folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İzmir & Aydın Hangisini Tercih Edersiniz ?

İzmir & Aydın Hangisini Tercih Edersiniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Manisa doğumlu 25 yıllık İzmirliyim.2010 dan önce İstanbul veya Ankaraya kaçmayı oralarda iş bulmayı düşünüyordum.2010 da askere gidince kendi kendime dedimki "izmirden tatil haricinde başka şehre gideni si**inler".

izmire köy kasaba diyene bakma izmir başka bişey ya anlatılmayan bir cazibesi var

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

tabiki de izmir 

kendini geçindirecek bir işin varsa izmirde her şeyi yapabilirsin.

yok altyapı yok bilmem ne vs vs uzar belki - listesi ama

+ listesinde insanı insan maddesi her şeye bedeldir.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Aydınlı arkadaşım kışın izmirden soğuk yazları izmirden sıcak olduğunu söylerdi..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Bu arada Aydınlılar Tokatçı olur, ozellikle Çinelilerden uzakdur. :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

İzmir'e bir puanda benden... +1

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

32 yaşında ve 30 senedir İzmir'de yaşayan biri olarak, tabiki İzmir :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Öneriler için teşekkür ederim fakat tercihi Aydından yana kullanacağız bakalım . Çünkü 2014 teki izmir ile şimdilki izmir arasında çok fark var git gide yaşanmaz biz hal alıyor trafik olsun kalabalıklaşma zaten faktör çok göç alıyor. Otobandan Aydın İzmir 1 saat bile sürmüyor hem izmirin güzelliklerinden yararlanırsın hemde izmir kadar pahalı olmaz ve kalabalık olmaz diye düşündüm.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı

Bu arada Aydınlılar Tokatçı olur, ozellikle Çinelilerden uzakdur. :)

çine :D

bir abi var çineli memleketine sövüyor

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Öneriler için teşekkür ederim fakat tercihi Aydından yana kullanacağız bakalım . Çünkü 2014 teki izmir ile şimdilki izmir arasında çok fark var git gide yaşanmaz biz hal alıyor trafik olsun kalabalıklaşma zaten faktör çok göç alıyor. Otobandan Aydın İzmir 1 saat bile sürmüyor hem izmirin güzelliklerinden yararlanırsın hemde izmir kadar pahalı olmaz ve kalabalık olmaz diye düşündüm.

Doğru bir karar vermişsin. izmirin 2-3 güzel semti var inkar edilemez. fakat  izmir genel anlamda pis bir şehir. her türlü pislik var. nerde evden kaçan veya raydan çıkan ipsiz sapsız var  tahmin edersinki 1. adresleri izmirdir. insanlarının %70i kültürsüz ve cahil..  göç almasınında etkisi büyük. belediyecilik ve iş imkanları vasat. 

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Doğru bir karar vermişsin. izmirin 2-3 güzel semti var inkar edilemez. fakat  izmir genel anlamda pis bir şehir. her türlü pislik var. nerde evden kaçan veya raydan çıkan ipsiz sapsız var  tahmin edersinki 1. adresleri izmirdir. insanlarının %70i kültürsüz ve cahil..  göç almasınında etkisi büyük. belediyecilik ve iş imkanları vasat. 

memleket neresi aktrol kardes paris mi ?

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 5591 Toplam Mesaj: 56
aydın i̇zmir