folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Dışında Yaşanabilecek Rahat Ucuz Ve Temiz Yerler

İstanbul Dışında Yaşanabilecek Rahat Ucuz Ve Temiz Yerler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Özkan hocam daha dün geldim burdan Dalyan diye bi yer var tam senlik :)

Muğla dalyan olması lazım ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

İlçelere yerleş hocam. Gelişmiş ama sakin ilçeler oldukça fazla. Geçen hafta denizli-acıpayamdaydım. Arkadaş orada kalıyor. 2+1 teraslı eve 180 lira kira veriyor. Su faturası maksimum 1,5 -2 lira geliyor. Elektrik sürekli ufo çalıştığı halde 40-50 lira arası geliyor. Geçen oradayken işte sabah gittim bir tam karışık tost yedim. Sonra çıktım oradan bir çaycıda çay içtim. Üstüne pazara gidip balıktır, maruldur limondur falan bişeyler aldım. Ardından gittim bir cafede bir bardak daha çay içtim. Toplam harcadığım para 7 lira 50 kuruş. 

O yüzden dediğim gibi ilçeler önceliğin olsun hocam :) Hem sessiz sakin, hem de neredeyse bedava oluyorlar.

arkadaşa söyle evi bana devretsiz 300 lira vereyim hemen :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

İlçelere yerleş hocam. Gelişmiş ama sakin ilçeler oldukça fazla. Geçen hafta denizli-acıpayamdaydım. Arkadaş orada kalıyor. 2+1 teraslı eve 180 lira kira veriyor. Su faturası maksimum 1,5 -2 lira geliyor. Elektrik sürekli ufo çalıştığı halde 40-50 lira arası geliyor. Geçen oradayken işte sabah gittim bir tam karışık tost yedim. Sonra çıktım oradan bir çaycıda çay içtim. Üstüne pazara gidip balıktır, maruldur limondur falan bişeyler aldım. Ardından gittim bir cafede bir bardak daha çay içtim. Toplam harcadığım para 7 lira 50 kuruş. 

O yüzden dediğim gibi ilçeler önceliğin olsun hocam :) Hem sessiz sakin, hem de neredeyse bedava oluyorlar.

Arkadaşa söyle 300 lira vereyim bana devretsin hemen

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bu tam sana göre abi kendimçektim adam keyfinde :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    swordfish bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Arkadaşa söyle 300 lira vereyim bana devretsin hemen

Yazın zaten çıkmayı düşünüyor hocam.  :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hacım izmire gel :) olmadı balıkesire gel.

yakına gel yine gel :) ben senin çayını içmeye gelemedim bi türlü, sen gel bari.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

antalya manavgata gel yeni şehirleşmevar.

fabirka yok trafik yok stres sıkıntı yok

istemedeğin kadar orman sınırısz kimsenin girmediği deniz.

piknik alalnları var.

ticaret çok geniş mesela. fişe takılan her türlü cihazın ticareti filan eğlenceli peişn ve dertsiz.

kafan rahat eder. evlerde ucuz. kiralarda ucuz.

değerlendirmek istersen pmden numaranı yolla ayrıntılı bilgi verrim fikir edinirsin.

bende bilgisayarcıyım elimden geleni yaparım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ne0n12
    ne0n12's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    ne0n12 bunu yazdı

Hocam buyur gel Muğla-Datça'ya cennet gibi yerdir . Kışın araba göremessin , yazın çok kalabalık olmaz bana göre yaşlı memleketi , Marmaris'e 45 dakika istediğin zaman atla git , gez .Burda ne trafik var nede kalabalık , kendi halinde bir yer .Ev kiralıları eşyalılar 600 den başlıyor , 4 adet kargo var bir tanesi benim evime yakın . İstersen gel seni ağırlayayım 3-4 gün hem tatil yap hem kendin gör :)

hocam kışın çok soğuk oluyor mu

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-denize-sifir-datca-raykent-tatil-sitesi-sifir-esyali-aylik-500-134946002/detay

şuna baksana hocam :) atarım laptopu balkona koyarım nargilemi yanıma :) zaten ip telefon kullanıyorum dünyanın neresine gidersem gideyim numaralarım aynı

http://www.sahibinden.com/kiralik-yazlik?sorting=price_asc

şu fiyatlara baksana ya aylıkmıdır günlükmüdür anlamadım :S

eşyalı evlere 300 tl 500 tl diyorlar

Hocam o gönderdiğin Emecik köyünde Datça merkeze biraz uzak ben dediğim gibi burda eşyalı evler 600 liradan başlıyor aylık bazlı , durumun müsaitse 750-800 liraya villa tarzı eşyalı evlerde var garanti veriyorum buluruz , kışın burası tabiki soğuk olmuyor ama biraz yağmuru bol heryeri denizle çevreli 2 adet bar ortamı birçok restorant (balık-rakı-çay-kahve) bulunuyor  , dediğim gibi atla gel yanıma 2-3 gün gezdireyim seni :) bayılcaksın zaten seninde dediğin gibi nargile-kahve-leptop üçlüsünü yapabileceğin çok ev var heryer denizi görüyor zaten ki şahsı evimde öyle karşımda SİMİ adası manzarası var :) istersen özelden facebook verip görüşebiliriz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

antalyaya gitmeyi kafaya taktım bende bu aralar. En azından geleceği oranın üstüne kurmayı planlıyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ne0n12
    ne0n12's avatar
    Erkek

Mesela 2-3 tane örnek gözümlede gördüğüm evlerin linklerini atayım sana buyur bak :

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-dadya-emlak-tan-luks-yeni-binada-muhtesem-manzarali-kiralik-2-1-156153037/detay

Beğendiğim bir ev çatı katı olmasına rağmen çok kullanışlı :

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-dadya-emlak-tan-kiralik-2-1-daire-146756279/detay

Bu benim evime çok yakın ayrıca 3M Migrosun yanında , Belediyenin sırasındaki villalardan birisi 

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-dadya-emlak-tan-kiralik-2-1-daire-152441285/detay

Toplam Hit: 5084 Toplam Mesaj: 35