folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Gece Eğlenilecek Mekanlar.

İstanbul'da Gece Eğlenilecek Mekanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

hocalar merhaba soru zaten konu başlığında mevcut fakat bazı hususlar var eğlenmek şart fakat öğrenci olduğumuzu unutmamak lazım en başta o yüzden fiyat kalitesi ilk sırada.

avrupa yakasında olan yerler olursa da iyi olur.

kafa dağıtmalık vizelerden sonra takılmak için olan biyerler aranıyor yardımlar için şimdiden teşekkürler.

dipnot:çoğu yeri bilmiyorum.

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

ayrıca taksim beyoğlu ortaköy istiklal falan demeyin bana mekan ismi söylerseniz çok çok iyi olur :)

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bakırkoy meydan ve ara cafe barları.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Yav kardeşim öğrenciyim diyorsun. Gençsin ve eğlenmek istiyorsun. Madem hal böyle doğaçlama neden yapmıyorsunuz ? Toplanıp gidin, girin bir yere, geceyi geçirin, pişman olun. Yani siz 30 luk iş adamları değilsiniz ki iş bağlamak ve göz boyamak için mekan seçin ? Öyle olsa şarapları güzel olan mekan dersin veririz, ıstakozu güzel mekan dersin veririz. Yani öğrenci dediğin adam karı kızla dolu bol gürültülü yere oha der. Budur yani. Bak ben sana cevap vereyim mesela; avrupa yakasında Beşiktaş ve Taksim'e gidebilirsin. Hatta git ilk bulduğun yere otur yahu. İnan bana ekonomik olarak 1 lira oynar en çok. Eğlence konusunda da hepsi birbirinin aynı. Biraz kendiniz deneyimleyin. Bakın, görün, girin, çıkın yahu. Gerildim :)

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

yanınızda hatun olucak mı ?

Bittik biz bittik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Yanınızda hatun olucaksa Eski Beyrut ( Erasmuslular çok var eğlence gece 12den sonra hat safhada. 1 adet 30 Cl bira H.içi 5 , H.sonu 6 lira) Montreal (Asmalı mescitte Tequila çok ucuz ve eğlenceli yine erasmuslular çok ) 

ArduouS tarafından 08/Kas/13 16:08 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Yanınızda hatun olucaksa Eski Beyrut ( Erasmuslular çok var eğlence gece 12den sonra hat safhada. 1 adet 30 Cl bira H.içi 5 , H.sonu 6 lira) Montreal (Asmalı mescitte Tequila çok ucuz ve eğlenceli yine erasmuslular çok ) 

her persembe gecesi eski beyrutta erasmuslara ozel farkli konseptlerde partiler duzenliyoruz, 230 kapasitesi var oranin, ortalama 200 u yabanciydi dun ve bayan agirlikli katilim oluyor.

gelirseniz gorusuruz, onun disinda facebook yasak ama gece eglenmek isteyen arkadaslar sayfamizi begenebilir.

https://www.facebook.com/pages/The-Best-Party-Life/101269703400806

DarkFall tarafından 08/Kas/13 17:10 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Yav kardeşim öğrenciyim diyorsun. Gençsin ve eğlenmek istiyorsun. Madem hal böyle doğaçlama neden yapmıyorsunuz ? Toplanıp gidin, girin bir yere, geceyi geçirin, pişman olun. Yani siz 30 luk iş adamları değilsiniz ki iş bağlamak ve göz boyamak için mekan seçin ? Öyle olsa şarapları güzel olan mekan dersin veririz, ıstakozu güzel mekan dersin veririz. Yani öğrenci dediğin adam karı kızla dolu bol gürültülü yere oha der. Budur yani. Bak ben sana cevap vereyim mesela; avrupa yakasında Beşiktaş ve Taksim'e gidebilirsin. Hatta git ilk bulduğun yere otur yahu. İnan bana ekonomik olarak 1 lira oynar en çok. Eğlence konusunda da hepsi birbirinin aynı. Biraz kendiniz deneyimleyin. Bakın, görün, girin, çıkın yahu. Gerildim :)

Mantıklı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

her persembe gecesi eski beyrutta erasmuslara ozel farkli konseptlerde partiler duzenliyoruz, 230 kapasitesi var oranin, ortalama 200 u yabanciydi dun ve bayan agirlikli katilim oluyor.

gelirseniz gorusuruz, onun disinda facebook yasak ama gece eglenmek isteyen arkadaslar sayfamizi begenebilir.

damsız alıonuzmu lan :| 

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stabilo
    stabilo's avatar
    Erkek

çizdim,lazım olur :D

vanity is definitely my favorite sin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

damsız alıonuzmu lan :| 

hallederiz hocam :) (5-10 kisi sap grup halinde gelmede)

Toplam Hit: 3382 Toplam Mesaj: 23