folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java'da İzlenecek Yol

Java'da İzlenecek Yol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam arkadaşa sorayım bakalım, şuan projemiz için backend tarafını hallediyor ben de mobil uygulama yazıyorum, diğer eleman da web tarafını hallediyor.. haftasonu eksikleri yapacaktı o ara yanına gidip 1-2 saatlik bir şey yapabiliriz. Zamanı sorayım ona göre bir konu açıp duyururuz  bakalım nasıl olacak :) 

konferans tadinda forumda cigir acmis olursun :) katilimcisi bol olur die dusunuorum hem arkadasin hemde bizim icin degisik bir tecrube olur

edit : irk ayrimi yapmioruz 1 harf ogretenin 40 yil kankasi oluruz :)

Absolut tarafından 08/May/15 15:17 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

çok fazla katılımcı olacağını düşünmüyorum hocam ama 10 kişi bile yeterli olur :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

katilmayan kendi kaybeder hocam :) fark eden bisi olmaz biz 2 kisi takilsakda olur ins anlasabiliriz :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

harika olur böyle bir şey, merakla bekliyorum

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

günlük mesaj hakkım dolmuştu o yüzden yazamadım.

arkadaşla konuştuk, pazartesi uygunmuş.. sabahtan onuna yanına gideceğim ama sabah sanırım insanlar okulda/işte oluyorlar o yüzden akşama doğru yapacağız. neuchatel de derse gireceğiz ve tahminen 5 gibi bitecek, tr saatiyle 6 da. Belki orada yaparız belki geri dönünce yaparız biraz düşünmem lazım.

biraz sohbet tarzında olmasını istiyorum, arkadaşa söyledim küçük bir sunum hazırlayacak ve isteyen arkadaşlar da sorularını sorabilecek. Bunun için nasıl bir ortam olmalı bilmiyorum tam.. sesli şekilde konuşulabilecek bir platform olursa güzel olur. Yani katılımcılar da konuşabilsin.. Çekinmeye gerek yok :) herkes için iyi bir tecrübe olacaktır. Ben de orada olacağım ama konuşanlar arasında olmayacağım ama bir sıkıntı olursa yardımcı olurum .. 

Kafamda planı oluşturduktan sonra bunla ilgili bir konu açıp kullanılabilecek yazılım önerilerini alırız, varsa önceden hazırlanması için sorular alabiliriz.. vs

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

günlük mesaj hakkım dolmuştu o yüzden yazamadım.

arkadaşla konuştuk, pazartesi uygunmuş.. sabahtan onuna yanına gideceğim ama sabah sanırım insanlar okulda/işte oluyorlar o yüzden akşama doğru yapacağız. neuchatel de derse gireceğiz ve tahminen 5 gibi bitecek, tr saatiyle 6 da. Belki orada yaparız belki geri dönünce yaparız biraz düşünmem lazım.

biraz sohbet tarzında olmasını istiyorum, arkadaşa söyledim küçük bir sunum hazırlayacak ve isteyen arkadaşlar da sorularını sorabilecek. Bunun için nasıl bir ortam olmalı bilmiyorum tam.. sesli şekilde konuşulabilecek bir platform olursa güzel olur. Yani katılımcılar da konuşabilsin.. Çekinmeye gerek yok :) herkes için iyi bir tecrübe olacaktır. Ben de orada olacağım ama konuşanlar arasında olmayacağım ama bir sıkıntı olursa yardımcı olurum .. 

Kafamda planı oluşturduktan sonra bunla ilgili bir konu açıp kullanılabilecek yazılım önerilerini alırız, varsa önceden hazırlanması için sorular alabiliriz.. vs

hangouts üstünden youtube yayını yapılabilir, isteyen hangoutsa katılır isteyen youtube'dan yorum yazarak sorar

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocam senle arkadaş Hangoutdan yayın yapın.Ben kesin izlerim.Soru sorarım.Haberdar et gelişmelerden bizi :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hangouts u biliyorum da hiç kullanmadım.. Sanırım e-mail ile listeye ekleme olayı tarzı bir şey var böylece konuşmaya kabul ediliyorlar? hangouts daki görüntüyü de youtube a vermek suretiyle canlı yayın oluşturulabilir? (bilişim sohbetleri böyle yapıyordu sanırım)

ben konuşmayacağım arkadaşlar :) ama orada olacağım yardım için.. Belki bir gün ben de böyle bir şey yapabilirim :) 

arkadaşla konuşup kesin saati ayarladıktan sonra konu açarım

unbalanced tarafından 09/May/15 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

pazartesi 7-10 kurstaim 11 bucukda geliorum eve lanet olsun :/  pzrtesi carsamba kursdaim

imkani olan kayit alabilirse sonra ondan cekerim bari kacirmak istemiorum biri video ceksin pls 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

youtube üzerinden canlı yayın olacağı için, canlı yayın bittikten sonra kayıt edilmiş olur...

benim için haftasonu uygundu ama arkadaş için uygun değil o yüzden böyle .. :) 

Toplam Hit: 5953 Toplam Mesaj: 27