İstila!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Aklımda bulunsun yolda gördüğüm ilk korsandan alacağım kitaplardan biri ....

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre_gss
    emre_gss's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:
    -----------------------------

almak lazım alanyada nerde var acaba bu kitap ?

sen alanyadamısın :)) way be ayni yer ha..ayni yer-di daha doğrusu..

yorgun senarist .]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

mükemmel herkez izlesin yada okusun şok olacaksınız :|

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

muğladaki kürt artışı kapaktaki resimden anlaşılıyor. zaten belliydi. lanet olsun.

Im Boned, All Boned.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    FireX
    FireX's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şimdi izledim. Güzel paylaşım. Verilerle gerçekleri göz önüne seriyor. Sonumuz hayır olsun.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

indiriyorum saol

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

manialith bunu yazdı:

muğladaki kürt artışı kapaktaki resimden anlaşılıyor. zaten belliydi. lanet olsun.

Aynen öyle hocam. Sadece Muğla değil Antalyada'da çok fazla bir artış var. Yalnız açıklık getireyim "Türklüğü kabul etmiş sadece etnik olarak kürt olanlardan bahsetmiyorum." Pkk destekcilerinden bahsediyorum.

Misal olarak bodrumda Gümbet'i örnek olarak gösterebilirim, şuan ben o semte girmiyorum girdiğim zaman sanki Şırnak'ta geziyormuş hissine kapılıyorum.

Bodrum merkezide istila etmiş durumdalar bütün dükkanlar; sahte derici, çantacı, sahte giyim ürünleri satıyor ve hepsinin başında bir tip millete sanki uzaydan gelmiş gibi bakıp satış yapmaya çalışıyor. Nereden baksan 50-60 dükkan sırf Bodrumda onların, Gümbet'te tamamı onların ki Gümbet en çok turistin geldiği yer. 

Yaptıkları kara para aklamanın en güzel yolu. Ne ses çıkaran var nede engel olan, herhangi bir denetleme yok birşey yok.   

Neden Ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

HighElf bunu yazdı:

almanyadaki almanlarda türkler hakkında böyle düşünüyor :)

burda kürtler hakkında düşmansal duygular beslerseniz ordaki türklere yapılan ayrımcılığa laf atma hakkını kaybedersiniz ...

Türklerde orda devlet kurma planları yapsın eline silah alsın düşünmeyiz kardeş sen empati kurmayı bilmiyosun anlaşılan

aynen

+ olarak kürtlere laf eden yok potansiyel pkk lı kürtlere laf eden var.

dediği gibi almanyadaki Türk kardeşlerimizde ellerine silah alıp, orda burda eylem yapsalar, almanyayı bölmeye kalksalar(ki olamaz öle bişi alman hükümeti hemen el koyar bu gidişe engeller.. ) sonuna kadar haksızlardır, arkalarındada durmaya hakkımız olmaz..

edit: kaldı ki o vatan oradaki Türklere ait değil sadece sonradan göç etme, ailelerin çok önceden göç edip çocuğun orda doğması sonucu oluşan bi topluluk. yeri geldiği zaman burdaki Kürtler savaşlarda bizde vardık bizlerde şehit verdik diyip ülkeye sahip çıkıyolar. sahip çıktığın(sanada ait olan) ülkeyi n hakla bölmeye kalkarsın pezevenk?

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

HighElf bunu yazdı:

almanyadaki almanlarda türkler hakkında böyle düşünüyor :)

burda kürtler hakkında düşmansal duygular beslerseniz ordaki türklere yapılan ayrımcılığa laf atma hakkını kaybedersiniz ...

hacı almanyadaki türklere bende kıl oluyorum türk sen türk ol bizimkiler bi acayip bende anlamadım.

edit: benim o.çocuğu devletim anadoluya yatırım yapmak dururken paso istenbula yatırırsa doğal sonuç olarak istila ederler tabi.

Hukumete sov devlete degil )) icin acilir ))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

indirdiğim gibi izledim kanım dondu valla.

senelerdir kurt olan hiçbir esnaftan alışveriş yapmam.bu i.nelere muazzam bir sermaye akışı var.

yalnız memlekette herkes dusmus amerikan ruyasının derdine sorunları dusunen tartısan çözum sunan yok

ne yapıyoruz.nereye gidiyoruz.adamlar örgutlenmişler her sokaga bile birer temsilci adamıslar dolayısıyla anlık istihbarata sahipler.

işlerine geldimi turk kurt kardesiz muhabbeti gelmeince biz kürdüz almadan gitmeyiz muhabbeti.

bdp li l.vuklara gelince onlarında a.q .onlarda psikolojik savaşın parçası olmuslar birlikte hareket ediyorlar.ortada tonla şehit var

ve hala baskı kuruyorsunuz diyen o.cocugu bdp li vekiller.herşey 3 kuruş çıkar için.

üstelik memleket eskiden sagcı solcu mevzularıyla mesgulken işin yonu deişti.

1.turkluk davası gudenler bizim gibiler yani

2.iktadarı yonetenler dahil islami maksat gidenler var

3.kurtluk davası gudenler var

noldu benim guzel ulkeme.gemisini kurtaran kaptandır muhabbetiyle nereye kadar gideceğiz.................

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 3093 Toplam Mesaj: 28