folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Rüzgarı bol yerde yaşayanlara tavsiyem, 2.5KW güç üretebilen rüzgar gülleri var, XXXTL falan fiyatı var, alırsınız rüzgar oldukça elektrik sobasını canlı tutacaktır, bir odayı ısıtabilir. Rüzgar durunca oda hemen soğumaz ya, bir zaman sonra soba yine canlanacaktır. Bence harika fikir.

Fiyat kısmı bu ara çok oynak, ama bence akü kiti falan olmayan düz sistemi alırsanız ucuza mal edersiniz, döndükçe soba canlansın yeter.

ShockMan tarafından 03/Oca/19 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Rüzgarı bol yerde yaşayanlara tavsiyem, 2.5KW güç üretebilen rüzgar gülleri var, 800TL falan fiyatı var, alırsınız rüzgar oldukça elektrik sobasını canlı tutacaktır, bir odayı ısıtabilir. Rüzgar durunca oda hemen soğumaz ya, bir zaman sonra soba yine canlanacaktır. Bence harika fikir.

250w ttır o 2500 olsa duramazzsın 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

konuyu gördükçe binaya sövüyorum amk ya. ağrı gibi bi yerde şortla evde geziyordum. şimdi wc'ye koşarak gidip geliyorum. imkanların amk -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Rüzgarı bol yerde yaşayanlara tavsiyem, 2.5KW güç üretebilen rüzgar gülleri var, 800TL falan fiyatı var, alırsınız rüzgar oldukça elektrik sobasını canlı tutacaktır, bir odayı ısıtabilir. Rüzgar durunca oda hemen soğumaz ya, bir zaman sonra soba yine canlanacaktır. Bence harika fikir.

250w ttır o 2500 olsa duramazzsın 

Yok hocam yok, 2.5 kw dama ve çatıya takılanını görmüştüm, arıyorum bulamadım.. bulursam koyacam buraya.. fiyat dediğim gibi değil ama uçmuş galiba.

Aha 1Kw sını buldum, ama fiyat uçmuş, bu dolar yüzünden böyle olmuştur, Bin tl falandı en fazla bunlar.

https://urun.n11.com/diger/1000-watt-24-v-ruzgar-turbini-sarj-kontrol-cihazi-P223846003 

Ama bunun şarj falan aparatları var, düzü daha ucuzdur, çok daha ucuz. Direk 220Volt üretebilen diye aramak lazım, araya invertör falan koymamak için.. Ya da elle yapmakta olabilir.

ShockMan tarafından 03/Oca/19 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Eşim ve ben 2 kişiyiz doğalgaz 7/24 açık kombideki derece 37-38 civarı 180 TL doğalgaz

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    niccele bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    rushOut bunu yazdı

Gençler radyatörlerin temizliğini ihmal etmeyin. Soğuklar bastırdığı zaman temizlik yaptırmamıştım ve kombiyi 2 - 3 arasında yakmama rağmen bide kazak üstü polarla dolanıyordum. Mutfak ve salonun kapısı yok benim odanın da kapısı açık ayrıca ben odamın camını üstten açık bırakıyorum malum sigaradan dolayı ve toplam 4 adet radyatör ile 340 TL ödemiştim. Fakat temizlikten sonra min ile 1 arasında yakıyorum ve içerisi gayet sıcak hatta salonda terlediğim oluyor 210 TL geldi fatura.

Evde kendim pekteklerin hepsini temizledim. İçinden baya kir çıktı iyicetemizledim tek tek. Isı farkı baya oluyor.

nasıl temizleniyor?

Yaninda buyukce kaplar ve havlular olsun. Kombiyi kapa, kalorifer vanalarini kapa, vanayla kaloriferin birlestigi noktayi gevseterek sok, bunun icin ingiliz anahtari gibi bir seye ihtiyacin olacak. Icindeki su akacak o aksin. Boru girislerini bir bez ya da daha iyisi uzun fircalar yardimiyla temizle. Icindeki su bosaldiktan sonra petegi yukari cekerek sok banyoya gotur, icini bir taraftan su basip diger taraftan akitarak calkalaya calkalaya temizle, bunun icin de hortuma ihtiyacin olacak ya da dus basligini sokup onu kullanabilirsin. Takinca havasini da alirsin, bitti gitti. Sokmesen de olabilir ama sokup calkalamak gercekten fark ediyor. 

Yalniz onun yerine profesyonel yardim alirsan hidroforla mis gibi direkt kombi altindan girip basincli suyla borular dahil temizliyorlar daha da bi hos oluyor. 

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Newyork 85m2 surekli 72F 65 dolar.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    niccele bunu yazdı
    x-files bunu yazdı
    rushOut bunu yazdı

Gençler radyatörlerin temizliğini ihmal etmeyin. Soğuklar bastırdığı zaman temizlik yaptırmamıştım ve kombiyi 2 - 3 arasında yakmama rağmen bide kazak üstü polarla dolanıyordum. Mutfak ve salonun kapısı yok benim odanın da kapısı açık ayrıca ben odamın camını üstten açık bırakıyorum malum sigaradan dolayı ve toplam 4 adet radyatör ile 340 TL ödemiştim. Fakat temizlikten sonra min ile 1 arasında yakıyorum ve içerisi gayet sıcak hatta salonda terlediğim oluyor 210 TL geldi fatura.

Evde kendim pekteklerin hepsini temizledim. İçinden baya kir çıktı iyicetemizledim tek tek. Isı farkı baya oluyor.

nasıl temizleniyor?

Yaninda buyukce kaplar ve havlular olsun. Kombiyi kapa, kalorifer vanalarini kapa, vanayla kaloriferin birlestigi noktayi gevseterek sok, bunun icin ingiliz anahtari gibi bir seye ihtiyacin olacak. Icindeki su akacak o aksin. Boru girislerini bir bez ya da daha iyisi uzun fircalar yardimiyla temizle. Icindeki su bosaldiktan sonra petegi yukari cekerek sok banyoya gotur, icini bir taraftan su basip diger taraftan akitarak calkalaya calkalaya temizle, bunun icin de hortuma ihtiyacin olacak ya da dus basligini sokup onu kullanabilirsin. Takinca havasini da alirsin, bitti gitti. Sokmesen de olabilir ama sokup calkalamak gercekten fark ediyor. 

Yalniz onun yerine profesyonel yardim alirsan hidroforla mis gibi direkt kombi altindan girip basincli suyla borular dahil temizliyorlar daha da bi hos oluyor. 

bu çok yorar bunun yerine tahliye vanasını aç tüm petekleri kapat sırayla temizleyeceğin peteğin vanasını açıp kombiden su bas sırasıyla tüm peteklere uygula en rahat yöntem budur.

sırıtma la.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Geçen ay 280 geldi bugün de kesme ihbarı geldi😀😀

Sayacı takip ettim şu anda 420 tl 😀

Ev 3+1 alttan ısıtma lokasyon bolu 😀diktiler beni eylediler viran 

Ufak bir hesap yapayım. 

İki aylık doğal gaz:700

Kira:640

Elektrik :120

Su:50

Bu aylık masraf. Asgari ücret 1600 tlydi. Allahtan zam olduda 300 400 evin iaşesine koyabilecez.

selo-g tarafından 04/Oca/19 00:10 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

yayladan ormandan topladığımız kırık dökük ağaçlar + kömürle minimum tutmaya calısıyoruz. kömürün torbası 27-28. şuana kadar 20torba yaktık. gayet makul.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 11045 Toplam Mesaj: 101
ısıtma yapaygaz doğalgaz ısınma