İzmirde Oturan Muridler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    cracker bunu yazdı

izmirde sahil kenarlarında istediğin gibi elinde bira içebilirsin. içiyolarda zaten , kimse bişe diyemez. derlersede özgürlüğümüze karışamazsınız diye eylem yaparlar.. basmane alsancak buca eşrefpaşa bornova vs gibi yerlerde pavyonlar batakhaneler mevcuttur. buralarda belli başlı mekanlar var oralara düşersen seni donunla dışarı gönderirler. sakın bu tarz yerlere bulaşma..istersen mekan isimleride verebilirim. belediyeleri tembeldir,çoğu chpdir. tek 1tanesi akpdir. halktan topladığı paralarla şehrin altyapısını ve mimarisini geliştirmek yerine kültüre eğlenceye harcarlar genelde. misal kültür etkinliği altında bir sanatçı çağırırlar ve tek gecede 40-50bin cebine koyarlar gönderirler. eğlenceye düşkündürler. belli kesimi halktan olmayan burjuvalardan oluşur , bunlar kendi başlarına lüx ve refah içinde yaşarlar. ülke genelinde bakıldıgında izmir köy şehirdir. kentleşme babında kendini hiçbişekilde geliştirememiştir. 10 dakka yağmur yağsa sokaklar suyla dolar. merkezler hariç ara sokaklar pistir,ortalıkta çöpler doludur.. buda yine belediyecilikten kaynaklanıyor. izmir halkının birçoğuda bu konuda illallah etmiştir. Deist  - Ateist - Hristiyan ların ülke genelinde en çok öbeklendindiği şehirlerden biridir.  karı kız bol ve götleri kalkık. fuhuş mevcut. Rus - ukraynalılar mevcut. iklimi çok güzel. gel görki başını kumdan çıkaramayan, başka şehir görmeyen deve kuşları izmiri daima cennet olarak görmüşlerdir, Türkiyenin gelişiminde diğer illere göre geride kalmış bir şehirdir.  Dost acı söylermiş. Öğrencilik hayatında başarılar.

abi her sahil kenarında da içemezsin, sahilevlerinde efendi efendi oturup içiyorken polisler geldi ve bizi tatlı bir dille uyardılar, burada içemezsiniz şikayet geliyor şurada için dediler, biz de tamam dedik içmedik. eylem yaparlar lafı da senin ilerigörüşlülüğün olmuş.

belediye kısmına katılmıyorum, bence izmir için özellikle böyle "kötü" bir belediyecilik algısı oluşturuluyor. bence belediye elinden gelen hizmeti halkı için yapıyor. bu başlı başına bi' tartışma konusu tabi ve belediyecilikten ne anladığımıza bağlı. o akp li bayındır belediyesinin de niye akp li olduğunu ben bilirim.

sanatçılar gecede 40-50 bin 'i cebine koyar demişsin ama bence bu harcamaları belki de en az yapan büyükşehir belediyesi izmir belediyesidir. sanatçılar da gecede 40-50 bin almazlar, belki özel günlerde gelen popüler sanatçılar bu meblağları alırlar. çim konserlerinde çıkan sanatçılara ödenen para HAFTALIK 50-60 tl yi geçmez.

10 dk yağmur yağsa sokaklar sel olur felan demişsin, zaten biraz aklı mantığı olan bunun yanlış olacağını bilir, izmir e bazen günlerce yağmur yağar. izmirdeki sel oranını da diğer illerle bi' karşılaştırmak lazım, bence izmirde bu oran yine normallerde seyrediyordur.

kısacası izmir 'i seviyorum, belediyecilik tartışmasına dönmezse sevinirim.

izmir belediyesi elinden geleni yapıo mu ahahahahaha başkasının yanında söyleme amk gülerler

daha çük kadar kmlik metroyu bitiremediler

tamam akp hacı hocalar fln yeri gelio çalıo çırpıolar ama çalışıoda ipneler!

izmire bi melih gökçek gibi adam lazım insan adalara bi gemi koyar millet haftasonu çoluğuyla çocuğuyla gitsiz gezsin amk nerde...

bu chpli dallamalar anca akşama kadar belediye binasının önünde otursun amk başka bi bok yedikleri yok!

kısacası chpli belediyeler yıllarca yattılar akpde bayrağı aldı götürdü hoca aksini idda eden aptaldır zaten çünkü görünen köy kılavuz istemez...

ben kırk yıllık ahbabın mıyım da "amk" yazıyorsun? neyse..

bi' aralar gemi vardı, isteyen kentkart basıp bi' adaya gidip-geliyordu. şu anda da büyük ihtimalle bu uygulama devam ediyordur.

yazdıklarına dikkat et, bilip bilmeden kimseye "aptal", "dallama", "amk", "bok", "ahahahah", "çük" demeden de bi' forumda tartışılabilir olduğunu bu millet görsün.

