folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbula Arap Damgası Süper Kuleler Mi?

İstanbula Arap Damgası Süper Kuleler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

dubai towers lar

güzel

ama

yargıtay bozmuş yine yaparlar

duyduğumu göre

araplar paralarını harıl harıl amerikan bankalrından çekior

eğer yargıtay öyle saçma sapann yasaklar atsa

o parealar bize değil

gavura gider. ve saçma olur

ayrıca

bi arkadaş depremde yıkılı daha çok insan ölsün diye yazmış

bni kere onlar mütehhitlere vermez başında durular .. korkmayın kimseye bişi olmaz :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Konu basligindaki proje Dubai'ye dikilecek, adamlarin Burj Al Arab'tan sonra planlamasina gectigi (Dubainin altin islemeli 7 yildizli oteli) daha hazirliklarini bitirmedigi, dunyada ornegi olmayan kuleleri kalktiniz istanbula diktiniz.. Ozelligi tabandan tavana kadar kat bazinda donerli sistem olmasi, japonlarin rayli sistemde tum bina doner, bunlarin her kat ayri ayri donuyor.

*Projeye bir daha bakin,  col uzerine kurulu zaten. 7 tepeyi birak 1 tane engebe yok.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    trafige, altyapiya, kapkaca, haraca, otoparkciya vs sorunlara cozum bulamadigi surece degil manhattan tokyo gibi super sehir yapsa bos

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

under abi güzel sölemiş.. dubai  towerda ofisim yada evim war arabamı park edioyrum adam gelecek abi otopark parası.

sen dubai towertamı oturuyorsun ? at bakam bi çorba :D bunlar olacak sonra gün gelecek ikiz kuleler gibi bunlarda tehtid alacak, Oraya 2 uçak çarparda  havaya uçarsa o zaman görürüm =)

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

haklsın

ama

bi yerlerden başlanmalı :)

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek
    leventte yapılcak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

güzellllll

evet

levent te ama

onlar sarmal

galiba bunlar

Dubai de yapışlcak

baksana

her katı ayrı dönecekmiş

vay vay

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    White_AnGeR
    White_AnGeR's avatar
    Erkek
    öncelikle şunu söylim bazı dar kafalılar var bi çok yerde memleketi parsel parsel satıyolar diye kardeşim dünya böyle işler dünyanın her yerinde böyledir ihale olur kim çok pasra verirse o alır kara yollarının arazisine zorlu iyi para verdi ve aldı ama iettnin arazisine çok çekişmeli geçti o ayrı bi konu ama dayanamadı araplar aldı. parsel parsel satılıyor diye bişi yok kardeşim sen gidip amerikandan ev aldında sana kimse alma diyormu boş boş konuşmayın...

Bugünü Yaşadın Yarının Varmı. Gençligine Güvenme Ölen Hep İhtiyarmı... (Hz. MEVLANA)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

DkN_JaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    gitsinler kendi memleketlerine yapsınlar istemioz kule falan.hele araptan gelicek kuleye hic ihtiyacımız yok. biz boyle mutluyuz. bize getirisi olmayacak isten bizene. olsa bile yabancı sermeya evine. 3kurus fazla para icin türklere zorlu ya satmadılar arazileri gittiler araplara sattılar. parsel parsel satılıyo vatan ne icin? bi kalıp sabun icin...
    -----------------------------

Sen bunu sölerken kendi sikinin keyfine sölüyorsun ama baştakiler senide benide kendisine milletinide düşünerek sölüyor fark burada.
    Onları anlamakda şurdan geçer: Düşün 80 milyonluk bir ülkede veyahut 200 milyon luk bi ülkede başbakansın karar vericek mekanizmanın zorlugun bak! 80 milyonun çıkarlarına ters düşmeyecek, onların görüşlerine ters gelmeyecek hareketler yapmak zorundasın. Sen arapların kulelerine ihtiyac duyamıyabilirsin ama oradan gelecek görüntü güzelliği nedeni ile turist akını bize istanbula ekonomik açıdan katkı sağlayacak.Neden bi newyork gibi bi şehir olmasın istanbul?

At gözlükleri ile olayları değerlendirmeden kafamızda düşünelim.. iş vatan millet sakarya mı?
    Nasılda cumhuriyet korunuyor görüyorum.Ülke anca böle korunur.Haftanın 1 günü sıcak bi günde sportif kıyafetleri alıp bayrağını alıpda hem spor yürüyüşümüzü yapar hemde pazar gezintisi yaparız düşüncesi ile ülke kurtarılamaz.Önce içimizdeki her önümüze geleni sikme düşüncesinden vazgeçicez.Neden her asker dogudan kaçıyor?Neden kafa izinleri bu kadar çok isteniliyor?Orada cumhuriyet çocukları yokmu?Orası cumhuriyet sınrları içinde değilmi yoksa..
    Görüyorsunki tüm dünyada ekonomik çıkarlar üzerine ikili ilişkiler olur.Stratejik davalar ise su,gaz,petroldür.
    Neden müslüman bi ülkeden gelecek kaarlı bi yatırım istanbulumuzu güzelleştirmesin.Gelişmeye bu kadar açık olan ülkemiz neden onun sermayesini istemiyoruz bununkisin istemiyoruz denip geri çevrilsin.
    Kafalarımızda cumhuriyete sahip çıkalım.Cumhuriyet cumhuriyeti sahip çıkalım diyenler tarafından tehlike altındadır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

"baştakiler senide benide kendisine milletinide düşünerek sölüyor fark burada."

yapma be arkadas...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3657 Toplam Mesaj: 34