folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

o kıyafetleri öyle giyip çıkaracak adam götte verir çok daha fazla kazanır.

arkadaş durumu özetlemiş 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Su memleketinizi bi sevemediniz..

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Terör bitti gibib gösterilir ama terörden sağlanan parar ve rantı bitiremezler bu sebebptende kaçakçılığın önünü resmi yollarla açmış bulundular bu kadar basit

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    bu mizah,bazı arkadaşlar ciddiye almış verilen mesajı almak işlerine gelmiyo çünkü tuzlari kuru ne diyelim.türkiye'de savaş çıksa nereye siginacaksiniz kim kabul edicek bizi düşünün bi cevap verin ondan sonra suriyeden gelenlere yapılan harcamaları verilen desteğe bakın aynı muameleyi bize sinirimizdaki hangi ülke yapar?birde pkk'nin sınırları terk etmesi kimsenin zoruna gitmiyo birisi bahcene girip evinin onundeki oğlunu vurup oldurse ne yaparsın sessizce çekip gitmesini izlerim diyebilir misin vicdanına sor öyle cevap ver evlat sahibi olanlar daha iyi anlar böyle bi durumu

hocam mizah dediğin kısmı üstüme alınıyorum müsadenle,  bu kadar ciddi bir konuda mizah yapacak adam sktirsin gitsin.

diğer dediğine gelince hacım olayı bazı orospu çocuğu yayın grupları bilerek pkk o kadar insanı öldürdü şimdi nasıl rahatca çekip gidicekk lo lo lo ülke elden gidiyo gibi provakatif söylemlere giriyorlar.

ben şundan eminim ki şu ana kadar ki pkklı olanların yüzde 85i (ki bu oran dağdakileri ve şehirdekilerin bir çoğunu kapsar- amele takımını yani-) neyin doğru neyin yanlış olduğunu ne için çatıştığını bile bilmiyor.  şimdiye kadar yok anadil yok sosyal hak ıvır zıvıra dayandırdılar. tayyip de alın dedi. al sana anadil al sana sosyal hak. ne oldu? kıvıracak bişeyleri milleti kandıracak tutar tarafı kalmadı pisi pisi gidiyorlar işte. analarının amlarına kadar yolu var..

haa gönül isterdi ki doğuda 1 2 il vereceksin bunlara apo pçini de koycan oraya alın size devlet dicen kim istiyorsa gitsin kürdistana. ondan sonra basıcan bombayı dünya kaç kucak göstericen, kökünü kurutcan teröristlerin de nerde onu yapacak babayiğit...

Mizah nerede olur ? Aç bir Bobiler, zaytung, mizah dergileri ve dünyada mizaha bak. En derin konularda da yapılır.

Yıllardır diyorum, bu ülkede karikatür dergileri ; muhalefetten daha iyi muhalif diye. Mizah taşak geçmek değildir. Birşeyleri halka göstermektir.

TDK 'da mizah : gülmece;

TDK'da Gülmece;

1. isim Eğlendirme, güldürme ve bir kimsenin davranışına incitmeden takılma amacını güden ince alay, mizah, humor

2. edebiyat Gerçeğin güldürücü yanlarını ortaya koyan edebiyat türü, mizah, ironi

-

Bu ülkede dağdan davul zurnayla adam indirip 10 binlira verdiler. Kimse dur demiyor, yapmayın demiyor. Van'daki çocuklara bakmadın be Suriye halkına baktığın gibi ? Ayıptır.

Mizah, bazı şeylere dikkat çekmek için yapılır. GAyette yerinde olmuş. Fakat iktidara yapılan her eleştiriyi hakaret kabul etme eğiliminde olduğunuz için normaldir objektif gözle bakamamanız

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya ziktirsin gitsinler proje bumu aq. Okadar yil uluslar arasi okuduk. Dil öğrendik. Bu kadar malça bi konumu olur arkadaş dayanmadim artik . Oldu aq zaten sehirler arasi münübüs hatti aq yerleri. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Ya ziktirsin gitsinler proje bumu aq. Okadar yil uluslar arasi okuduk. Dil öğrendik. Bu kadar malça bi konumu olur arkadaş dayanmadim artik . Oldu aq zaten sehirler arasi münübüs hatti aq yerleri. 

yuh arkadaş ne diyelim size bilmiyorum :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Bazen tıp ve bilimin düşündüğümüzden 100 sene ileride olduğunu ; ve sizin gibi adamların android olduğunu düşünüyorum. Çünkü akıl ve mantığın bittiği yerde siz başlıyorsunuz. Böyle birşeyi nasıl ciddiye alabiliyorsunuz anlamış değilim.

edit:

adam birde o kadar yıl uluslararası okudk demiş..

keşke bişeyler öğrenseydin , ufkunuda aydınlatabilseydin..

Biz BOP eşbaşkanıyız deyince adamlar inanmaz, herifin biri iğneleyici bir yazı yazar ; adamlarda ciddiye alır. Hayır neresinden tutsakta mantıklı şeklilde cevap verebilsek anlamış değilim.

