İşte Görülmeye Değer Araba Koleksiyonum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek

------

Raf 1 :Scania Fire Depart,Honda Motor,Renault Megane Coupe,Bmw 1.16

----

Ferrari F430 Challenge,Ferrari F40,Ferrari F360,Ferrari F430, Ferrari 250 GTO,Ferrari F430 Challenge,Toyota Yaris,Toyota MR2,Toyota Prado,Toyota Corolla,Peugeot 306,Peugeot 206

-----

BMW X5,Bmw Z4,Bmw Z8,BMW 7.45,BMW 1.16,Audi A2,Audi TT,Audi A3,Ford Crestline Sunliner,Ford Mustand (2006),Ford Mustang,Ford Transit (Kamyonet),Ford Transit (Panelvan),Ford GT

-----

Volkswagen Micro Bus(2007),Volkswagen Micro Bus,Volkswagen Beetle RS,Volkswagen Beetle,Porsche Cayenne,Porsche GT,Porsche Cayman S,Honda Type-R,Honda Civic TYPE-R (2008),Dodge Viper,Dodge Ram

-----

Mercedes Sl55,Mitshubishi Evo VII,Mazda Rx8,Hummer H2,Range Rover Sport,Chevrolet Bel Air,Nissan Micra,Lamborghini Gallardo

----

Renault Clio (2007),Renault F1

------------------

Raf 1 :Scania Fire Depart,Honda Motor,Renault Megane Coupe,Bmw 1.16

------

Raf 2 :

Ferrari F430 Challenge,Ferrari F40,Ferrari F360,Ferrari F430, Ferrari 250 GTO,Ferrari F430 Challenge,Toyota Yaris,Toyota MR2,Toyota Prado,Toyota Corolla,Peugeot 306,Peugeot 206

Raf 3 :

BMW X5,Bmw Z4,Bmw Z8,BMW 7.45,BMW 1.16,Audi A2,Audi TT,Audi A3,Ford Crestline Sunliner,Ford Mustand (2006),Ford Mustang,Ford Transit (Kamyonet),Ford Transit (Panelvan),Ford GT

----------------

Raf 4:

Volkswagen Micro Bus(2007),Volkswagen Micro Bus,Volkswagen Beetle RS,Volkswagen Beetle,Porsche Cayenne,Porsche GT,Porsche Cayman S,Honda Type-R,Honda Civic TYPE-R (2008),Dodge Viper,Dodge Ram

Raf 5 :

Mercedes Sl55,Mitshubishi Evo VII,Mazda Rx8,Hummer H2,Range Rover Sport,Chevrolet Bel Air,Nissan Micra,Lamborghini Gallardo

-----

Bu koleksiyona 2007 Şubat'ta başladım.Bir bu kadar daha toplanacak araç var zamanla onlarıda toplayıp koyarım buraya ....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

o ferrarilerden bende de war :) süper koleksiyon walla helal olsun :)

eminönünden 50 kaada koca bi f1 aleti al derim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    bende istiyorum bunlardan ya :$ benimde olsun..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

hocam otopark gibi :D süper koleksiyon keşke benim de olsa öyle bi koleksiyonum  çok hoşuma gitti :D

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Bir yerde resim vardı oda sırf arabayla doluydu bulamadım linkini.Ama http://www.forumtayfa.com/hobi/20000-oyuncak-araba-koleksiyonu.html böyle birşeye benziyordu.Bunun gibi olacak inşallah :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    süper !

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

ilerde cocugun oynar inslh 8) güzel koleksoyon

ama bızım boyle oyuncaklrımız olmadı biz kendı arabamızı kendımız yapr mahlede ki yokusdan asagıya sürerdik 8) 

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    35ygt45
    35ygt45's avatar
    Erkek
    Dünyanın en büyük model otomoıbil koleksiyonu Fransız Michel Gatellier ' e aittir. 33 yılda 6200 minyatür araba toplayan Gateiller'in bir müzeye dönüştürdüğü şatosu, minik otomobil meraklılarınca sürekli ziyaret edilmektedir. Bu ilginç koleykiyonuyla Rekorlar Kitabı'na giren Michel Gatellier, her yıl koleksiyonuna ortalama 20 tane daha otomobil daha ekliyor.Bu adamı geçebilcez mi bakalım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    benim arkadaştada var ama bunlardan değil az daha büyüklerinde içleri falan deri kaplı bagajları kadife kaplı olanları var hepsi kutusunda sürekli ellemeye kıyamıyo...

l enfer c est les autres Sartre ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yapmak istedigim birsey 

super bi kolleksiyon yapiyorsun tebrikler 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 54205 Toplam Mesaj: 60