İş(Zordayım) Hocalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

ReyiZ hocaya 120 tl lik is verdim  tahribattaki muridlerefaydamiz olsun

flybatwin tarafından 30/Kas/17 19:22 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Hocam spss bilgin var mı? Var ise sana birkaç ayarlayabilirim anket üzerinden veri girme pek bi dalgası da yok ama yardımcı olmak adına sana.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Değer görüp yazan,yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.Buradaki arkadaşların yaptığını yüzyüze tanıdığım yıllardır yediğim içtiğim insanlar yapmadı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Izmitte kalacak yerin varsa garson isi ayarlayabilim. Ayaz pastahanelerinde calisirsin hicbi yoğunluk yok. Patronu adam gibi adamdir. Oyle standart cafe gibi dusunme musteri gelir direk şu bu pastayi istiyorum der alir gider

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

php bot vs yapabiliyormusun ?

django yu anlamadim neler yapiliyor bununla ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

php bot vs yapabiliyormusun ?

django yu anlamadim neler yapiliyor bununla ?

yok hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Izmitte kalacak yerin varsa garson isi ayarlayabilim. Ayaz pastahanelerinde calisirsin hicbi yoğunluk yok. Patronu adam gibi adamdir. Oyle standart cafe gibi dusunme musteri gelir direk şu bu pastayi istiyorum der alir gider

ulan ayaz'daki pastaları hiçbir yerde bulamıyorum. Aga izmit'teki öğrencilik yıllarıma dair özlediğim tek ayrıntı o. Bi izmit'te ayaz, bir de bursadaki abişoğlu. ama ayaz her türlü.

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    dbcooper bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

ulan ayaz'daki pastaları hiçbir yerde bulamıyorum. Aga izmit'teki öğrencilik yıllarıma dair özlediğim tek ayrıntı o. Bi izmit'te ayaz, bir de bursadaki abişoğlu. ama ayaz her türlü.

Gebze bekiroğlu na uğra bulursun 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Tüm arkadaşlara teker teker gerçekten çok teşekkür ederim.Dediğim gibi yüzyüze tanıdığım insanlardan bu durumda selam bile vermeyenler oldu.Çoğu arkadaş aileden biri gibi davrandı,yardımcı oldu.Mahcuplukta var.Bu yapılan iyilikleri unutmayacağım.

ReyiZ tarafından 10/Ara/17 22:46 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    dbcooper bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Sahibi arkadasimdir diye demiyorum guzel urunleri var. Mesela bu gece imal ediliyor pastalar. Yarin aksam 10 a kadar satilmazsa , muhtac insanlar muhakkak geliyor onlara falan veriliyor eger gelen olmazsa imha ediliyor. Yani bizim tabirimizle gunluk uretim tuketim olayi diyebilirim. Kargoda parcalanmayacagini bilsem bitane gonderirdim aslinda ama:)

Toplam Hit: 4567 Toplam Mesaj: 23
yardım