İstila!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Yazı yayınlandığında başta PKK olmak üzere Kürtçü çevreler büyük tepki gösterdi. Diyarbakır Barosu ve İşçi Partisi savcılığa suçduyurusunda bulundu, davalar açıldı. MHP ve BBP gibi partiler basın açıklamaları ile yazıyı kınadılar. Emniyet suçduyurusunda bulunup dava açtı. Hürriyet gazetesi yazıyı sürmanşete çıkarttı. Günlük basının pek çok Ermenici, Kürtçü, liberal, Şeriatçı yazarı aleyhinde yazılar yazdı. Gökçe Fırat’a ve TÜRKSOLU’na bir linç kampanyası başlattılar.

Ve üzerinden iki yıl geçti. Açılan davalar sonuçlandı: Beraat.

İşte şimdi Gökçe Fırat’ın o olay yaratan yazıları bir katap halini aldı.

Bu kitabın özelliği, yazıların tümüyle resmi rakamlara dayanması, haritalarla gösterilmesi, devlet politikasına ilişkin görüşlerin resmi kanun metinlerine dayanmasıdır. Aynı şekilde Kürtçülerin iddiaları ve görüşleri de yine bu kesimin kendi gazete ve dergilerinden alınmıştır. Mümkün olduğunca da gönderme yapılan her fikrin dayanağı bir resim ve küpürle desteklenmiştir.

Kısacası kimsenin üzerinden atlayamayacağı, yok sayamayacağı ve itiraz edemeyeceği doğrulardır. Yazılara o kadar büyük tepkinin gelmesi de bu nedenledir: Gerçekler birilerini acıtmaktadır.

Tabi bu kitap, Kürtçülere ve onlarla ittifak yapan siyasetlere hitaben yazılmamıştır. Yazılar sadece Türklere seslenmekte ve onlara Türklüklerini koruma çağrısı yapmaktadır. Okuyan Türkler, yazılanların yaşanan gerçekler olduğunu görmekte ve yazıların arkasında durmaktadır. Bu yazılar etrafında, ciddi bir Türk bilinçlenmesi başlamıştır ve dalga dalga yayılmaktadır. Yazıların kitap haline gelmesi bu bilinçlenmeyi daha da kökleştirecek ve yaygınlaştıracaktır.

Her Türk’ün başucu kitabı olacağına inandığımız bu kitabı yayınlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

VİDEO

DOWNLOAD

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

almak lazım alanyada nerde var acaba bu kitap ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

video'su var indirebilirsin , izlemek istersen

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

almanyadaki almanlarda türkler hakkında böyle düşünüyor :)

burda kürtler hakkında düşmansal duygular beslerseniz ordaki türklere yapılan ayrımcılığa laf atma hakkını kaybedersiniz ...

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ardaguley
    Ardaguley's avatar
    Erkek

Okumaya değer bir kitap...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Hep boyle kitaplar olmali bence resmi ve geceklere dayanan. Sagci solu, solcu sagi yerden yere vuruyor. 

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:
    -----------------------------

burda kürtler hakkında düşmansal duygular beslerseniz ordaki türklere yapılan ayrımcılığa laf atma hakkını kaybedersiniz ...

hacı almanyadaki türklere bende kıl oluyorum türk sen türk ol bizimkiler bi acayip bende anlamadım.

edit: benim o.çocuğu devletim anadoluya yatırım yapmak dururken paso istenbula yatırırsa doğal sonuç olarak istila ederler tabi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

video'su var indirebilirsin , izlemek istersen

Yok ben okumayı severim :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

eywl hacım indiriyorum

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

HighElf bunu yazdı:

hacı almanyadaki türklere bende kıl oluyorum türk sen türk ol bizimkiler bi acayip bende anlamadım.

edit: benim o.çocuğu devletim anadoluya yatırım yapmak dururken paso istenbula yatırırsa doğal sonuç olarak istila ederler tabi.

Devlete küfür etmeye nasıl cürret ediyorsun anlayamadım seni? Küfür ettiğin devlet Türkiye Cumhuriyeti dir dikkatini çekerim. aman diyeyim.

Neden Ben?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

HighElf bunu yazdı:

Türklerde orda devlet kurma planları yapsın eline silah alsın düşünmeyiz kardeş sen empati kurmayı bilmiyosun anlaşılan

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
Toplam Hit: 3756 Toplam Mesaj: 28