folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbula Arap Damgası Süper Kuleler Mi?

İstanbula Arap Damgası Süper Kuleler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

slm

arkadaşlar geçende Dubaili arap bir sostum bana bu projeyi verdi.

araplar istanbula bunları inşa edecekmiş. Googşle baktım var.

bunları bilen yada nerde yapılacağı hakkında bilgiis olan varsa

bi yorumlasın

yoksa bu  DEYYUZ-ÜL Madarra benle alay mi edior

yorum ltfen

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    itt mi neyse  artık onun bi ara ihaleleri vardı.Galiba onlarıda dubaili şirket girip almıştı böyle kuleler dikeceklerdi.Dogruluk payı olabilr tam emin değilim.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Dün haberlerde seyrettim, kartal'ı mannathan gibi yapacaklarmış, süper güzelleştiriceklermiş, 1000 teknelik yat limanı falan yapacaklarmış, daha bi ton şey söledi de aklımda değil.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    ist bir çok yerine projeler var. mesela bizim kıçı kırık varoşlar kaynarcaya bile 7 yıldızlı otel yapıyorlar. o kadar derin bir yer kazdılar ki yerin altına kamyon giriyor :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leustad
    Leustad's avatar
    Erkek
    Bir ay önce iett'nin büyükçe bir arazisi vardı hatta zorlu holdingle araplar kapısmıstı...
    Bilmem kaç dolara satıldı.Büyük bir ihtimalle oraya yapılacak... 

Acıma Yetime Döner Koyar Gö....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Leustad bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bir ay önce iett'nin büyükçe bir arazisi vardı hatta zorlu holdingle araplar kapısmıstı...
    Ben nededim farklı bişeymi :) o olması lazım  hacı galiba yapsınlar amk :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    gitsinler kendi memleketlerine yapsınlar istemioz kule falan.hele araptan gelicek kuleye hic ihtiyacımız yok. biz boyle mutluyuz. bize getirisi olmayacak isten bizene. olsa bile yabancı sermeya evine. 3kurus fazla para icin türklere zorlu ya satmadılar arazileri gittiler araplara sattılar. parsel parsel satılıyo vatan ne icin? bi kalıp sabun icin...

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    Leustad bunu yazdı:
    Bir ay önce iett'nin büyükçe bir arazisi vardı hatta zorlu holdingle araplar kapısmıstı...

bizim yukarıdaki leventteki araziden bahsediyorsun sanırım yok hacı oraya başka kule dikicekler hem o arazi okadar buyuk değil  enfazla 2 kule dike bilirler o araziye

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    dkn a katılıyorum.gitsinler kendi ülkelerinde diksinler istediği kadar.ulan istanbulun göbeğinde arap kulesinin ne işi var

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    dubaidekiler dayanıklı yapılıyolar malzemeden çalmazlar bizim gibi yapsınlar kardeşim parasıyla değil mi bizde orda yaparız :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

bence yapsınlar

istanbul istanbul

olsun

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
Toplam Hit: 3617 Toplam Mesaj: 34