folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

teşekür ederim bir kez daha akp ye oy vermemem gerektiğini anladım :)

kendi ağzıyla konuşuyo demek ki israilin safındaymış senelerce erdoğan 

hani şu masum filistinlileri öldüren israil bizim müslüman erdoğanda onları desteklemiş :)

bu video ile bir kez daha bildiğimiz şeyleri hatırladık teşekürler 

birde şu var amerikan askerleri inşallah sağ salim evlerine dönerler diyen bizim başbakandı sanırım :)  ha pardon o zamanlar israil yanlısıydık 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Tarihi 17/11/2012 İsrail Milli Güvenlik Kurulunda, Eski israil Dışişleri BakanI ve şimdiki Adalet Bakanı Tzipi Livni video Konusmasinda " TÜRKIYE git gide radikallesiyor, kendilerine çeki düzen vermezlerse bedellerini ödeyecekler! " 

Sonuç; Gezi Parkı Olayları, Mısır'da yaşanan Kanlı Darbe....

Video'nun yayınlanma tarihi Temmuz 2013

http://www.youtube.com/watch?v=9wbvGIFdVIQ

Lütfen saygısızlık yapmayın, güzelce eleştiri yapın ki karşı tarafla aranızda inatlaşma olmasın. Ondan sonra AKP 'liler koyun... Bunu diyen adam da sığır oluyor.. Körü körüne inatlaşma başlıyor.

Not : Ne kaseti filan diye saçmalamayın başlıkta gönderme yaptığımı anlayabilirsiniz azcık dikkatli okuyunca :)

bu kadın kimmiş ki lan neyin nesi  ?

Mossad başkanımı?

İsrail başbakanımı?

neyin nesi olum önce onu araştır lan :D direk böyle geliyonuz varya

mfatihbodur tarafından 20/Mar/14 00:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

şu kafa hala gezi parkı olayını dış güçlerle bağdaştırmak istiyor insanı cıldırtır bunlar. ulan şu soruyu bi sorsana kendine '' benim başbakanım meydanlarda mısırdaki yönetim değişikliğini desteklerken hiç dış güçler lafından bahsetmedi de bizim ülkede kendine karşı yapılan eylemlerde niye dış güçler dış güçler diye sayıklıyor sürekli'' diye bi sor kendine be adam sor artık.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sağol hocam bir kez daha akp ye oy vermemem gerektiğini hatırlattığın için 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Taksim gezi olaylarını uzaylılar desteklemiştir ne israilleri amk yaa.

uzaylılar diye bi gerçek var arkadaşlar kabul edin artık.

erdoğana düşman olan uzaylılar ne mübarek adam şu erdoğan ya uzaylılar bile çekemiyor adamı.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hacı sizin içtiğiniz suya, yediğiniz yeme falan ekstra bişey mi katıyorlar da bu hale geliyorsunuz?

Anasını siktiniz güzel ülkemin.

(siz derken geçmişten günümüze siyasal islamcıları/islamistleri kastediyorum)

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı

Hacı sizin içtiğiniz suya, yediğiniz yeme falan ekstra bişey mi katıyorlar da bu hale geliyorsunuz?

Anasını siktiniz güzel ülkemin.

(siz derken geçmişten günümüze siyasal islamcıları/islamistleri kastediyorum)

Hoca bizim siyasal islamcılar tarafından yönetilmemiz karahanlılar devletiyle başladı(840). o tarihten bu yana türk devletlerini yönetenler hem müslümandı, islam yanlısıydı hemde devlet yönettiği için de siyasal denilebilirdi. biz o tarihten beri zaten siyasal islamcılar tarafından yönetiliyoruz. bazı dönemlerde el değiştirdi sadece. bu durumda ülkenin anasıyla ilişkide olanlar kimler burası tartışılır.

ha diyorsan ki ben dini kullanan şebeklerden bahsediyorum. bende sana katılarakdan islamiyeti kullanan, milletin duyguları inançlarıyla oynayanların analarıyla oynayım. buna sonuna kadar destek veririm.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Gereksiz post atıyor diye karakuleyi banladınız amk bi de bu adamın yazdıklarına, açtığı konulara bakın

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

şimdi şurda rte nin mossad üyesi kartını paylaştıracaksınız zorla :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

şimdi şurda rte nin mossad üyesi kartını paylaştıracaksınız zorla :)

Dur sporcu kağıtlarımı getireyim bekle

Toplam Hit: 4895 Toplam Mesaj: 46