#whysoserious

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Su forumda konu sapmasa olmaz zaten,hemen politika karistirmissiniz hayret ya!

Bortubocek sever
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    cracker bunu yazdı

izmirde sahil kenarlarında istediğin gibi elinde bira içebilirsin. içiyolarda zaten , kimse bişe diyemez. derlersede özgürlüğümüze karışamazsınız diye eylem yaparlar.. basmane alsancak buca eşrefpaşa bornova vs gibi yerlerde pavyonlar batakhaneler mevcuttur. buralarda belli başlı mekanlar var oralara düşersen seni donunla dışarı gönderirler. sakın bu tarz yerlere bulaşma..istersen mekan isimleride verebilirim. belediyeleri tembeldir,çoğu chpdir. tek 1tanesi akpdir. halktan topladığı paralarla şehrin altyapısını ve mimarisini geliştirmek yerine kültüre eğlenceye harcarlar genelde. misal kültür etkinliği altında bir sanatçı çağırırlar ve tek gecede 40-50bin cebine koyarlar gönderirler. eğlenceye düşkündürler. belli kesimi halktan olmayan burjuvalardan oluşur , bunlar kendi başlarına lüx ve refah içinde yaşarlar. ülke genelinde bakıldıgında izmir köy şehirdir. kentleşme babında kendini hiçbişekilde geliştirememiştir. 10 dakka yağmur yağsa sokaklar suyla dolar. merkezler hariç ara sokaklar pistir,ortalıkta çöpler doludur.. buda yine belediyecilikten kaynaklanıyor. izmir halkının birçoğuda bu konuda illallah etmiştir. Deist  - Ateist - Hristiyan ların ülke genelinde en çok öbeklendindiği şehirlerden biridir.  karı kız bol ve götleri kalkık. fuhuş mevcut. Rus - ukraynalılar mevcut. iklimi çok güzel. gel görki başını kumdan çıkaramayan, başka şehir görmeyen deve kuşları izmiri daima cennet olarak görmüşlerdir, Türkiyenin gelişiminde diğer illere göre geride kalmış bir şehirdir.  Dost acı söylermiş. Öğrencilik hayatında başarılar.

abi her sahil kenarında da içemezsin, sahilevlerinde efendi efendi oturup içiyorken polisler geldi ve bizi tatlı bir dille uyardılar, burada içemezsiniz şikayet geliyor şurada için dediler, biz de tamam dedik içmedik. eylem yaparlar lafı da senin ilerigörüşlülüğün olmuş.

belediye kısmına katılmıyorum, bence izmir için özellikle böyle "kötü" bir belediyecilik algısı oluşturuluyor. bence belediye elinden gelen hizmeti halkı için yapıyor. bu başlı başına bi' tartışma konusu tabi ve belediyecilikten ne anladığımıza bağlı. o akp li bayındır belediyesinin de niye akp li olduğunu ben bilirim.

sanatçılar gecede 40-50 bin 'i cebine koyar demişsin ama bence bu harcamaları belki de en az yapan büyükşehir belediyesi izmir belediyesidir. sanatçılar da gecede 40-50 bin almazlar, belki özel günlerde gelen popüler sanatçılar bu meblağları alırlar. çim konserlerinde çıkan sanatçılara ödenen para HAFTALIK 50-60 tl yi geçmez.

