İtiraf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa bunu yazdı:
    -----------------------------
    dedemin o gun vefat ettigini bile bile ayni gun icinde masturbasyon yaptim.Cenaze evine gitmeden tam 1 saat once :((((
    -----------------------------

baska söze ne hacet!

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scourge_of_God
    Scourge_of_God's avatar
    Erkek
    kuzenlerle bira içtik dayımın bmw ile dolaşıoduk arabayı gömdüm daha dogrusu yandan gelen safrane gömdü. arabanın bagaj yok oldu abi. tabi bana araba yasak oldugu için dayımın olu üstüne almak zorunda kaldı.allah karetsin ya cocuka yazık oldu. tabi bira yüzündende dünyanın fırcasını yedik

Sc0ur9e 0f 90d was here
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diabolical
    Diabolical's avatar
    Erkek
    ewlenme vaadiyle bir genc kızı bozduğumu düşünüyordum ama kız zaten kız değilmiş regl olmus orospu kendini yutturmaya calışıyormus ve ben bunu o an anlamadım daha sonra kankisi söledi bende zarf attım yedi salak .... pişmanımmmmm çünkü ogün karının canı acıyor diye zikmeye devam etmemiştim ve butun gün kasık agrısından öldüm takiii bos bir hela bulana kadar

Bu gün yine omzum agrıyo mına koyim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    belki inanmıycaksınız ama 2 bayram paramı ve biriktirdiğim tün paralrı bete yatırıp 1.8milyar kazanmıştım.25 yaşında bir yeğenim var parayı onunla beraber almıştık.parayı yeğenimin adına bankaya yatırdık.hala daha duruyor!ama bana bet oynamak yasak olduğu için hala daha söyliyemedim.1 yıl oluyor galiba bu olay olalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesharti
    vesharti's avatar
    Erkek
    LAN MANMAX SENİN O ANLATIŞ TARZINA SOKAYIM. KÂMİL !!!!!!!!!!! DÜZGÜN İFADE ET................
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Kizdigim zaman Kipkirmizi oluyorum :)

gözüm dönüyo karsimdakini dograyasim geliyo ciddi ciddi.manyak gözüm dönüyo

anlik siddet gösterileri yapiyorum o an artik cevremde ne var ise onunla kesebilirim kizdigim sahsiyeti bisey bulamazsam tekme tokat ani nanbudo hareketleri cizebilirim. o an yanimdan iki metre uzaklasir taniyanlar :)) tanimayanlarin vah haline

Laaaaaan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yavas ol la ne derdın? Yenge nasılmıs? Benım oglanında selamı var sana.. Senın dedıgın seyı sorusturdum ben 8400 ytl cıvarında tutuyor o iş. Bence sıktıret. 900 ytl sırf otomatık sulama sıstemıymıs.. Konuyu boyle dagıtırlar ıste. Atardım pmden ama mıllete dert olsun ne bu yazdıkları deyyu meraktan catlasın ınsanlar...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    GaLatasarayın 100'üncü Yıl Kutlamaları İcin Bilet Almak amacıyla sabah'leyin Bindigim İett otobüsünde uzun bir yolculugun arasında gözüme güzel 90-60-90 ama 30-35 yaşları arasında bi hatun çarptı tabi otobüs tıklım tıklım bende oturuyorum!. tam hatuna buyrun hanımefendi oturun dedigim anda TISSSSS die bi ses geldi ve birden kapılar acıldı!!! :( oda ne birden otobüs boşalmazmı! ben ve yanımda oturan moron teyze birbirimize bakakaldık!.  bende doğal olarak oradan hızla uzaklaştım!... ASS OLDUM YANEEEEE! :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

bayler ben 2. sınıfa gidesiye kadar altıma yapardımbi gün yine altıma yaptım sonra annem bana gelip:

-bak hiç abin yapıomu kocaman çocuk oldun dedi

bende o an dellenmişim baktım abim daha uyuyo bi tasa işeyip onun yatağına döktüm ve benden 2 kat azar yedi

şu anda sölesem azıma mıçar..

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

bi defasında 3 kızla aynı anda çıkıyodum bunlar arkadaştı bide birbirlerini tanıyolardı falan elence olsun die bigün üçünüde aynı yere çaardım ama ben gitmedim sonuçta anladılar olayı üçü birden bana küfürlü mesaj yağmuru yaptılar tel kitlendi :D:D ama çok elenceli oldu bi arkadaş konuşmalarına şahit oldu akşam anlattı gülmekten ölüoduk az daha

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
Toplam Hit: 10507 Toplam Mesaj: 49