folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java Öğrenmek İstiyorum

Java Öğrenmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı

Front and'e başlamasaydım kesinlikle Java Mobile kısmına tereddütsüz girerdim.

bence mobil platformlar konusunda kendini geliştir

Tesekkür ederim benim düsüncem de o yönde :=) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

mimar arslan diye bir adam var udemy de eğitim setleri var javacı lar arasında iyi biri TR de.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

mimar arslan diye bir adam var udemy de eğitim setleri var javacı lar arasında iyi biri TR de.

Onuda arastırayım hocam fikrin için teşekkür ederim :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

bu adamın ios eğitimine bakmıştım :D komedi gibi valla :D dersin yarısını dilimize özen gösterelim ile bitti, diğer yarısı da tecrübesizliğini göstererek :)

bi adamın anlatımından dili bilip bilmediğini anlarım :) bu adam kendini şişirmesini seviyor.. java eğitimine v.s. bakmadım ama ben çok bilgil olduğunu düşünmüyorum.. Sürekli çırağım ayağı yapıyor ama kimseyle tartışma ortamına da girmek istemiyor, kendini de ağırdan satıyor.. 

O udemy deki eğitimleri burs diye öğrencilere veriyorum demişti bana, o zaman ihtiyaç sahibi bir arkadaş için burs bakıyordum, bu sefer de yok veremem v.s. e döndü.. baya bir tuhaf adam yani :)

bir arkadaş da mobil teknolojilere yönel demiş java ile.. Ama burada java me yi mi kast etmiş android i mi bilmiyorum ama gireceksen android e gir hocam.. 

Ama bana kalırsa öncelikle OOP (nesneye yönelimli programlama) u bi öğren... Bir süre java da ilerledikten sonra en azından temel programlama bilgisini edindikten sonra başka alanlara kayabilirsin.. 

Daha önce bi konuda daha yazdım, bizim hoca 

http://www.kitapyurdu.com/kitap/java-ile-temel-programlama/53830.html&filter_name=java

bu kitabı kullanmıştı.. Tavsiyem zaten kitapla öğrenmen hocam.. kitapyurdunda satışı yok deniyor ama bulunabilir sanırım...  Eğitim setine şimdilik girme, çünkü kitap baya bir detaya iner, eğitim setlerinde bazı şeylere çok fazla deyinemezler.. O yüzden özellikle ilk başlayanlar için kesinlikle kitap tavsiye ederim.

yabancı kitap istiyorsan deitel in java kitabını beğenmiştim.. Bir de acayip bir kalın kitap vardı, adamı okumaktan soğutan :) o da güzeldi ama artık 2000 sayfa civarı bir kitaptı

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

hocam biz okulda java için bu kitabı kullanıyoruz güzel kitap bununla başlayabilirsin

http://www.kitapyurdu.com/kitap/java-programlama-dili-ve-yazilim-tasarimi/53209.html

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 8548 Toplam Mesaj: 36
java öğrenmek istiyorum