Ayro tarafından 18/May/13 14:25 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aq. Proje işssizliği sıfırlayacak yok . Abi tayyip herkese bakiyor. Bilmem ne . Ne abi. Oradan oraya gir oradan oraya geç 9 basarak atla. 8 le kıyıya gec sonra mülteci ol . Devleti kötülüyonuzmu asagiliyonuz mu belli degil. Aq. bu ak parti secen Sizlersiniz tbt de de cok fazla oy atan var ben yıllardır yurt dısında yaşiyorum. Aq secen türk milleti ne zikim işse ondan da kimse memnun degil. Aq bunu yazan cizende ne zikime yazmissa makara kukara mi yapacak ne dir abi tamam akillica ben hata yaptim olur cahilim. Okulu rüşvetle gectim buyrun sizi dinliyorum bu işin asli mantiği acıklaması nedir.  ne bu arkadaş bana biri anlatsin ben köyde yasiyorum yillardir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

Aq. Proje işssizliği sıfırlayacak yok . Abi tayyip herkese bakiyor. Bilmem ne . Ne abi. Oradan oraya gir oradan oraya geç 9 basarak atla. 8 le kıyıya gec sonra mülteci ol . Devleti kötülüyonuzmu asagiliyonuz mu belli degil. Aq. bu ak parti secen Sizlersiniz tbt de de cok fazla oy atan var ben yıllardır yurt dısında yaşiyorum. Aq secen türk milleti ne zikim işse ondan da kimse memnun degil. Aq bunu yazan cizende ne zikime yazmissa makara kukara mi yapacak ne dir abi tamam akillica ben hata yaptim olur cahilim. Okulu rüşvetle gectim buyrun sizi dinliyorum bu işin asli mantiği acıklaması nedir.  ne bu arkadaş bana biri anlatsin ben köyde yasiyorum yillardir.

Kardeşim sınırların laçka oldu, falafoş oldu. Hangi terörist grubun, handi istihbarat servisinin geçtiği, ne yaptığı belli değil.

Dağdan inen teröristlere 10 bin vermişlerdi. İş bulma garantisi falan. Şimdi Suriye'lileri bakıyorlar. Tamam insaniyet ama işler değişti. Git bir sınırda yaşayanlarla konuş. Onu geçtim, İstanbul'un göbeğinde garip tipli Suriyeliler görüyoruz.

Nedir bu ne iştir ? 

Özal zamanında peşmergeleri koynuna aldı, PKK güçlendi, şimdi bunlar aynı şeyi yapıyor

Adamlar bununla ilgili iğneleyici bir yazı yazmış. Hangi akıl, hangi mantık, yada ne ile düşünüyorsunuz da adamı mizah, iğneleyici yazı şeklinde yazmış olduğu bu yazıyı ciddiye alıyorsunuz anlamış değilim.

http://www.hurriyet.com.tr/index/y%C4%B1lmaz_%C3%B6zdil/

Yılmaz Özdil her gün hükümetin yada yanlış yapan kimse onun ağzına sıçar. Mizahi de yaklaşır, iğneleyici de, gerçekleri tartışma ortamında sunar gibi de yaklaşır.

Bu yazıyı nasıl olurda gençler hadi gitsin dedi der gibi algılayabilirsiniz. Yok yok benim aklı almıyor hoca. Asıl açıklamasını 4 sayfadır 10 farklı kişi yapmış. Hala ne demek istiyor diyorsun.

Adam gençlere hadi gidin bunları yapın diye yol göstermemiş ; AKP'nin sınırları ne hale soktuğunu göstermiş. Baktığınız şey aynıda , anlaşılması gereken şey yok. Boş bakıyorsunuz bu yazılara, videolara, makalelere

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

canım babam. Canım abim. Simdi benim bu konudan tiksindigim sudur simdi hiç bi siyaset için kimseyi kırmam kırmadim. Politikada bu yaz zaten. Simdi bu yillardir böyle hangi örgüt nere başliyor nere bitiyor hangi gizli teşkilatin adamlari aslinda sadece hangi kuruma ait yada bir den fazla kaç kuruma ait bunlar zaten yillardir böyle olmuştur bu devlet işleri.  Ben keleyim bizim türk miletine türk milleti degilmi bu adamlara oy veren . onlar ozaman susacaksin. Keseceksin sesini. Demokrasi dedigin sey cogunlugun dediginin olmasi ise çogunluk diyor. Apo bize gerekse cumhur başkanı olacak ozaman geri kalanlar ya kabul edecek yada siktir olup gidecek mantiği. Türk milleti azicik milliyetci olsun azicik devletine sahip ciksin. Ntv de sehit haberine kahkaha attilar kim tepki gösterdi. O kalanin kapanmasi gerekirdi. Kumandadan kanal değiştirmekte mi zor millet izlemesin zaten hayatlari değişir. Show da nene hatunu bi zikmedikleri kaldi o asil kadini program hala kahkaha markara devam. eee  Nasil iş arti ben bu foruma vallahi billahi bişeyler ogrenmek için girdim cokta sey ogrendim css html photoshop simdi php ye başliyorum forum bilişim teknoloji forumu saniyordum bilişim harici her konu da var masallah.  Zumzuk senide tanımasamda yazilarindan az cok bi sempatim vardir bilgin olsun

Toplam Hit: 6599 Toplam Mesaj: 51