folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İzmir Halkına Helal Olsun. Tebrik Ediyor Ve En Derin Saygı, Sevgilerimi Sunuyorum.

İzmir Halkına Helal Olsun. Tebrik Ediyor Ve En Derin Saygı, Sevgilerimi Sunuyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Bide gevur izmir derler.

Twitterden olan olayları devamlı takip ediyorum şehit haberlerinden beri..

Ege üni tıp fakültesinin twitterden yaptığı duyuru ile binlerce izmir halkı ve hatta egeden akın akın insan hücum etmiş kan vermek için. (4 bin kişi)

Gazetelerin yazdığına göre, yaralı askerlerimiz için olan kan ihtiyacı karşılanmış, hatta ege üni tıp fakültesi stokları dolmuş, üzerine kızılaya yönlendirilmiş ve kızılay egedeki tüm tırlarını toplamış meydanlara vermiş talep fazlalığından.

TÜRK millet ve beraberliği budur. Gözlerim yaşardı bu dayanışmadan.

Gevur izmir diyenlerin müslümanlıklarını.....................

Tekrardan izmir halkına duyarlı türk vatandaşlarımıza minneti, saygıyı, tebriği, teşekkürü ve bütün güzel dilekleri borç bilirim.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21188492.asp

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

evet tebrik etmek lazım

böyle şeylerde çok hızlılar

ama siktiğmin metrosunu bitiremediler...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Yaşanan kötü olayın üstüne böyle birşey görmek gurur verici.

Ancak "Gevur izmir diyenlerin müzlümanlıklarını....................." şu kısmın konuyla ne alakası var? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Ancak "Gevur izmir diyenlerin müzlümanlıklarını....................." şu kısmın konuyla ne alakası var? 

O konuda açıklama yapayım hemen ;

Twitterde sıkı takipçiysen bir ara gevur izmir başlığı tt idi. En başta bunun bir geyik olduğunu sandım, fakat baya uzun bir zaman tt ilk sırada kalınca girip bakayım dedim. Gördüklerime inanamadım. Millet izmirlilere yunanları saklayan yarısı hristiyan aslında müslüman görünmeye çalışan işte yunan tohumu ot bok giydirme yapıyor. Ve bu gördüklerim tek tük değil sayfa sayfa idi.

Vatan millet müslümanlık sevgisinin, ben vereyim askerlere gitmesede birine yardımın dokunur sevabına diyen izmirli müslümanları ve yan gelip yatan izmire gevur diyen götünü çeviren o sözde mülümanlara ....................................... Aklınıza ne gelirse dolduruyorum işte yazma sebebim budur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Twitterde sıkı takipçiysen bir ara gevur izmir başlığı tt idi. En başta bunun bir geyik olduğunu sandım, fakat baya uzun bir zaman tt ilk sırada kalınca girip bakayım dedim. Gördüklerime inanamadım. Millet izmirlilere yunanları saklayan yarısı hristiyan aslında müslüman görünmeye çalışan işte yunan tohumu ot bok giydirme yapıyor. Ve bu gördüklerim tek tük değil sayfa sayfa idi.

Vatan millet müslümanlık sevgisinin, ben vereyim askerlere gitmesede birine yardımın dokunur sevabına diyen izmirli müslümanları ve yan gelip yatan izmire gevur diyen götünü çeviren o sözde mülümanlara ....................................... Aklınıza ne gelirse dolduruyorum işte yazma sebebim budur.

iyide vatan sevgisini dinle imanla niye karşılaştırıyorsunuz?

Yaratılıştan,insan fıtratından gelen birşeydir vatan sevgisi. Bi kişinin müslüman,ateist,deist vs vs. olması bu durumu değiştirmiyorki.

İngiliz kendi vatanını sevmiyormu sanki? Şu konunun falan dine çekilmesi saçma.

edit:twittera bakmıyorum o konuda bişey diyemicem hocam.

pcdoktor636 tarafından 09/Ağu/12 13:53 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

olayın gavurlukla hiçbir alakası yok , tamamen milli duyguları, vatan sevgisini ve milli bilincin yüksekliğini gösterir . Olması gerekende budur keşke buna hiç gerek kalmasaydı , daha önce izmirde bulunmuş biri olarak çok üzüldüm ki !foça! yani ...

umarım ardı gelmeden kesilir bu tip lanet saldırılar , artık doğu kesiminde askerliğini bitirmiş adamlar bile geldiğinde psikolojik bir çöküş içerisinde oluyor , kimisi ya konuşmuyo ya toplumdan kaçıyo , ne yazıkki mehmehçiklerimizi çok kötü etkiliyor bizde asker olacağız inş bizde bu vatanı savunacağız ama bu şekilde değil böyle olmamalı , hergün yeni şehit haberleriyle olmaz !

tekrar bu bilinci gösteren izmir halkına bende teşekkür ediyorum keşke kafasını kuma gömmüş doğu halkımız da uyanabilse , ve pkk denen bokçukurunun kendilerine de zarar verdiğini görebilse ...

edit : ulan dünyanın en rahat yaşanan ülkelerindeniz ,  çalışın kazanın, yiyin için hayatınızı yaşayın amk , türkiyeden suriyeden irandan toprak koparıp o sktgm kürd... ı kurunca cok mu rahat olacaksınız , bizi rahat mı bırakacaksınız , sizin ggibilere bu ülkeden değil toprak , yaPrak bile yok , o pkk ya destek veren zihniyetin gelmişini ... . lan bide şu var adam üniversite okuyor, o yaşa gelmiş belli ilimleri öğrenmiş adam hala pkk yandaşlığı yapıyor savunuyor , lan müslümanlıkta varmı böyle bişe , herşeyi geçtim müslümanız olm biz , siz , hepimiz . Dinine saygısı olmayan adamdan atan saygısı ve sevgisi bekliyoruz bişe demiyorum fazla . uzuyacak baya yoksa.  

karahanx tarafından 09/Ağu/12 13:58 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Bizi 61 kenara...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Narkozda gitmiştir kesin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

izmir halkını zaten her zaman milliyetçi tavrından dolayı çok sevmişimdir.

gerçekten  tebrik ediyorum, istanbul da olsa kim bilir ne kadar ilgi olurdu... sanmıyorum izmir kadar olsun.

saygılarımla izmir, önünde eğiliyorum.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    en sevdiğim şehirdi sevgim dahada arttı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

iyide vatan sevgisini dinle imanla niye karşılaştırıyorsunuz?

Yaratılıştan,insan fıtratından gelen birşeydir vatan sevgisi. Bi kişinin müslüman,ateist,deist vs vs. olması bu durumu değiştirmiyorki.

İngiliz kendi vatanını sevmiyormu sanki? Şu konunun falan dine çekilmesi saçma.

edit:twittera bakmıyorum o konuda bişey diyemicem hocam.

Şehitlik, şehitlik mertebesi ve şehitliğe verilen önem nerden geliyo ??

burda hiçbirşeyi dine çektiğim felan yok. Özellikel açıklamasınıda yaptım tiwtterde gördüğüm bu ülkede ne kadar yobaz olduğunu açıkladım. Üzerinede dinsiz gevur denilen adamların YUNAN TOHUMU DENİLENlerin, diyenler götünü çevirip yatarken denilenlerin nasıl yardım ettiğini nasıl birlik beraberlik içinde olduğunu gördüm. Bunu aktarıyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

izmir bir başkadır bende bir daha dünyada gelsem izmirde olmak isterim

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 8414 Toplam Mesaj: 80