folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

İşte İşsizliği Sıfırlayacak Plan ....!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    scarletbeard bunu yazdı

canım babam. Canım abim. Simdi benim bu konudan tiksindigim sudur simdi hiç bi siyaset için kimseyi kırmam kırmadim. Politikada bu yaz zaten. Simdi bu yillardir böyle hangi örgüt nere başliyor nere bitiyor hangi gizli teşkilatin adamlari aslinda sadece hangi kuruma ait yada bir den fazla kaç kuruma ait bunlar zaten yillardir böyle olmuştur bu devlet işleri.  Ben keleyim bizim türk miletine türk milleti degilmi bu adamlara oy veren . onlar ozaman susacaksin. Keseceksin sesini. Demokrasi dedigin sey cogunlugun dediginin olmasi ise çogunluk diyor. Apo bize gerekse cumhur başkanı olacak ozaman geri kalanlar ya kabul edecek yada siktir olup gidecek mantiği. Türk milleti azicik milliyetci olsun azicik devletine sahip ciksin. Ntv de sehit haberine kahkaha attilar kim tepki gösterdi. O kalanin kapanmasi gerekirdi. Kumandadan kanal değiştirmekte mi zor millet izlemesin zaten hayatlari değişir. Show da nene hatunu bi zikmedikleri kaldi o asil kadini program hala kahkaha markara devam. eee  Nasil iş arti ben bu foruma vallahi billahi bişeyler ogrenmek için girdim cokta sey ogrendim css html photoshop simdi php ye başliyorum forum bilişim teknoloji forumu saniyordum bilişim harici her konu da var masallah.  Zumzuk senide tanımasamda yazilarindan az cok bi sempatim vardir bilgin olsun

Hocam OdaTV tayfası ulusalcıdır. Emin ol milliyetçi adamlar. Yaptıklarının amacı bunlara tepki göstermek. Gözünü seveyim şunu ciddiye almayın.

Bak OdaTV'de AKPKK, Erdoğan, Amerika vs.. ile ilgili tonlarca makale var. Kaçını biliyor insanlar ?? Bilmez çünkü normal yazıdır. Fakat bu, kitlelere ulaşabilen bir eleştiridir. Yerindedir.

Öte yandan politika eyvallah ama Atatürk karalaması, rejim tehdidi, örgütlere özgürlük gibi konulara girildiğinde ; sen orda dur denir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

4. adımda hataylı birisinin kafatasınızı parca pincik etmesini de hesaba katın oyle geçin beyler bu tarz konuların yeri geyik 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Harbiden beyin bedava :DD

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

o kıyafetleri öyle giyip çıkaracak adam götte verir çok daha fazla kazanır.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek

adam düşünmüş helal hocam :D

Diyemedim Ya La
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    splintercell
    splintercell's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

İşsizlikten ne yapacağınızı şaşırdınız beyler, varsa yoksa muhalif, pkk  muhalif,pkk   muhalif,pkk  meee meeeeee meeeee meeee.

Orada siz bunlarla uğraşırken atı alan üsküdarı geçti, büyük politikacılar sizi.

o atın siki senin olsun

sen ne anlatmaya çalışıyosun onu söyle

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

akıllı adamın hali başka oluyor :)

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Çok doğru ve yerinde bir yöntem olur...

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Mizah nerede olur ? Aç bir Bobiler, zaytung, mizah dergileri ve dünyada mizaha bak. En derin konularda da yapılır.

Yıllardır diyorum, bu ülkede karikatür dergileri ; muhalefetten daha iyi muhalif diye. Mizah taşak geçmek değildir. Birşeyleri halka göstermektir.

TDK 'da mizah : gülmece;

TDK'da Gülmece;

1. isim Eğlendirme, güldürme ve bir kimsenin davranışına incitmeden takılma amacını güden ince alay, mizah, humor

2. edebiyat Gerçeğin güldürücü yanlarını ortaya koyan edebiyat türü, mizah, ironi

-

Bu ülkede dağdan davul zurnayla adam indirip 10 binlira verdiler. Kimse dur demiyor, yapmayın demiyor. Van'daki çocuklara bakmadın be Suriye halkına baktığın gibi ? Ayıptır.

Mizah, bazı şeylere dikkat çekmek için yapılır. GAyette yerinde olmuş. Fakat iktidara yapılan her eleştiriyi hakaret kabul etme eğiliminde olduğunuz için normaldir objektif gözle bakamamanız

sana göre çok yedim diye sıçmaya gitsem bile iktidara yapılan eleştiriyi kabul edemiyorum.

ya hacım olayı her zaman din ve siyasete çekmek zorundamısın?

siktimin partilisi değilim, ama Allah ıma binlerce şükür ki beyni bir gram etmez bir parti grubunun uzağından bile geçmiyorum.

neyse ya sktir et sen beni nasıl biliyosan öyle bil, konuşacak çok şey var da anlıcağını sanmıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

o kıyafetleri öyle giyip çıkaracak adam götte verir çok daha fazla kazanır.

Hay ağzını seveyim senin ben

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
Toplam Hit: 6600 Toplam Mesaj: 51