folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder İtülü Öğrenciye Yurt Tavsiyelereniz

İtülü Öğrenciye Yurt Tavsiyelereniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bu sene itü yü kazandım. İtünün hem maslaktaki hem maçkadaki (maslakla maçka arası ulaşım kolay diyorlar hem seneye maslağa geçiceğim için orda kalmak mantıklı geldi. Hem üniversitenin imkanlarından da faydalanırım :) ) yurtlarına başvuracağım ama çıkma ihtimali zor diyorlar o yüzden yakın çevredeki yurtları araştırıyorum.

Hazırlık maçkada olacakmış sanırım gitme ihtimalimde yüksek hazırlığa. Maçka yakınında özel devlet vakıf yurtlarını söyleyebilir misiniz? Mümkünse cemaat yurtları hariç :)

Not: İmkanlarını oda kişi sayısını banyo tuvalet paylaşımını da belirtirseniz  çok sevinirim :)

ModS: Konuyu doğru yerine taşıdım konuları doğru yerlere açmaya özen gösterelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

hangi bölümdesin hocam ?

No. Not even in the face of Armageddon. Never compromise. - Walter Kovacs (Rorschach)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Elektrik müh. ing. sen de itü demisin ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

zeratul bunu yazdı:
    -----------------------------

yok hocam ama orada okuyan arkadaşlarım var soruştururum bu yurt meselesini.

No. Not even in the face of Armageddon. Never compromise. - Walter Kovacs (Rorschach)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

Göleti zorla, gümüşsuyu da iyidir ama sonunda eve çıkarsın muhtemelen.Evler özel yurtlara nazaran daha çok tercih ediliyo

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

zeratul bunu yazdı:

yok hocam ama orada okuyan arkadaşlarım var soruştururum bu yurt meselesini.

Çok saol hocam çok iyi olur

Edit:

Valira bunu yazdı:

Göleti zorla, gümüşsuyu da iyidir ama sonunda eve çıkarsın muhtemelen.Evler özel yurtlara nazaran daha çok tercih ediliyo

Zaten itü yurtlarını yazıyorum ama çıkma ihtimali zor olduğundan alternatif düşünüyorum mecburen

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

Up? Yok mu bilen yahu herkes evde mi kalıyor :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Valira bunu yazdı:

gölwt yurtları kirası 700 tl

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

Maslak'ta olsan da sorun olmaz hoca. Servisler var Gölet ve Vadi'nin önünden kalkıp Maçka'ya giden. 2TL ödeyip gidersin okuluna rahat rahat. Maçka'nın yanında bi KYK yurdu var Abdi İpekçi diye hemen altında hem de. Ben gölette kalıyorum bu sene bitirdim hazırlığı hiçte sıkıntı olmadı. yağmur-kar-soğuk yada canım istemediği zamanlarda servisle gittim okula geri kalanlarında metroya yürüdüm. gayet rahat geçti.. tavsiyem biraz ısrarcı bi şekilde itü yurtlarına abanman olacak.

gölet'te 8 kişi bi dairede kalır. dairelerde 4'er oda var. her odada 2 kişi kalıyor. dairenin içinde mutfak(ortak buzdolabı, ocak, davlumbaz vs), tuvalet, banyo, lavabo, yemek yiyip, sohbet edip, batak oynayabileceğin ortak alan var. . gayette iyidir güzeldir tavsiye ederim. tek sorun ücreti biraz yüksektir. 550tl ödersin. sınırsız elektrik, gerçekten yüksek hızda internet bağlantısı, sınırsız doğalgaz(kışı şort ve t-shirt ile geçirdim :)), sınırsız su(banyo,lavabo), sınırsız içme suyu(damacana fantazisi yapmamak koşuluyla odana bile getirebilirsin) ayrıca etüt-çizim odaları da vardır. en alt katta tv odası, çamaşır makineleri de bulunmaktadır. günlük yada 2 günde bir temizlik imkanı vardır kampüs içinde olduğundan ilerleyen senelerde ulaşıma para ödemezsin. kampüs içi ring servislerle de istediğin yere ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. sorun olursa gerek pm ile gerek buradan ulaşabilirsin hocam. hayırlı olsun :)

