folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Jdownloader Hız Sorunu Yardım?

Jdownloader Hız Sorunu Yardım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    Hocam rapid premiumumda var hotfile de var ama idm ile indirdiğimde bu sitelerden bişey 750 800 yada 900lerde hızla iniyor hızım 8mb kadar olandan sınırsız , ama velâkin jdownloader la indirdiğimde 150 200 230 larda çekiyo hatta bazen 93 70 lere iniyor bunun nedeni ne hocam yaa Allah aşkına bi söyleyin :S

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende de öyle bilen biri çıkar belki bekleyelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jdownloader nerde ? idm nerde :F

hocam bırakın jdm felan ne işiniz var :F

geçin idm ye hemen.

PanxeR damlar şimdi :D

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

indirme ayarları gayet basittir 

şuan jdownloader yüklü olmadı için onu koyamıcam aynı ayarı yapacaksın sağ alttan  1 dosya için 12-8 eş bağlantı olacak

önce sorulması gereken idm uzaylı teknolojisi kullanıo ? hayır  ön tanımlı olarak dosyayı böle böle indiriyo 

diğer programlarda bunu seçmeniz için size sunulmuş free dwonload manager se optimizasyon yaparsanız o kendi tanımlıcaktır

ayar ss leri 

cryptload

cryptload.png%20%28650×518%29

free download manager 

fdm.png%20%28682×509%29

internet download manager

idm.png%20%28455×549%29

tüm download programları aynı hızda çeker yeterki doğru ayarları yapın....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı:
    -----------------------------

jdownloader nerde ? idm nerde :F

hocam bırakın jdm felan ne işiniz var :F

geçin idm ye hemen.

PanxeR damlar şimdi :D

Hocam idm ile kıyaslıyamam zaten ama keşke idm de felanda böyle jdownloader gibi linkleri ekleyipte sırayla indirme olsa onu kullanırım ama yok , bazen pc başında olmuyorum jdownloader indiriyo o yüzden tercih ediyorum

YALAN doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar. güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar.UNUTMA doğruların kaderidir yalnızlık. kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar, YAŞIYORUM YİNE ASLAN GİBİ..!------------------------------------------------------------------------------hacklink.info
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mctatlises
    mctatlises's avatar
    Erkek

ya benim jdownloader'ada bise oldu :S Linkleri ekliyorum ya bilinmeyen dosya boyutu yada internet baglantisi yok diyor kaldirdim tekrar kurdum update ettim hala ayni... yardim edebilecek varmi ?

En Kral Tatlisesci...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    en sonunda buldum hocam google amcamda biraz araştırdım şimdide uygulayım dedim şu yöntemi bu premıum barındıran yer varya orda mesela hotfile premıumsa ki ben de o var öyle yaptım işte hotfile tıklayıp sonra altta ayarlara tıklayıp orda "Allow more than 5...." diye başlıyan seçeneğe bi çek atın sonra jdownloaderın indirme penceresinde en altta maks bağlantıyı 15 maksimum indr 1 maksimum hızda 0 olarak ayarladım Vallaha şimdi 850 900 700 indiriyor böyle yaptım şimdi halloldu bunları yaptıktan sonra jdownloaderı yeniden başlatın @mqstar hocam sende de varmışya sorun paylaşayım dedım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuratDnz
    MuratDnz's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

indirme ayarları gayet basittir 

şuan jdownloader yüklü olmadı için onu koyamıcam aynı ayarı yapacaksın sağ alttan  1 dosya için 12-8 eş bağlantı olacak

önce sorulması gereken idm uzaylı teknolojisi kullanıo ? hayır  ön tanımlı olarak dosyayı böle böle indiriyo 

diğer programlarda bunu seçmeniz için size sunulmuş free dwonload manager se optimizasyon yaparsanız o kendi tanımlıcaktır

ayar ss leri 

cryptload

cryptload.png%20%28650×518%29

free download manager 

fdm.png%20%28682×509%29

internet download manager

idm.png%20%28455×549%29

tüm download programları aynı hızda çeker yeterki doğru ayarları yapın....

hocam demekki senin paylaştığın bu şeyle benim bulduğum mantık aynı bağlantı sayısını felan fazlalaştırıyoruz deyilmi?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MuratDnz bunu yazdı:
    en sonunda buldum hocam google amcamda biraz araştırdım şimdide uygulayım dedim şu yöntemi bu premıum barındıran yer varya orda mesela hotfile premıumsa ki ben de o var öyle yaptım işte hotfile tıklayıp sonra altta ayarlara tıklayıp orda "Allow more than 5...." diye başlıyan seçeneğe bi çek atın sonra jdownloaderın indirme penceresinde en altta maks bağlantıyı 15 maksimum indr 1 maksimum hızda 0 olarak ayarladım Vallaha şimdi 850 900 700 indiriyor böyle yaptım şimdi halloldu bunları yaptıktan sonra jdownloaderı yeniden başlatın @mqstar hocam sende de varmışya sorun paylaşayım dedım
    tamam teşekkürler ben de deneyeyim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

max con.,bunu 2den yukarı artırırsan jdm saçmalıyor,hız düşmeleri oluyor düşük hızda download ediyor

bunun dışında baska sebep bilmiyorum

mademki türksün systeme göster ürksün
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

22222.png%20%28568×296%29

o con  12 olacak (16 yaptım bile oluyor max dls  2 olacak  speed de 0 

12-2-0 

4-6-8 mbps lar bunu böyle kullanırsa max hızda çekerler  eğer bir sorun varsa sizden kaynaklanıyordur 

Cryptload deneyin 

http://cryptload.info/

Toplam Hit: 4658 Toplam Mesaj: 13