folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Gece Eğlenilecek Mekanlar.

İstanbul'da Gece Eğlenilecek Mekanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben öğrenciyken nasıl eğlenirdim söyliym, 4-5 arkadas taksime gider ikimiz yalandan kavga eder ikimiz ayirmaya calisirken kalabalik toplanır fln eglenirdik. Tabi baya küfürleşme fln olurdu hic bozuntuya verilmezdi.

iki kişi cam taşırmış gibi sokakta yürür milletin yol deistirmesini izlerdik. hemde ayık kafayla yapardık =)

Yani mekanların seni eğlendirmesini bekleme, yaratıcı fikirler ve biraz kaçık arkadaslarin varsa çok daha iyi ve ucuza eğlenirsin benden solemesi =) Öğrenciyken güzel de sonradan tuhaf kaçıyor bu tip eglenceler

HolyOne tarafından 09/Kas/13 00:01 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

hocam konuyu okumadan yazıyorum suan sarhos kafayla yazıyorum arkadasla taksim beer house deydik ve 1 günde 4 kz düsürdük 4 ününde numarasını aldik ve bunu hic ilgilenmeden yaptik ilgilensek 8 kız olurdu eminin bi gün ugra beer house a kıza doyarsin yanlis bir sey yazdiysam affola sarhosum kusura bakmayin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    128Kbps
    128Kbps's avatar
    Erkek

SORTIE

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı
    DarkFall bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Yanınızda hatun olucaksa Eski Beyrut ( Erasmuslular çok var eğlence gece 12den sonra hat safhada. 1 adet 30 Cl bira H.içi 5 , H.sonu 6 lira) Montreal (Asmalı mescitte Tequila çok ucuz ve eğlenceli yine erasmuslular çok ) 

her persembe gecesi eski beyrutta erasmuslara ozel farkli konseptlerde partiler duzenliyoruz, 230 kapasitesi var oranin, ortalama 200 u yabanciydi dun ve bayan agirlikli katilim oluyor.

gelirseniz gorusuruz, onun disinda facebook yasak ama gece eglenmek isteyen arkadaslar sayfamizi begenebilir.

https://www.facebook.com/pages/The-Best-Party-Life/101269703400806

damsız alıonuzmu lan :| 

hallederiz hocam :) (5-10 kisi sap grup halinde gelmede)

yok la tekim :| 

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eğlence anlayışın sadece mekanlara dayalı ise Eğlence = Para demektir.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

sen o öğrenciyiz, aman fiyat kafasıyla daha çok eğlenemezsin. Paranın hesabı varsa eğlence olmuyor malesef.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Taksim'de Semerk?nt var. Semerkent mi Semerkant mı belli değil. Öğrenci barı şeklinde, 33 bira + tekila 5 lira. Club gibi bi yer olmadığı için muhabbeti sağlam kurarsanız eğlenebilirsiniz.

Şafak 1152!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

güzel şeyler çıkıyor burdan :D

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

eski beyrut çok geçerli gibi geldi,konu çok yararlı oluyor bence.

bide kafanıza göre gidin diyenlerede şunu söyliyim onuda yaptık ama yemedi.

semerkantı biliyorum hep oradayım neredeyse bide eskici var tabi hep oralara gidiyorum.

holy yolda eğlenin demiş kendi yaptıklarını yazmış yoldada eğleniyoz ama sizin yaptıklarınız kadar değil be hocam :)) daha o kıvama gelemedik.

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

arkadaş kötü çirkinde olsa yanınızda kız olacak bir iki tane. daha yararlı oluyor emin olun. karşı masa yada başka kızlar daha çok bakıyor durum bu şekilde olunca. ve gerçektende eğlenebiliyorsun.  

gece 00.00 dan sonra flavio iyi gider benden demesi :)

Zehirrr . . .
Toplam Hit: 4004 Toplam Mesaj: 23