folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kablosuz Ağ Erişim Cihazı

Kablosuz Ağ Erişim Cihazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hocam yaptigini varsayiyorum ama belki gozunden kacmistir...

XP modda calistiri sectin mi ?

Hayır hocam yapmadım. Nasıl yapacağız onu. Program falan değil ki sonuçta.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Hocam yanlis okumadiysam taramak icin bir yazilim yukledim demedin mi ?

onu diyorum...

Aksi halde aygitin yonetimine girip orada modlari olabilir... Belki win7-8 in desteklemedigin bir mod var

Orn.  Is yerinde bir ag kartim hic calismiyordu... gittim 1000/MBPsten dusurdum calisti...

Onun gibi bisiler arastir....

Sorun olsa XP dede calismazdi bu

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Hocam yanlis okumadiysam taramak icin bir yazilim yukledim demedin mi ?

onu diyorum...

Aksi halde aygitin yonetimine girip orada modlari olabilir... Belki win7-8 in desteklemedigin bir mod var

Orn.  Is yerinde bir ag kartim hic calismiyordu... gittim 1000/MBPsten dusurdum calisti...

Onun gibi bisiler arastir....

Sorun olsa XP dede calismazdi bu

Yok hocam. Tutmadı.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bilinmeyen bir tane aygıt var.

http://www.pcidatabase.com/search.php?device_search_str=0110&device_search=Search

Bunların driverlarını bulmamda yarcımcı olur musunuz?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

up olsun. sorun devam ediyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

arkadaşlar sorun çözülmedi. kafayı yemek üzereyim. yok mu daha önceden bu sorunla karşılaşan?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

4 tane ayrı wireless adaptörü denedim hepsinde aynı oldu. bios'dan usb lere bakıyorum hiç bir sorun yok. zaten usb bellek falan rahatlıkla çalışıyor.

ayrıca kablosuz ağ'ın aktifleştirilmedinin de farkına vardım. üzerine sağ tıklıyorum etkinleştir diyorum. etkin dese de devre dışı olarak gözüküyor.

Ayrıca wireless adaptör bilgisayara takılıyken pc'yi yeniden başlatamıyorum. kapatma ekranında dönüp duruyor. adaptörü çıkartır çıkartmaz hemen yeniden başlatıyor. 

kafayı yedirtti bana :(

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Sorunu çözdüm. BIOS'a bi baktım eski sürüm. BIOS güncellemesi yaptım ve sorun çözüldü.

Toplam Hit: 2226 Toplam Mesaj: 19