10 dk yağmur yağsa sokaklar sel olur felan demişsin, zaten biraz aklı mantığı olan bunun yanlış olacağını bilir, izmir e bazen günlerce yağmur yağar. izmirdeki sel oranını da diğer illerle bi' karşılaştırmak lazım, bence izmirde bu oran yine normallerde seyrediyordur.

izmir belediyesi elinden geleni yapıo mu ahahahahaha başkasının yanında söyleme amk gülerler

izmire bi melih gökçek gibi adam lazım insan adalara bi gemi koyar millet haftasonu çoluğuyla çocuğuyla gitsiz gezsin amk nerde...

bu chpli dallamalar anca akşama kadar belediye binasının önünde otursun amk başka bi bok yedikleri yok!

kısacası chpli belediyeler yıllarca yattılar akpde bayrağı aldı götürdü hoca aksini idda eden aptaldır zaten çünkü görünen köy kılavuz istemez...

bi' aralar gemi vardı, isteyen kentkart basıp bi' adaya gidip-geliyordu. şu anda da büyük ihtimalle bu uygulama devam ediyordur.

yazdıklarına dikkat et, bilip bilmeden kimseye "aptal", "dallama", "amk", "bok", "ahahahah", "çük" demeden de bi' forumda tartışılabilir olduğunu bu millet görsün.

#whysoserious

http://www.tahribat.com/Uyulmasi-Gereken-Kurallar

Kuralların içerisinde, "Sitede at koşturmak yasaktır", "Sitede amuda kalkmak yasaktır" yazmaması, sitede at koşturulabileceği yada amuda kalkılabileceği anlamına gelmez. Normal bir insan evladının, adam akıllı oturup düşündüğünde, "bunun yazılması - çizilmesi - kullanılması yasaktır", diyebileceği herşey yasaktır. Aşağıdaki kurallara uymayan bir durumda verilecek Ceza Sınıfı, yönetici inisiyatifindedir.(Link)

Forumlarda kullanıcıların karşılıklı tartışması, birbirine sataşması ve küfür etmesi yasaktır. Bir kullanıcının başka bir kullanıcıya hakaret etmesi durumunda, "Üçüncü Sınıf Ceza" uygulanır. Eğer tahrik var ise, tahrik eden kullanıcıya "Dördüncü Sınıf Ceza" uygulanır. Her cümlenin sonuna amaçsızca, küfür ekleyenler için "Dördüncü Sınıf Ceza" uygulanır.(Link)

mesela ben sana #nedenbukadaryavşaksın desem bu bir ceza nedeni olabilir. bu yüzden elimizden geldiğince düzgün yazışıyoruz.

YAVŞAK: Geveze, yılışık kimse
    "Sonra aynı yavşak, teklifsizlikle Binbaşı Ferit'in kadehini dikiyor." - A. İlhan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    cracker bunu yazdı

#whysoserious

http://www.tahribat.com/Uyulmasi-Gereken-Kurallar

Kuralların içerisinde, "Sitede at koşturmak yasaktır", "Sitede amuda kalkmak yasaktır" yazmaması, sitede at koşturulabileceği yada amuda kalkılabileceği anlamına gelmez. Normal bir insan evladının, adam akıllı oturup düşündüğünde, "bunun yazılması - çizilmesi - kullanılması yasaktır", diyebileceği herşey yasaktır. Aşağıdaki kurallara uymayan bir durumda verilecek Ceza Sınıfı, yönetici inisiyatifindedir.(Link)

Forumlarda kullanıcıların karşılıklı tartışması, birbirine sataşması ve küfür etmesi yasaktır. Bir kullanıcının başka bir kullanıcıya hakaret etmesi durumunda, "Üçüncü Sınıf Ceza" uygulanır. Eğer tahrik var ise, tahrik eden kullanıcıya "Dördüncü Sınıf Ceza" uygulanır. Her cümlenin sonuna amaçsızca, küfür ekleyenler için "Dördüncü Sınıf Ceza" uygulanır.(Link)

mesela ben sana #nedenbukadaryavşaksın desem bu bir ceza nedeni olabilir. bu yüzden elimizden geldiğince düzgün yazışıyoruz.