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

mustaphachan bunu yazdı:

Maslak'ta olsan da sorun olmaz hoca. Servisler var Gölet ve Vadi'nin önünden kalkan. 2TL ödeyip gidersin okuluna rahat rahat. Maçka'nın yanında bi KYK yurdu var Abdi İpekçi diye hemen altında hem de. Ben gölette kalıyorum bu sene bitirdim hazırlığı hiçte sıkıntı olmadı. yağmur-kar-soğuk yada canım istemediği zamanlarda servisle gittim okula geri kalanlarında metroya yürüdüm. gayet rahat geçti.. tavsiyem biraz ısrarcı bi şekilde itü yurtlarına abanman olacak.

gölet'te 8 kişi bi dairede kalır. dairelerde 4'er oda var. her odada 2 kişi kalıyor. dairenin içinde mutfak(ortak buzdolabı, ocak, davlumbaz vs), tuvalet, banyo, lavabo, yemek yiyip, sohbet edip, batak oynayabileceğin ortak alan var. gayette iyidir güzeldir tavsiye ederim. tek sorun ücreti biraz yüksektir. 550tl ödersin. sınırsız elektrik, gerçekten yüksek hızda internet bağlantısı, sınırsız doğalgaz(hem mutfak hem kalorifer amaçlı), sınırsız su(banyo,lavabo), sınırsız içme suyu(damacana fantazisi yapmamak koşuluyla odana bile getirebilirsin) ayrıca etüt-çizim odaları da vardır. kampüs içinde olduğundan ilerleyen senelerde ulaşıma para ödemezsin. kampüs içi ring servislerle de istediğin yere ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. sorun olursa gerek pm ile gerek buradan ulaşabilirsin hocam. hayırlı olsun :)

hocam gölet yurtlarına daha 1 ay önce 700 dediler bize ?

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeratul
    zeratul's avatar
    Erkek

mustaphachan bunu yazdı:

Maslak'ta olsan da sorun olmaz hoca. Servisler var Gölet ve Vadi'nin önünden kalkan. 2TL ödeyip gidersin okuluna rahat rahat. Maçka'nın yanında bi KYK yurdu var Abdi İpekçi diye hemen altında hem de. Ben gölette kalıyorum bu sene bitirdim hazırlığı hiçte sıkıntı olmadı. yağmur-kar-soğuk yada canım istemediği zamanlarda servisle gittim okula geri kalanlarında metroya yürüdüm. gayet rahat geçti.. tavsiyem biraz ısrarcı bi şekilde itü yurtlarına abanman olacak.

gölet'te 8 kişi bi dairede kalır. dairelerde 4'er oda var. her odada 2 kişi kalıyor. dairenin içinde mutfak(ortak buzdolabı, ocak, davlumbaz vs), tuvalet, banyo, lavabo, yemek yiyip, sohbet edip, batak oynayabileceğin ortak alan var. gayette iyidir güzeldir tavsiye ederim. tek sorun ücreti biraz yüksektir. 550tl ödersin. sınırsız elektrik, gerçekten yüksek hızda internet bağlantısı, sınırsız doğalgaz(hem mutfak hem kalorifer amaçlı), sınırsız su(banyo,lavabo), sınırsız içme suyu(damacana fantazisi yapmamak koşuluyla odana bile getirebilirsin) ayrıca etüt-çizim odaları da vardır. kampüs içinde olduğundan ilerleyen senelerde ulaşıma para ödemezsin. kampüs içi ring servislerle de istediğin yere ücretsiz ulaşım sağlayabilirsin. sorun olursa gerek pm ile gerek buradan ulaşabilirsin hocam. hayırlı olsun :)

İtü yurtları olsa müthiş olacak zaten hocam rahatlığını biliyorum araştırdım internetten de zaten. Ama işte eğer orası olmazsa diye bir alternatif oluşturmaya çalışıyorum en azından yedek listeden girersem yurda girene kadar açıkta kalmamak için. Teşekkürler hocam :) Hangi bölümdü senin ?

Toplam Hit: 4517 Toplam Mesaj: 24