folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Islamic_Force "Dan Gerekli Kisilere Cevaptir..

Islamic_Force "Dan Gerekli Kisilere Cevaptir..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    hem bu sana cok mu dokunuyor
    seni ne kadar ilgilendiriyor.?
    BU LAFINI DA Bİ HAKARET OLARAK GÖRÜYORUM.BANA DOKUNUYOR TABİ.BENİ NE KADAR İLGİLENDİRİYORMUŞ.YAHU ZATEN BÜTÜN FORUMDA HADESLE BİRLİKTE AYNI LAFLARA BEN DE MARUZ KALDIM VE BÖYLE DE KABUL EDERİM.VE BANA EDİLMİŞ BİR KÜFÜR BANA NASIL DOKUNMASIN.BENİM HAKKIMDA BÖYLE DÜŞÜNYORSAN BEN BUNU HAKAREET KABUL EDERİM KARDEŞİM.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Yaw ben hiçbi futbol takımını tutmam futboluda hiç sevmem. O yüzden bu tartışmalardan haberim yoktu çünkü futbol ile ilgili topicleri okumuyom ama olay başka topiclere taşınca merak ettim açtım ilgili topici okudum. Olayı yeni örendim.
    İslamic_Force dindaşıma abime ve Hades Kardeşime yapılan herşey bana yapılmış gibi kabul ederim. Ulan ayıp yazık yani bi futbol takımı uruna dost düşman bellli oluyomuş gerçi eskiden beri forumun bu noktaya gelceğini biliyorduk ve gerekli kişileri uyarmıştık. ama dikkate almadılar uyarıyı. Bi insana karşı takımı tutuyo diye ateist gavur demek çok büyük bi terbiyesizlik ve günahtır dinimizde.

Allahın Rahmeti ve Bereketi Doğruluktan, Adaleten Taraf Olanların Üzerine Olsun.

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Ayıptır abicim ayıptır....

eşşek kadar heriflersiniz o bana küfür etti o bana şunları dedi....

yazık ya.. bi eğlence için olayları nerelere getirdiniz...

şimdi bu olayı burada kapatsak herkez birbirinden özür dilese olayı kapatsak!!!!!!!

siz hepiniz bu forma emek vermiş adamlarsınız... 2 boktan olay yüzünden birbirinizi kırmanız yakışıyomu size????

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ayıptır abicim ayıptır....

eşşek kadar heriflersiniz o bana küfür etti o bana şunları dedi....

yazık ya.. bi eğlence için olayları nerelere getirdiniz...

şimdi bu olayı burada kapatsak herkez birbirinden özür dilese olayı kapatsak!!!!!!!

siz hepiniz bu forma emek vermiş adamlarsınız... 2 boktan olay yüzünden birbirinizi kırmanız yakışıyomu size????
    abi benden kabul valla yeterki diğer arkadaşlar da kabul etsin.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ya arkadaslarim, degerli dostlarim yeter artik..

Arka planda neler oluyor neler bitiyor bilmeden burada yorum yapiyorsunuz baska insanlarin da yanlis bilgilenmesine sebep oluyorsunuz..

Özellikle Necro, yaptigin büyük ayip, lütfen bilgin olmayan bir konuda taraflilik yapma, bir önceki mesajla sana bir mesaj vermeye calistim anlamak istemedin ya da anlamadin ama bu son olsun lütfen..

Özcan benim ve diger alakali insanlarin ne istedigini senden daha iyi biliyor.. Olayin basindan beri suursuz bir sekilde hep ÖZcan kesin haklidir diye yaklasiyorsun, halbuki biz hep o haksiz demiyoruz, herkesin hakkini vermesi istedigimiz..

Bir de olayi böyle basite indirgeyip de "ben oynamiyorum" tripleri yaparmisiz gibi bir duruma sokmayin, böyle bir seyi kaldirabilecek biri ben tanimiyorum, eger varsa da kisiliginden süphe ederim..
    Selametle..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:

Arka planda neler oluyor neler bitiyor bilmeden burada yorum yapiyorsunuz baska insanlarin da yanlis bilgilenmesine sebep oluyorsunuz..

Özellikle Necro, yaptigin büyük ayip, lütfen bilgin olmayan bir konuda taraflilik yapma, bir önceki mesajla sana bir mesaj vermeye calistim anlamak istemedin ya da anlamadin ama bu son olsun lütfen..

Özcan benim ve diger alakali insanlarin ne istedigini senden daha iyi biliyor.. Olayin basindan beri suursuz bir sekilde hep ÖZcan kesin haklidir diye yaklasiyorsun, halbuki biz hep o haksiz demiyoruz, herkesin hakkini vermesi istedigimiz..

Bir de olayi böyle basite indirgeyip de "ben oynamiyorum" tripleri yaparmisiz gibi bir duruma sokmayin, böyle bir seyi kaldirabilecek biri ben tanimiyorum, eger varsa da kisiliginden süphe ederim..
    Selametle..
    abicim ben sana bir şey demiyorum...

olayları taa başından beride takip ediyorum...

fakat benim dediğim olayları unutup barışsanız nasıl olur??

karşılıklı olarak özür dileseniz ve olayı kapatsak???

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:

madem senin işin özcan abiyle formun başlığı neden gerekli kişilere cevap.

Ben de farklı bi şey söylemiyorum zaten.herkesin haklı olduğu veya olmadığı yanlar var.fizial ve kabus nasıl saeni haklı görüyorsa benim de onu haklı görmem gayet doğal garip olan ne?madem benim alakam yok onların niye alakası var.
    Selametle..
    tamam abi ben haksızım arka plandaki seninle özcan abinin olayında KABUSLA FİZİAL in olmadığı gibi artık ben de yokum (!) ne haliniz varsa görün.herkes kendine göre haklı biriniz de çıkıp bitirelim diyemiyor yani bravo hadi eyvallah...
    anlayan anlar anlamayan zırlar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    yeter artik civittiniz, ozelinizde tartisin efeler,show yapmanin luzmu yok.

burada kin,ofke gostermek hos gitmez, isteyende gider hic farketmez..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    renegadalien dostum merak etme hersey yoluna girecek.. Herkes bunu istiyor zaten..

NeCRoMaNCeR bunu yazdı:
    biriniz de çıkıp bitirelim diyemiyor yani bravo

Bak hala ayni seyi yapiyorsun ??

hojucuk bunu yazdı:
    yeter artik civittiniz, ozelinizde tartisin efeler,show yapmanin luzmu yok.

burada kin,ofke gostermek hos gitmez, isteyende gider hic farketmez..

Bu ne demek simdi ???? Rahatsiz oluyorsan girmeyiver bir zahmet canim arkadasim, demek ki burada komünü ilgilendiren bir durum var ki baslik acildi, bizim show yapmaya ihtiyacimiz mi var ?? Popüler olmaya calisan forum eziklerinden miyiz biz ?? Bu ne demek Yüce ALLAH askina ?? Lütfen konuyla alakasiz cevaplar yazmayin, alakaniz yoksa ve rahatsiz oluyorsaniz girmeyin.. Bir bu laflar eksikti..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    boş ver abi sen hep haklısın, diyorum ya artık seninle özcan abinin olayına tıpkı kabusla fizial in yaptığı (!) gibi ben de karışmıyorum.

Toplam Hit: 10632 Toplam Mesaj: 40