YAVŞAK: Geveze, yılışık kimse
    "Sonra aynı yavşak, teklifsizlikle Binbaşı Ferit'in kadehini dikiyor." - A. İlhan

hoca sen niye alındınki bu kadar ben sana yavşaksın aptalsın dallamasın çüksün mü dedim

istediğim şeyi yazmakta özgürüm birine küfür etmedikçe

ayrıca whysoserious yazarak takılayım dedim iyice ciddiye almışın sen relax hoca sokiyim izmire sana bişe olmasın :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    saat kulesinin cesmelerinin yerinde odun tipalar var. ve kulenin icine bazi copculer kovalarini koyuyorlar. valla yazik dedim en populer yeri kuledir oda ne halde. belesiye calisiyor metroda gayet iyi sen bide ankara metroyu gor.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    narkozMRT bunu yazdı

İzmir'liyim Halim Bambaşka

:-) belediyemizden bende memnun deqilim... çok şehir gezmedim bilmiyorum ama 

güzel türkiyemin güzel izmiri bu durumda olmamalı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

edit

rewolt84 tarafından 30/Tem/13 00:38 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

12 Yıldır İzmirde yşıyorum girip çıkmadığım yeri kalmadı. İlk önce şunu bilmelisin.

İzmir = Özgürlük.

İnsanlar çıkarcıdır. Kim ne derse desin.

Dışarıdan göç fazladır. (şehir dışından)

Öğrenci hayatının dibine vurursun.

Kızlar konusunda her şey sana bağlı ne kadar bakımlı ve paralıysan o kadar çok kız demektir.

Markalaşma çabası oldukça fazldır.

Para her şeydir.

Son 5 yıldır spor salonu yaşam tarzı her hemşehirlim tarafından gerçekleştirilmektedir.

dövme yaptırmak sıradanlaşmaya başladı.

hele ki yaz ayına denk gelirsen kızların giyinmediğini anlarsın hatta 1 derecee daha sıcak olsa hiç giyinmeden dolaşacaklar.

Alkol konusunda ise çok bi şey demiyicem gel ve gör.

Hiç deneyimim yok ancak ot kullanımı pek bir yayggındır denemeyen bi tek ben kaldım heralde.

Karşıyaka ve Göztepe ayrımına girme derim iki tarafında gözü karadır.

Forum Bornova yı çok seveceksin hatta ayda en az 2 kez uğrayacaksın istesen de istemesende.

Küçükpark meşhurdur vfe kahvaltını üniversite 2 de yapacaksın orayı da çok seveceksin.

Alsancak konusunda uyarımdır travestiler insancıldır sohbet ederler ancak sakın kanma :D sonun belli olmaz. Şahsen arada sigara ateş felan isterler ben de veririm gel derler ama hayatta gitmem.

Kordon u seveceksin sıkıldığında gitmek isteyeceğin ilk yer olacak.

Karşıyaka konusunda dikkatli olman gerek gözü kara bir semttir ama sana bağlı bir şekilde sevebileceğin en güzel yer de olabilir. Şahsen benim en sevdiğim yerdir karşıyaka izmir de.

Güzelyalı, Güzelbahçe, Göztepe tarafları harikadır.

Elit kesim genelde Karşıyaka, Göztepe ve Balçova taraflarındadır.

Üniversite nerden geleceğini bilmiyorum ama küçük bir şehirden geliyorsan en az geldiğin yerin bir semti kadar büyük.

İzmir binbir çeşit insaın bir arada yaşadığı bir yerdir.

ama biliyorum ki aklının büyük bir kısmını kızlar oyalıyor. Dieyeceğim şu ki evleneceğin kız buradan olmasın istisnai bir durum yoksa tabii. Çnkü namus kavramı 90% lık bir oranla kaybolmuş bir durumda.

BEn Gidiyorum sen geliyosun hacıt :) . Eski sevgililerimden birine rastlarsan sakın hiç biriyle öpüşme :)

Hayırlı olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

1-hatun matun sormadım hocam . konuya öyle birşey yazmadım .

2-bira olayını .insanların bakış açısının nasıl olduğunu analiz etmek için sordum .

çünkü bende mekan olarak bir yerde oturup içmenin daha adaplı olacağını biliyorum.

delikanlıya , serserilik yakışmaz hocam.

@patates yukarıdaki cevap senin içinde geçerlidir . bir ara urlaya gitmiştim . gördüm insanlar çok doğal karşılıyordu . o yüzden bu merakımı gidermek istedim.

yok hocam senin için demedim genelde o iekilde düşünülüyor sen üstüne alınma :)

kısacası rahat biyer. istersen çıplak dolaş skine takan olmaz :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

izmir sikerrrr gel ve gör . 

biz öğrencliğimzi izmirde yapamıyoruz gel sen yap dışarıdan izmire gelip öğrenci hayatından memnun olmayan adam yokturr.

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 3573 Toplam Mesaj: 36