5616 Toplam Mesaj: 39
chormoe eklentiileri