folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

Kaç Liraya Isınıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Yıllık 400 tl yurt parası veriyorum. Isinma, elektrik, su hepsi içinde. Okul bitince TRye dönersem acisi çıkacak gibi. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Soba ile ısınıyorum

Şehri terk edince elektrik yüksek meblağlara ulaşınca soba kurdum, yazın budadığım ağaçları kış boyunca yakıyorum

1 römork kalın dallardan (20-30cm arası) oluşan odun yaklaşık 2 ton geliyor, ben yaz kış 12 ay içinde 4 römork odun tüketiyorum, taşıma maliyeti 50 tl civarında oluyor, kesme maliyeti de (benzinli testere) 100 tl civarında oluyor bunun dışında maliyetim yok.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Yıllık 400 tl yurt parası veriyorum. Isinma, elektrik, su hepsi içinde. Okul bitince TRye dönersem acisi çıkacak gibi. 

Buna barınma dahil mi ? 

Hangi ülke ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Soba ile ısınıyorum

Şehri terk edince elektrik yüksek meblağlara ulaşınca soba kurdum, yazın budadığım ağaçları kış boyunca yakıyorum

1 römork kalın dallardan (20-30cm arası) oluşan odun yaklaşık 2 ton geliyor, ben yaz kış 12 ay içinde 4 römork odun tüketiyorum, taşıma maliyeti 50 tl civarında oluyor, kesme maliyeti de (benzinli testere) 100 tl civarında oluyor bunun dışında maliyetim yok.

yaptığın işçiliği de katman lazım ek olarak :)

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hocam ağaçları zaten her sene buduyorsun, insan açık havada sıkılmıyor yaptığı şey de iş gibi gelmiyor, motorlu testere ile çalışmak bağımlılık yapıyor iş sayılmaz o.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    RETRET bunu yazdı

Soba ile ısınıyorum

Bi sobada kestane ya da mandalina kabugu fotosu aliriz o zaman (:

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

600 tl 3+1 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

antalya 3+1 daire alt üst boş klima ile ısınma 228tl geldi elektrik faturası

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Vayy uzun zamandır hayalimdir özledim beya :)

Hocam işi biliyorsun en iyisini sen yapıyorsun

Gecen ayki faturamız 3+1 daire dış cephe mantolomalı 2 oda yanıyor full arka oda haric benim oda full sıcak ödenen fatura 320 TL

C-force tarafından 04/Oca/19 15:57 tarihinde düzenlenmiştir

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 11043 Toplam Mesaj: 101
ısıtma yapaygaz doğalgaz ısınma