İsrail...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

O değilde takmışlar özür dilesinler : | Ya o kadar adam ölmüş gitmiş özür dilese ne olur ? milleti kandıracaklar.

Onu bile yapmıyor adamlar.

İstanbulun nüfusunun yarısı kadar 1 ülke ya israil dedikleri götüm metre kare ülke ... ABD varken, sözde 2 müttefik arasıydamış abd tr yemi destek çıksa israilemi : |

İsrial bu nüfusla bunları yapıyorsa daha konuşmamıza gerek yok.

Dissrail..

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

İsrail istediği kadar konuşsun havlayan köpek ısırmaz.

Her ne kadar sevmesemde hakkını vermek lazım bizim başbakan israilin karşısında dik durabilecek nitelikte dış politikada etkin bir lider.

Ayrıca bu topraklarda güç amerikadır ama o gücü doğru kullanmaları bize bağlı yani amerikanın taşeronu olduğumuz için amerikada bize ihtiyaç duyuyor.

İsrail bizle yaşadığı sorunlarda amerika desteğide alamaz demektir bu..Türkiye eski Türkiye değil başbakanın azından çıkan 2 lafla israil borsasının gördüğü zararı

tüm Dünya izledi.Bizim yaptırımlarımız geniş yankılarda buldu 2. katip düzeyine indirilen ilişki demek küfürün en büyüğüdür dünya bunuda gördü.Buna karşılık

onların yaptırım dediği gizli yaptıklarını itiraf etmek :)

bunları israilin basınıda farkettiğinden olsa gerek israil kendi basınından dahi destek görmüyor.israilin en sağcı gazetesi jerusalem post bile özür dilenmemesi gerektiğini savunurken şimdi dansöz gibi kıvırıp türkiyenin yapıcı hareketlerine cevap verelim diyor..

İşin özü biz israili yaptırımlarımızla adam ederiz ama biraz daha sabır lazım diye düşünüyorum.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

filoyla yardım gemisi falan gitmez bizim küçük cihatseverler boşuna ümitlenmesin.türkiye hiç bir şekilde israil ile savaşa girmez.ha olur da girerse israil de fazlasıyla zarar görür türkiye de.savaş diye diye kendini parçalayanlar pişman olur.hayatında bir kez bile savaş yaşamamış insanların savaş istemesi çok komiğime gidiyor.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

millet siz savaşı osmanlıdan kalma sanıyorsanız yanılıyorsunuz şimdiki silahlar 2 km uzaklıktan vuruyor :)

Merhabaaaaa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Akdenizde israille Türkiyeyi savaştırıcaklar bu olaya iranı müdahil etmemek  için nato`nun füze kalkanını kurdular.

Savaş sonrasında israil bizi haşat edicek hatta nuclear bomba bile kullanabiliceğini düşünüyorum hiç çekinmeden.

2. Serv anlaşması yolda aklıma gelen bir kaç madde şöyle..

1.Kıbrıstan askerin çekilmesi.

2.Müzakeresi süren kıbrısta yaşayan Türkleri tecit edip batı trakyadakiler gibi kaçırmak.

3.Başkanlık sistemini kabul ettirmek.

4.Suriyeden kaçan araplara hatay antakya`yı tahsis etmek.

5.K.Iraktaki konsolosluk açılan yeri tanımak.

6.Fener rum patriğine verilen okulda papaz yetiştirilmesine fener rum patriğinin ekümenik bir vatikan modelinin kabul edilmesi.

7.Montre antlaşmasının iptali ve yenii soykırılenmesi.

8.GenelKurmayın Savunma bakanlığına bağlanmasına.

9.Mayınlı arazinin özelleştirilip üst kurulmasına.

10.Ermeni soykırımının tanınması.

11.Ağrı dağının ermenistana verilmesi.

12.Kürtlerin özerklik ilan etmesi ve ayrı bir devlet olarak tanınması.

13.Ege ordu komutanlığınınında natoya dahil edilmesi.

Birde diğer bir senaryo var..

Yeni anayasa çalışmalarında geçilmesi zor anlatılması zor vatana hainlik maddelerini gerçirebilmek için

israille danışıklı döğüşüklü bir birlerine gider yapıyorlar.

Örnek vermek gerekirse nasıl ki israile bi yaptırım açıkladılar kocaman füze kimin neresine girdiyse girdi

kimse konuşmuyor görmüyor duymuyor.

İşte yarın anayasadada yapıcakları bunların aynısı anayasanın değişmez maddelerini değiştirirken Türklüğe Atatürk`e hakareti güvence altına alan

301. maddeyi kaldırırken ilk üç maddeyi kaldırırken işte israille yok benim kolum uzun senin bacağın kısa yok benim kafam kel seninkisi seyret

tiyatrosunu oynayacaklar.

FuCk yOu System..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

savaş call of duty degildir.. 
    Ki bende öyle sanıyordum ama şırnakta askerlik yapıp göt korkusunu tadınca işler öyle yürümüyor anladım... 

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

A_REX bunu yazdı:
    -----------------------------

savaş call of duty degildir.. 
    Ki bende öyle sanıyordum ama şırnakta askerlik yapıp göt korkusunu tadınca işler öyle yürümüyor anladım... 

ne savaşı hacım. savaş filan olmaz böyle.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ne savasi amerika bizi gurestirmez. ki yuzde 0.001 lik bi ihtimalle falan olursa ortadogu diye bise kalmaz ortadogu diye bise kalmazsa avrupa diyede bise kalmaz. o degilde bu suudi arabistandan niye hic ses cikmiyor ben onu anlamiyorum ?

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı:
    ne savasi amerika bizi gurestirmez. ki yuzde 0.001 lik bi ihtimalle falan olursa ortadogu diye bise kalmaz ortadogu diye bise kalmazsa avrupa diyede bise kalmaz. o degilde bu suudi arabistandan niye hic ses cikmiyor ben onu anlamiyorum ?
    hocam arap şeyhleri de amerikan uşağı değillermi ki zaten??
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

pkk nın en büyük destekcisi israil ve ermenistandir suriye de buna dahildir bunu küçük çocuk bile bilir.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
Toplam Hit: 7521 Toplam Mesaj: 59