folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

İsrailin Kaseti Çıkmış (Eski Tarihli) - Gezi Parkı, 17 Aralık, Mısır Darbesi İle İlişkilendirilmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Tahribat bildigin gercek kesite donmeye basladi.

Aramizda bazi cehape ve mehape zihniyetli insanlar uzun adami devirmek icin kara propaganda yapiyorlar ama bilsinler bizler recep tayeapin askerleriyiz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

Aramizda bazi cehape ve mehape zihniyetli insanlar uzun adami devirmek icin kara propaganda yapiyorlar ama bilsinler bizler recep tayeapin askerleriyiz.

hocam karabüyü de yapıyor olabilirler. hatta aldığım duyumlara göre beddua ayinleri düzenliyorlarmışmış.

ek: "uzun adam" diye bi' korku filmi izlemiştim küçükken. video kasette. http://www.imdb.com/title/tt0079714/ bu film, yada ikinciydi..

RockZs tarafından 20/Mar/14 12:16 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

İsrail'li yöneticiler çıkıpta tayyip bizim can düşmanımız her işimizi bozuyor dese bile akp'ye oy atmazlar hacı bazı zihniyetteki insanlar..

Gezi parkında; pkk'lılarla israilli ajanlarla omuz omuza mücadele verdi bu zihniyet..

O kadar kolay değil anlayacağın :))

İsrailli yetkililer çıkıyor, akp gidene kadar Türkiye'deki bütün karşıt görüşleri destekliyoruz diyor, onu görmüyorlar. 

Hani israil sizin düşmanınızdı, hani amerika sizin düşmanınızdı ?

Yıllarca, pkk'ya yardım edip, askerine kurşun sıktıranda bu şerefsizler değil mi ?

Herkes Tayyip'e suriye'deki muhaliflere yardım etmekle suçluyor, ama kimse abd ve israil'in pkk'ya yaptığı yardımlardan dolayı sokağa dökülmedi..

Bir günde milyar dolar seviyesinde zararı oldu Türkiye'nin ama koy götüne, kim takar milyar doları, önemli olan akp gitsin..

Sana bana giren çıkan çokta önemli değil aslında bunların gözünde..

Ülkede iç savaş çıkacaktı neredeyse ama hala kendini haklı gören gezi zekalılar var..

Birde her boku bunlar bilir, eğer onlara zıt bir görüşte bulunursan, ya koyun olursun, ya yobaz olursun, ya kara cahil olursun..

Topunun amk..

güzel ülkemizde herkes paranoyak oldu. zamanında ben de bu insanların arasındaydım. dilimizi yok etmeye çalışıyorlar, bayrağımızı yok etmeye çalışıyorlar, kültürümüz elden gidiyor gibi nedenlerle kendimi bir paranoyanın içine hapsetmiştim, adeta. insanların hepsi benim gibi düşünse ne güzel olur diyordum. çünkü en doğru ben düşünüyordum.

sadece paylaşmak istedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bende diyorum eylemlerde neden shalom shalom diye selam veriyorlardı.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Bu Videoyu Daha Öncede Görmüştüm. Zamanında israille kol kolaydı demek yerine karşılıklı menfaatlerden dolayı ikili ilişkilerin yoğunluğu vardı ve gazzeye giden yardım gemisine baskından sonra ipler tamamen koptu. ve bence israilin Türkiyeye daha çok ihtiyacı var bu karının çırpınışlarıda bu yüzden. qezi olaylarını başlatanların içinde bunlarında parmağı olduğuna yüzde yüz inanıyorum. 

Bu Arada gezi olaylarında "yürüyüş yaparak pankart açanlar dışında" etrafı yakıp yıkanları toparlayıp ateşe verselerdi keşke. bence çok yumuşak davrandı hükümet gerçi seçimden sonra bu olayları başlatanından tut fettullahçısına kadar uzun yıllarda sürse tek tek inceleyip tespit edeceklerine inanıyorum. 

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

demokrasi gereği arkadaş banlansın diyemem ama holü şöyle biz troll listesine alabilsek arkadaşın açtığı konuları göremesek mesajları göremesek böyle birşey mümkün mü?

2005'den bu yana 1 kere bile ban yememiş adama ban yedirtecek sonunda.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hani israil sizin düşmanınızdı, hani amerika sizin düşmanınızdı ?

Yıllarca, pkk'ya yardım edip, askerine kurşun sıktıranda bu şerefsizler değil mi ?

Herkes Tayyip'e suriye'deki muhaliflere yardım etmekle suçluyor, ama kimse abd ve israil'in pkk'ya yaptığı yardımlardan dolayı sokağa dökülmedi..

budur.

