folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İstanbul Üniversitesi Psikoloji (Açıköğretim) Bölümü Açılıyor

İstanbul Üniversitesi Psikoloji (Açıköğretim) Bölümü Açılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Açılsın. Doktora bitene kadar onu da aradan çıkarayım da akademiden sıkılırsam klinik açarım belki.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

araştırdım ancak tam anlayamadım. ikinci üniversite hakkımızdan faydalanarak (herhangi bir lisans bölümünden mezun olanların sınavsız olarak açıköğretim bölümlerine kayıt yaptırabilmesi) bu bölüme kayıt yaptırabilecek miyiz? 

+ Ankara Üniversitesi'de Açıköğretim Psikoloji açıyormuş gibi bir durum var henüz netleşmemiş. Bu seneye yetişmeyebilir gibi duruyor.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

araştırdım ancak tam anlayamadım. ikinci üniversite hakkımızdan faydalanarak (herhangi bir lisans bölümünden mezun olanların sınavsız olarak açıköğretim bölümlerine kayıt yaptırabilmesi) bu bölüme kayıt yaptırabilecek miyiz? 

+ Ankara Üniversitesi'de Açıköğretim Psikoloji açıyormuş gibi bir durum var henüz netleşmemiş. Bu seneye yetişmeyebilir gibi duruyor.

İkinci üniversite kapsamındaki bölümler de yer alıyor hocam bence kayıt olacak gibi

https://ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/tr/content/programlar/programlar 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

İkinci üniversite kapsamındaki bölümler de yer alıyor hocam bence kayıt olacak gibi

Başvuru tarihleri 1 Eylül de başlayacak gibi hatırlıyorum hocam. Doğru mudur?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı
    TeRRoR bunu yazdı

Başvuru tarihleri 1 Eylül de başlayacak gibi hatırlıyorum hocam. Doğru mudur?

aynen hocam o şekilde yazıyor

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

ben açılmasından yanayım ama zorlasınlar iyice uzkatan da olsa öğreniyoruz birşeyler densin. bir de özel işyeri uzan anlat gibi yerleri açmak için de uzun staj sınav falan gibi bişey olsun. şuanki işleyişi bilmiyorum ama ciddi bişeyler olsun yani.

yoksa kazanıp gidenleri de biliyoruz fotokopiciden al eski soruları sınavda da aynıları geç geç dur. ziraat mühendisliğinde tavuğun süt verim grafiğini çizenler vardı. ödev desen word kullanmayı bilmeden kopyala yapıştır bitti. hocayı yala 2.50 mezunsun.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Darısı hukuğun başına

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    erebos bunu yazdı

Darısı hukuğun başına

inşallah okuldaki işleyişleri çok farklı değil 300 400 kişilik amfi devam zorunluluğu yok ee neden uzaktan olmasın. hatta olmaması daha da zulüm taşradan yırtık ayakkabısıyla istanbula okumaya gidiyorlar.

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Cumhurbaşkanı konunun araştırlması için talimat vermiş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    erebos bunu yazdı

Darısı hukuğun başına

inşallah okuldaki işleyişleri çok farklı değil 300 400 kişilik amfi devam zorunluluğu yok ee neden uzaktan olmasın. hatta olmaması daha da zulüm taşradan yırtık ayakkabısıyla istanbula okumaya gidiyorlar.

:d Troll mü bilmiyorum ama ciddiye alarak söylüyorum;

Üniversite yalnızca ders ve bilgiden ibaret değil. En basit anlamda farklı düşüncelerden farklı farklı insanları tanıman kendini geliştirmen için hem eğitim hem öğretim kurumu. Bu durumda bir kişinin hayatı boyunca kendi ve ailesi dışında bir kişiyi bile görmeden hukukçu olması büyük sıkıntı.

300-400 kişi amfi devam zorunluluğu yok kısmı yalnızca dersler ile alakalı ama çok kendini içe kapatan kasan bir tip değilsen zaten yalnızca sınava girere kendinden "değişik" insanları görmen bile yeterli oluyor. 4 sene bu insanları görerek bile düşünceleri değişiyor bu insanların.

Bunları tahribatta yazıyor olmam beni yazarken utandırdı

iyibu! yeniden..