folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Lezzet Durakları

İstanbul Lezzet Durakları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Hocalar malum tatil başladı çoğumuz için. Evde oturcak halimiz yok artık. Gezicez tozucaz. Diyorum ki müridler İstanbul'da böyle bildiği hoş mekanları paylaşsalar. Ne biliyim şuranın nargilesi iyidir, şurda arkadaşlarla bi çay içilir, falanca yerin manzarası süperdir, filanın kebabı on numaradır. Pek bilinmeyen güzel mekanları paylaşırsak pek faydalı olur kanımca. Bi gezelim diyoruz aklımıza bi yer gelmiyo hep aynı yerler anasını satim.

Ben başlim. Avcılar çıkışında B.düzü istikametinde e5 üzerinde Adanalı var. Bileniniz vardır mutlaka. Hoş mekan. 24 saat açık. Eti de güzeldir. Fiyatlar da ortalama. Acıktığınızda hemen gidip bi şeyler yiyebileceğiniz bi mekan.

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

zeytinburnu mevlna pidecisinde özbeklerin yanına çorba

beyazıd çorlulu alipaşa medresesi şaban abinin orda gece 2 de nargile

fatih polis karakolunun karşısındaki sokakta dürüm.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

İstanbulda nargile denilince aklıma erenler nargile gelir , beyazıtta kime sorsanız gösterir..

capuccino tavsiyedir , iş için istanbula geldiğimde avcılardan, b. çekmeceden beyazıta gitmişilğim vardır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

İstanbulda nargile denilince aklıma erenler nargile gelir , beyazıtta kime sorsanız gösterir..

capuccino tavsiyedir , iş için istanbula geldiğimde avcılardan, b. çekmeceden beyazıta gitmişilğim vardır.

eğer para mühim değil diyorsan karşıda çamlıca tepesine çıkarken Köşk Cafe var. boğaza karşı teras ve nargile keyfi. nargileside gayet güzeldir. fiyatlar çok uçuk kaçık değil ama genede bikaç lira yukarda.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

bahçelievler ünverdi de mevlana etli ekmek salonu var. orasıda gayet güzeldir fiyatlar makul sayılabilir. istanbulda en iyi etli ekmek yapan mekanlardan biridir. etli ekmekler tahtaların üstünde gelir masada ki peçeteliklere dayanır falan güzeldir hoştur yani. aynı zamanda künefeside iyidir.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

zeytinburnu mevlna pidecisinde özbeklerin yanına çorba

beyazıd çorlulu alipaşa medresesi şaban abinin orda gece 2 de nargile

fatih polis karakolunun karşısındaki sokakta dürüm.

Çorluluyu duymuştum da gitmek nasip olmadı.

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

kebap  tarzı bişey yemek  isterseniz  unkapanında fatih itfaiyesinin arka tarafında  Unkapanı köprüsünü geçince hemen sol tarafta kalır  orada yemenizi tavsiye ederim  eski kasapçı çarşısı diyede bilinir.

ayrıca  tavuk yemek isteyene  şu bütün tavuk yapan yerler var ya kasaplarda falan olur  fırında döner onlardan isteyenede çapa tıp fakültesinin karşı tarafinda bi dükkan var köz ateşinde  yapioyor 10 numara lezzeti var .(bunun tam adresini şimdi hatirlayamadim gitmek isteyen olursa arkadasima sorarim tam adresi tekrar )

bide ayni yol üzerinde waffelci var  oda gerçekten çok güzel  nerdeyse  her hafta bi kere  waffle yerim ordan .

bu dediiğim yerler cebinde dostu malum öğrenci adamiz ama gayet uygun fiyatları .

aklıma geldikcede yazarim .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

antivirus bunu yazdı:

kebap  tarzı bişey yemek  isterseniz  unkapanında fatih itfaiyesinin arka tarafında  Unkapanı köprüsünü geçince hemen sol tarafta kalır  orada yemenizi tavsiye ederim  eski kasapçı çarşısı diyede bilinir.

ayrıca  tavuk yemek isteyene  şu bütün tavuk yapan yerler var ya kasaplarda falan olur  fırında döner onlardan isteyenede çapa tıp fakültesinin karşı tarafinda bi dükkan var köz ateşinde  yapioyor 10 numara lezzeti var .(bunun tam adresini şimdi hatirlayamadim gitmek isteyen olursa arkadasima sorarim tam adresi tekrar )

bide ayni yol üzerinde waffelci var  oda gerçekten çok güzel  nerdeyse  her hafta bi kere  waffle yerim ordan .

bu dediiğim yerler cebinde dostu malum öğrenci adamiz ama gayet uygun fiyatları .

aklıma geldikcede yazarim .

waffle deyince tek yer gelir akla bebek.

bu arada çorlulu ali paşa yani erenlerin nargilesi artk eskisi gb iyi değil ben beğenmiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

kebap için aksaray metrosunun orda horhor diye bi bölge var kebapçılar sokağı. bak orayı değişmem.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

unkapanın da imç nin yanındaki pilavcı iyidir.

mecidiyeköy kavacık otobüslerinin kalktıgı yerdeki pilavcı iyidir..

florya da ki tike ve kaşıbeyaz iyidir.

emirgan sutis,baltalimanı düldül kokorec iyidir.

düldül ün tff nin karsısında bi subesi daha var.

kurtulus da cavus dürüm var 10 numara kebap yapar.

taksimde canım ciğerim var asmalı da ciğer seviyorsan kacırma.

bjk plazalarının orda dürümcü vardır yol kenarında orası da cok iyi.

levent de cig köftec abuzer vardır,cok fena cig köfte yapar..

aklıma geldikce yazarım :))

[22817//kaanabak]
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

Okmeydanı Halide Edip Mah. Müdür'ün yeri var çok sağlam çiğköfte yapar.

Osmanbey Bambi cafe'de pilav üstü döner + ayran

İstiklal'de Sadabad Cafe Nargilesi ortamı güzeldir.

Osmanbey'de Telekomu gectikten sonra köşede kokoreççi var kraldır.

Ayrıca pehlivana git ya neresi olursa olsun.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
Toplam Hit: 5672 Toplam Mesaj: 37