folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Islamic_Force "Dan Gerekli Kisilere Cevaptir..

Islamic_Force "Dan Gerekli Kisilere Cevaptir..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Designer bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu arada icqdan bana gelen yaklaşık 6 kişinin sizin için" bunlar niye böyle yapıyo, ayıp, cocukluk" demesinide bahsetmeyi unuttum.. kimbilir kaç kişi böyle düşünüyo.. onca insan sizi "abartıyo" görürken siz hala böyle yapıyosunuz... Lütfen ya..

Küstüm oynamıyorum gibi bişey bu... bu olaylar birebir çözülmeli.. 3-5 kişiyle değil.. kimin kimle ne hesabı varsa görüşmeli konuşmalı karara bağlamalı..
    Haksızmıyım arkadaşlar...

Asil sana bu yaptigimizin cocukluk oldugunu söyleyenlerin biraz cocuksu taraflari var ,artik bilmiyorum ne kadar olgundurlar..

Ortada bi destek meselesi var özcan ve Bu sonuna kadar dewam edecek

Dostumuzu tek basina birakip forumda,hic bisey yomus gibi Sahte sahte dolasacak degildik herhalde

niye anlamiyorsunuz ,islamic_Force`a destek vermemizi
    bundan dogal bisey olamaz,tabi bazilari anlayamaz sana icq da o sorulari soranlar gibi..!

Aynisi bugün kardes yerine koydugum baska birine yapilsaydi yani erdemlik gösterip sana cevab yazmadan forumdan cekiliyorum diye tepki gösterseydi,Ben yine onun yaninda olurdum,

sayet islamic sana cevab yazsaydi ve aranizda cözmüs olsaydiniz bu olaylar buraya kadar gelmezdi

olay Bi Kardesimin forumu birakdiginda ve bende onu hakli görüyorsam destegimi vermemdir,Bunun kadar dogal bisey olamaz.

Ve bu Olay tatliya baglanana kadar,
    Holy´i taniyorum yada benim bu forumda belli bi yerim var diyen kisilerin,
    diger insanlara (herkim olursa olsun) küfürlü konusmalari,asagilamalari durmadikca veya bu kisilere gereken tepki gösterilmedikce
    Bende Islamic_Force ve Fizilal Kardesimle beraberim..

Saygilarimla
    Eyw.

Laaaaaan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    icq da bunu söyleyenlerden birisi de bendim yavuz kardeş.ama bana hala bu tartışmalarınız çok saçma geliyor.eğer o forumda tartışıp da birisinin gururu kırılmışsa (gs nin çöküşü formunu diyorum.)o da mustafadır hades yani.jeru admin olacak sokarcayı destekliyorken biriniz çıkıp arka olmadınız çocuğA.şimdi gelip özcan abinin islamicle yaptığı tartışmayı buralara taşımayı biliyorsunuz ama.hades i hiç mi tanımıyorsunuz o sizin arkadaşınız değil mi?adama orada küfürler ediyorlar biriniz çıkıp bi laf etmiyonuz.ya gidin kardeşim saçmalamayı bırakın.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    küfür edene küfürlemi karsilik verecektik
    Sen o kadar kinama yazisi yazdinda ne oldu sonuc ne.?

seviyeyizlerle ne kadar tartisabilirsinki.?

hem bu sana cok mu dokunuyor
    seni ne kadar ilgilendiriyor.?

yazmis olmak icinmi yaziyosun.?

Hades biliyo ,onu ne kadar destekledigimizi.
    sokarcaya cevab verilmemesinin sebebide o baslikta yaziyo dikkatli okursan,

sadece designer´a karsi alinmis bi durum degil ki bu yaziyoruz okumuyormusun..?

senle polimige girmeyecegim senle isim yokki neden karisiyosun
    sen o kadar küfürden sonra yazmaya dewam et forumda ben yazmayacagim ne kadar mantikli is yapiyorsan artik..

bu forum benim icin bi aile ortami gibiydi,Bozulmalar olmasaydi
    bilen bilir beni taniyan tanir.

cevab yazmiyorum bi daha,Bosuna bana laf yetistirmede isine bak,herkes isine baksin genc.

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HaDeS bunu yazdı:
    IslamiC Bu Tartismada Hep Yanımda İdi Dostluğundan Dolayıda Defalarca Teşekkür Ettim.Ve Bir Pankartımı silmesinide kendisi söyledi ki sildim.Ama aynı erdemi galatasaray taraftarları göstermedi gösterdiği tek şey kendi kişilikleri idi böylece kimin ne olduğunu anlamış bulunmaktayız.! Benden Desteğini Eksik Etmeyen Bütün Dostlara Teşekkür Ediyorum.