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

ben hiç bi parti yandaşı değilim. atatürk'ten dolayı chp'ye karşı biraz daha sempatim var ama herhangi bi partiye oy vermedim şu ana kadar. çünkü beni temsil ettiğini düşünmedim. görüşüne sonuna kadar saygı duyuyorum. belli bi akıl mantık çerçevesinde bi partinin ya da adamın yandaşı askeriyim diyosun. eminim gazete kitap okuyan biraz olsun köşe yazıları, tv, internette falan okuyan birisin. onu geçtim internetteki ses kayıtlarını dinlemişsindir.

her şeyi geçtim şu kasetleri dinleyip hala bu adamın peşinden gitmeyi anlayamıyorum. her seferinde din üzerinden siyaset, ajitasyon, düzenlemeler yapan bu adam açık açık kul hakkı yemiş biridir. hem de 3-5 kişinin kul hakkı da değil koskoca milletin hakkını yemiştir. ayrıca etrafındaki kurmaylarınının yediğini söylemiyorum bile. bunları görerek karşı cıkmadan bir de destek olmak benim aklıma, mantığıma sığmıyo arkadaş. gerçekten anlamlandıramıyorum.

diğer konulara hiç girmiyorum sadece bu konu tayyip'ten nefret etmek için benim için çoook yeterli bi sebep. görüşüne tabi ki saygı duyuyorum. dilediğim şey ise bigün sizi anlayabilmek...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    ibrahimeren bunu yazdı

hocam karabüyü de yapıyor olabilirler. hatta aldığım duyumlara göre beddua ayinleri düzenliyorlarmışmış.

ek: "uzun adam" diye bi' korku filmi izlemiştim küçükken. video kasette. http://www.imdb.com/title/tt0079714/ bu film, yada ikinciydi..

Yok hocam yapsalar benim haberim olurdu

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Hacı yaşın kaç bilmiyorum ama kafası bilinçsizce şartlandırılmış  durmadan özgürlük özgürlük diye ezberlettirilmiş nakarat gibi tekrarlayip duruyorsun..bazı konularda haklısın fakat insan biraz mantıklı düşünür ne özgürlüğü istiyorsun sen de bakalım merak ettim cidden.. veya dış ülkelerde şöyle mantıki olarak ne özgürlük gördünde tr de görmedin? m.k her boku yiyosunuz yeri geliyor ülkenin anasını bile sikiyorsunuz. sonra özgürlüğümüz yok diyosunuz. Bunları yapabilmen senin şuan bile istediğin her boku yapabilmekte olman özgür olduğunun delillerinden biri değilmi:) sonra aranıza yahudiside karışıyor ermeniside, ırkçılık  babında söylemiyorum bunları. Adamlar türkiyeyi karıştırmak istiyor. karışıklık çıksın gerilesin borsası düşsün ekonomisi bozulsun ki dik bir türkiye olmasın istiyor. Eskisi gibi medya ile hükümetler düşsün değişsin istiyor.. sonra aranıza  giren farkedemediğiniz fitneciler gezicileri bi fişekliyor. tayyip youtubeyi yasaklıcak. 5 sene öncede tayyip neti kesecek. internetime dokunma..bilmem şunu yapma, ula hiçbişe olduğu yok ortada... çoçuk yapıp yapmama karışma, kaldıki adam zorla 3çoçuk yapta demiyor öneriyor sadece.. Yıllar önce getirilen doğum kontrol olayları Dış güçlerin nufusumuzu azaltmak için yaptığı bir oyundur diyor. Adamın haklı olduğu konularda olsa,  sırf karşıtlık uğruna siz herşeyine yanlış diyosunuz. beyaza siyah diyorsunuz...yeri geliyor sırf tayyip gitsinde yahudiye hizmet ederim diyecek kadar körleşmiş insanlar var aranızda..saf temiz insanlar olabilirsiniz ama gezici diye tabir ettiğimiz kesim başkaları tarafından kullanılıyor. tayyipede kızıyorum m.k siz ne istiyorsunuz diye karşısına oturtup çekmiyor sizleri.. işin garibi ortada adam akıllı kendinizi temsil ettirecek bir başkanınızda yok.. yani mantıklı çerçeçevede haklı olarak şunu istiyorum şu konuda madurum bunu istiyorum deyin devlet versin... vermezse vermeyen devletinde a.k.. ama önce sizler bir mantıklı olun.. sağı solu yıkmakla milletin dükkanını kırmakla, hepimizin kullandığı belediyelerin malına zarar vermekle bu işler olmaz...

Allah askina ben ne yazmisim sen necevap vermisin, okudugunu anlayabiliyormusun?  Ozellikle millet anlasin diye ayni seyi 50 turlu yoldan en basit ve sade birseyler anlatmaya calistim ama basaramadim.

caagroup tarafından 20/Mar/14 16:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4849 Toplam Mesaj: 46