folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir De İkamet?

İzmir De İkamet?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Crimeangel adamsın demek istiyorum:)

O dubleks evlerin bir adı ya da bölgesel bir ad var mı?

Özelden yazıyorum sana..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

gel bakalım sen bakarız. bende ev denk gelince haber ederim.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocam yeni konu açmayayım. Babam yatırım amaçlı ev almayı düşünüyor ve benim okulum nedeniyle İzmir'de Buca'da almayı düşünüyor. Bileniniz var mıdır 3-4 sene sonra fiyatı artarak çekilen krediyi amorti edecek yer? Ayrıca dublexi görünce heyecanlanmadım değil.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

Hocam yeni konu açmayayım. Babam yatırım amaçlı ev almayı düşünüyor ve benim okulum nedeniyle İzmir'de Buca'da almayı düşünüyor. Bileniniz var mıdır 3-4 sene sonra fiyatı artarak çekilen krediyi amorti edecek yer? Ayrıca dublexi görünce heyecanlanmadım değil.

çok araştırdım yatırımlık şöyle bir durum var hocam.  genelde 1+1, 2+1, eşyalı eşyasız yeni yapılan binalarda daireler var. 100bine de var 180bine de..

yatırım amaçlı 100bin lik bir daireyi konuşalım. ortalama geri ödemesi aylık 900-1000tl civarı. en basitinden 500tlye bir kiracı bulursanız ki bu genelde öğrenci olur. üzerine 400-500tl koyarak ev sahibi olabilirsiniz. 

hele elinizde 100bin tl var ise işiniz çokdaha kolay :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Evka 3 bornovanın hemen dibinde. Egeye bornovaya yakın metro var.

Dublex bir ev bulursun 1200 e kombili bahçeli. Köpeğinle rahat edersin havası temiz sessiz sakin. Araban varsa daha bir güzel olur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Valla kardeş buca civarında da epey yeni konut yapıldı..özellikle hipodrom tarafında yeni siteler yapıldı. fakat Tınaz tepe civarını pek bilmiyorum orda da tekil apartman oalrak güzle binalr yapıldı  buca ataürk mah civarı.. fakat hiç fiyatlarını durumlarını bilmiyorum.. iş yerin bucada olcaksa bu dediğim yerlerdeki  yeni binalar dışardan fena gözükmüyor bir de buca hastanesinişn ( seyfi demirsoy9 orda harbiş bloklarının arksaında  rzidans tipi bir yer vardı önü koca park hem yoldan içeride hem de merkezi sayılır.. oralreara dabir bak ozaman..Bornova c evka  cdtarafında villa tipi yerler de mevcut fakat bucaya biraz uzak trişpleksler orda 1.2 1.8 arası gidyor diye biliyorum kira oalrak..

Buca evkasında da dubleks villalar vardı fakat 15-20 senedir gitmiyorum bilmiyorum durumlarını uygun bulabilirsen hava olarak   buca merkeze göre havdardır biraz yüksek olduğu için.. ama gelip görmen lazim.. yeni yapılar da yapılmış olabilir 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

Dublex bir ev bulursun 1200 e kombili bahçeli. Köpeğinle rahat edersin havası temiz sessiz sakin. Araban varsa daha bir güzel olur.

janni hocam evka 3 de baya bi tribleks dubleks var fakat göç kaynaklı çok fazla karışık bir bölge olduğunu duydum. istanbuldaki barzolardan bıktık bir de orada çekmeyelim hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Valla kardeş buca civarında da epey yeni konut yapıldı..özellikle hipodrom tarafında yeni siteler yapıldı. fakat Tınaz tepe civarını pek bilmiyorum orda da tekil apartman oalrak güzle binalr yapıldı  buca ataürk mah civarı.. fakat hiç fiyatlarını durumlarını bilmiyorum.. iş yerin bucada olcaksa bu dediğim yerlerdeki  yeni binalar dışardan fena gözükmüyor bir de buca hastanesinişn ( seyfi demirsoy9 orda harbiş bloklarının arksaında  rzidans tipi bir yer vardı önü koca park hem yoldan içeride hem de merkezi sayılır.. oralreara dabir bak ozaman..Bornova c evka  cdtarafında villa tipi yerler de mevcut fakat bucaya biraz uzak trişpleksler orda 1.2 1.8 arası gidyor diye biliyorum kira oalrak..

Buca evkasında da dubleks villalar vardı fakat 15-20 senedir gitmiyorum bilmiyorum durumlarını uygun bulabilirsen hava olarak   buca merkeze göre havdardır biraz yüksek olduğu için.. ama gelip görmen lazim.. yeni yapılar da yapılmış olabilir 

buca daki evka 1 sanırım. buradaki dubleksleri hiç duymamıştım. crimeangel mürid sayesinde öğrendik gidip yerinde bakıcaz artık..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    janni bunu yazdı

janni hocam evka 3 de baya bi tribleks dubleks var fakat göç kaynaklı çok fazla karışık bir bölge olduğunu duydum. istanbuldaki barzolardan bıktık bir de orada çekmeyelim hocam?

Dublexlerde rahat edersin hocam. Evka3de kiralar bornova merkezden daha pahalı daha lüxdür bu arada. Asıl buca alsancak konak ückuyular hatay taraflarından uzak dur derim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Son 2-3 haftadır ev bakınıyorum yatırım amaçlı.. aynı düsüncede olan arkadaşlara nacizane tavsiyem tınaztepe kampüs yakınlarında bakınmaları veya hic bulasmayip ailenin kalabileceği noktalara yönelmeleri..

ben 2.yi tercih ettim.. bu hafta içi de işlemlere başlıyorum sorun çıkmazsa..

1+1 ler ilerde elinizde patlayabilir.. ailenin kalacağı yerler her zaman daha iyi getiri sağlar..

prim yapma anlamına da şunu diyebilirim 92bine 2005 yılında çevikbirde ev aldım şuan 200den aşağı kesinlikle gitmez ki emlakçının dediği 220ye alıcı bulunabileceği.. 10 yılda çevikbirde ne değişti ben pek fark göremedim.. sadece 2-3 banka daha eklendi.. başkada fark bilmiyorum..

ayrıca seçimlerden önce girişin derim bu olaya.. faiz konusunda çok büyük endişeler var.. ve sabit faiz konusunda da emin olun..

Dipnot: 160bin icin bankanın bana verdiği teklif aylık 2207tl sabit ödeme şeklinde..

eğer bir değişiklik olmazsa da böyle devam eder..

buca da bakınacak arkadaşlara da vakit uygun oldukça yardımcı olabilirim..

tanıdık emlakçıya da yönlendirebilirim..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
Toplam Hit: 2649 Toplam Mesaj: 36