folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Lezzet Durakları

İstanbul Lezzet Durakları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

cizik

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek

Taksim'de fiyatları çok pahalı olmayan rakı ve alköl alacaksanız yanında büyük ihtimalle tadmadığınız Gabın(Çerkezler Haluj diye de bilir), Fıccın gibi yemekler tadabileceğiniz Fıccın http://www.ficcin.com/... Eğer rakı içmiyorsanız Beyoğlunda Mangoya sırtınızı verdiğinizde karşınıza çıkan sokakağa dalın sokağı bitirene kadar devam edin Erra Goppa ..

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

İstanbulda nargile denilince aklıma erenler nargile gelir , beyazıtta kime sorsanız gösterir..

hoca 20 gun nargıle ıcmedım arkadaslarla erenlere gıttım 2 haftadır 2 defa ıcebıldım ondada 3. cekişten sonra (Anasonsuz elmalı) beynım nasıl dondu aksama kadar anlatamam ole bole degıl hayatımda bole carpılmadım neden bole oldum anlamadım yemın ederım bana bısı oner carpmasını gıdercek. 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

unkapanındaki pilavcı iyidir gece zaten giderseniz önü kuyruk oluo farkedilir

kavacıkta meydanın ana yolu takip edince sol tarafta kalan kebapcının dürüm ve ezme salatası

beyti'nin döneri  

beyoglu midpointin manzarası iyidir

king fisher

kırıntı 

han

erenköyde şölen kebap

develi

gelik buranın kuyu kebabı süper

tike 

aklıma geldikçe yazarım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    uppi

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

İstanbulda nargile denilince aklıma erenler nargile gelir , beyazıtta kime sorsanız gösterir..

hoca 20 gun nargıle ıcmedım arkadaslarla erenlere gıttım 2 haftadır 2 defa ıcebıldım ondada 3. cekişten sonra (Anasonsuz elmalı) beynım nasıl dondu aksama kadar anlatamam ole bole degıl hayatımda bole carpılmadım neden bole oldum anlamadım yemın ederım bana bısı oner carpmasını gıdercek. 

Sen tütünün hasını içmişsin ondan öyle çarmıştır.

Diğer kafelerdeki dandik tütünlere alıştıgın için kaliteli tütün çarpar bir süre.

Erenlerde şaban abinin orda bi üzüm iç sen o zaman bak ne oluyorsun :) Hıdır var nargile ustası ona söyle bizim arkadaşlar önerdi sizin üzümü o 10 numara yapar.Orda zaten benden başka üzüm içen yok üzüm diyince beni tanırlar :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Konuyu sonrada rahatça bulmak için düşülen not yazısıdır.Bu mesajın sahibi konuya cevap yazdığında bu ileti kendi kendini imha edecektir.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

konpi bunu yazdı:

Hocalar malum tatil başladı çoğumuz için. Evde oturcak halimiz yok artık. Gezicez tozucaz. Diyorum ki müridler İstanbul'da böyle bildiği hoş mekanları paylaşsalar. Ne biliyim şuranın nargilesi iyidir, şurda arkadaşlarla bi çay içilir, falanca yerin manzarası süperdir, filanın kebabı on numaradır. Pek bilinmeyen güzel mekanları paylaşırsak pek faydalı olur kanımca. Bi gezelim diyoruz aklımıza bi yer gelmiyo hep aynı yerler anasını satim.

Ben başlim. Avcılar çıkışında B.düzü istikametinde e5 üzerinde Adanalı var. Bileniniz vardır mutlaka. Hoş mekan. 24 saat açık. Eti de güzeldir. Fiyatlar da ortalama. Acıktığınızda hemen gidip bi şeyler yiyebileceğiniz bi mekan.

Biz oraya kısaca Parseller diyoruz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    BosnaK bunu yazdı:

konpi bunu yazdı:

Hocalar malum tatil başladı çoğumuz için. Evde oturcak halimiz yok artık. Gezicez tozucaz. Diyorum ki müridler İstanbul'da böyle bildiği hoş mekanları paylaşsalar. Ne biliyim şuranın nargilesi iyidir, şurda arkadaşlarla bi çay içilir, falanca yerin manzarası süperdir, filanın kebabı on numaradır. Pek bilinmeyen güzel mekanları paylaşırsak pek faydalı olur kanımca. Bi gezelim diyoruz aklımıza bi yer gelmiyo hep aynı yerler anasını satim.

Ben başlim. Avcılar çıkışında B.düzü istikametinde e5 üzerinde Adanalı var. Bileniniz vardır mutlaka. Hoş mekan. 24 saat açık. Eti de güzeldir. Fiyatlar da ortalama. Acıktığınızda hemen gidip bi şeyler yiyebileceğiniz bi mekan.

Biz oraya kısaca Parseller diyoruz :)

hah aklıma gelmemişti düşündüm de bayağı :) Yeşilköy maranta gusto ilginç bir yere benziyo. Bunu da yazalım

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Üsküdar Aziz mahmut hudayi hazretlerı de sabah namazı da mercimek çorbası ar evinde

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 5698 Toplam Mesaj: 37