Necromancer, hakkinda bilgin olmayan seyin ardina düsme, cünkü kulak, göz ve kalp bunlarin hepsi sorumludur. 17/36 Bir de..

Haberiniz olsun ki, Allah size emanetleri sahiplerine vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz vakit adaletle hükmetmenizi emrediyor. Gerçekten Allah size ne güzel öğüt veriyor. Şüphesiz ki Allah işiten ve bilendir. 4/58

Bilmiyorum baska bir sey dememe gerek var mi ??

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe kardeş... Birkaç formda tartışmıştık... Eğer kalbini kırdıysam özür dilerim... Eğer bu formu bırakacak biri varsa o da benim çünkü ben yaklaşık 1 ay önce aranıza katıldım... Yeni katıldığım için form kurallarını bilmiyordum hepinizden özür diliyorum. Benden buraya kadar ben burada bırakıyorum.............Beni aynı nick ile ultrAslan formlarında bulabilirsiniz........

Saygılarımla............................

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe kardeş... Birkaç formda tartışmıştık... Eğer kalbini kırdıysam özür dilerim... Eğer bu formu bırakacak biri varsa o da benim çünkü ben yaklaşık 1 ay önce aranıza katıldım... Yeni katıldığım için form kurallarını bilmiyordum hepinizden özür diliyorum. Benden buraya kadar ben burada bırakıyorum.............Beni aynı nick ile ultrAslan formlarında bulabilirsiniz........

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe kardeş... Birkaç formda fikirlerimiz çakışmiş ve tartışmıştık... Eğer kalbini kırdıysam özür dilerim... Eğer bu formu bırakacak biri varsa o da benim çünkü ben yaklaşık 1 ay önce aranıza katıldım... Yeni katıldığım için form kurallarını bilmiyordum hepinizden özür diliyorum. Benden buraya kadar ben burada bırakıyorum.............Beni aynı nick ile ultrAslan formlarında bulabilirsiniz........

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Heayt beah
    IsLaMiC_ForCe bi büyük bi küçük helals

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    kabus bunu yazdı:

sen o kadar küfürden sonra yazmaya dewam et forumda ben yazmayacagim ne kadar mantikli is yapiyorsan artik..

cevab yazmiyorum bi daha,Bosuna bana laf yetistirmede isine bak,herkes isine baksin genc.

bu size bişeyi hatırlatıyomu??

bende fizilale bunları söylemiştim.. Üstelik fizilal bana hakaret etmişti NecRoManCeR hakaret bile etmedi.. bakıyorum kabus ta aynısını benim arkadaşıma yapıyo....

Noldu kabus?? sende karışan 3. kişilere böyle davranıyosan benim fizilale cvbıma karışmicaksın.Heleki Özür dile demiceksin (burayı islamic'e söylüyorum) haksızmıyım??

Savunduğunuz şeylerle davranışlarınız arasında çelişki var arkadaşlar..........................

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    kabus bunu yazdı:

genç birincisi biz zaten küfüre küfürle karşılık vermedik ikincisi de senden bunu talep edecek kadar da düşmedim.ve üçüncüsü ben seninle polemiğe girmiyorum sadece ortamın düzelmesi için gayret gösteriyorum o kadar.artık yazmayacağız diyorsunuz.yani bu demek oluyor ki gelmeyeceğiz.yok geleceğiz diyorsanız neye karşılık geleceksiniz onu da bilelim öyle değil mi.En azından bir hatamız varsa ve siz bundan ötürü gelmiyorsanız söyleyin düzeltelim.yazmış olmak için yazıyor olsaydım her başlık altında birer cevabımı görürdün kardeş.madem siz islamiclesiniz ben de designerlayım...Neden mi?sizin gibi bir kişiyi hedef almak için değil önce bunu söylüyeyim.(bana göre bu yaptığınız islamic i desteklemekten çok designer ı hedef almak.)sebebi sizin gibi arkadaşlarımızın anlayışının olmadığını düşünmek o kadar.adam sizden gelmiş demiş hatam varsa özür de dilerim ama sen de gereken yerde özür dilemesini bil.ama bakıyorum siz hiç yanaşmıyorsunuz.adam ne yapsın ayaklarınıza mı kapansın istiyorsunuz.olayı çıkmaza götüreceğinize çözüme götürün lütfen.bu arada polemiğe filan girmeyeceğim laflarını bırakın çünkü ben polemiğe girmek değil sonuç getirmek istiyorum.bir de dikkatli oku demişsiniz.kardeşlerim ben zaten tartışmanın içerisindeki kişilerden biriydim o yüzden daha ne kadar okuyim anlamadım.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
Toplam Hit: 10665 Toplam Mesaj: 40