İzmirde Oturan Muridler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı

izmir sikerrrr gel ve gör . 

biz öğrencliğimzi izmirde yapamıyoruz gel sen yap dışarıdan izmire gelip öğrenci hayatından memnun olmayan adam yokturr.

Adam haklı.istediğin gibi gez toz iç,karı kız olayına da sıkıntı yaratmaz kimse..paran varsa hele bi de izmir bu ülkenin en güzel şehridir

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Poet bunu yazdı
    WitchKing bunu yazdı

izmir sikerrrr gel ve gör . 

biz öğrencliğimzi izmirde yapamıyoruz gel sen yap dışarıdan izmire gelip öğrenci hayatından memnun olmayan adam yokturr.

Adam haklı.istediğin gibi gez toz iç,karı kız olayına da sıkıntı yaratmaz kimse..paran varsa hele bi de izmir bu ülkenin en güzel şehridir

Niye Izmir la? Istanbul'u neden demedin? Paran varsa Izmır neden Istanbuldan guzel? :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

valla hacı izmirliyim dokuzeylülde okudum bornovada takılırım ege yazmadım ama yazsam ortamından okul bitmezdi :D

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

5 sene okudum zerre pişmanlığım olmadı gelince sende göreceksin nasıl güzel bir şehir olduğunu ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana sor kardeşim ya . gel gör izmiri aşk neyleyim..

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
Toplam Hit: 3569 Toplam Mesaj: 36