İtiraf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

TugrulBaba bunu yazdı:

yavas ol la ne derdın? Yenge nasılmıs? Benım oglanında selamı var sana.. Senın dedıgın seyı sorusturdum ben 8400 ytl cıvarında tutuyor o iş. Bence sıktıret. 900 ytl sırf otomatık sulama sıstemıymıs.. Konuyu boyle dagıtırlar ıste. Atardım pmden ama mıllete dert olsun ne bu yazdıkları deyyu meraktan catlasın ınsanlar...

iyidir andam derdim yok ya dogal halim öle, yegenimi öp benim icin yengen iyidir herhalde pek görüsemiyoz.

baksana deli para ya senin dedigin olay 8 milyar 400 milyon eski tabiriyle.otomatik sulama sistemi 900 milyon demissin ,merak ettim sontaj icindemi bu olayin cünkü dedigim yerde su yok dogru dürüst..

neyse msn de görüsürz andam iyi bak kendine yegenime iyi bak

Laaaaaan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
    benim çeke çeke suyum çıkmış(31)

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    Kith-Kanan bunu yazdı:

bi defasında 3 kızla aynı anda çıkıyodum bunlar arkadaştı bide birbirlerini tanıyolardı falan elence olsun die bigün üçünüde aynı yere çaardım ama ben gitmedim sonuçta anladılar olayı üçü birden bana küfürlü mesaj yağmuru yaptılar tel kitlendi :D:D ama çok elenceli oldu bi arkadaş konuşmalarına şahit oldu akşam anlattı gülmekten ölüoduk az daha

dai o olay harbiden cok ii oluor cidden bayaaa kufur yiyosun hatta kasıklara darbe bile alıosun tüm kızlar bana karşı cephe almıştı bende inadına sınıfa baska kızlarla geliodum catlıolardı :D:D:D:D:D:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    c
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Küçükken bütün mahallenin kızlarına pipimi göstermiştim.işin komiği hepsi evlendi ve hepsi samimi arkadaşım olduğu için her ay toplanır eski günleri konuşuruz.Ve her seferinde bunu anlatırlar.salaklar arada sıkıştırıyolar sanki gene açıpta göstericem alla alla :D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oguzhanbaba
    oguzhanbaba's avatar
    Erkek
     istiyorlarsa göster gitsin a.q... kendileri kaşınıyolar.

Yalnız Bir ordudur Kendi çölünde Sonsuz savaşlarında Hep yener Kendi ordusunu.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    itiraf ediorum 8. sınıftayken sınıfça disipline gitmemize neden olanacağı sölenen ama bi zik olmamış olan tahtanın kırılması olayını ben ypatım :D

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    italyan muhahahahahahahahahah yarıldım dayı yaaa!! ahahaha evlendiler hala senimi sıkıstırıolar ac die??:S:S alla alla

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 10508 Toplam Mesaj: 49